reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
monikadob

Do潮czy: 19 Lut 2009
Posty: 40
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 9:12    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

Glyseror jak sie nie myl臋 jest na ple艣niawki.Ale mo偶e kto艣 m贸g艂by to potwirdzi膰?Pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 13:35    Temat postu: Re: lekarstwo Odpowiedz z cytatem

pazura0311 napisa:
witam.czy ktos z was uzywal dla swojego dziecka lek GLYSER脫L?na co jest ten lek i jak sie go stosuje???



Dla mnie to podchodzi pod cos glicerynowego, Na plesniawki czyli Candida lub sweppa dla mojego malego doktorka przepisala mykostatyne w Polsce nazywa sie nystatyna.

Ale tak poza nawiasem to skad masz ten lek skoro nie wiesz na co on jest i jak sie go stosuje. Jezeli mialabys go przepisanego od lekarza to mialbys na opakowaniu przyklejona karteczke jak go stosowac.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
anetta98

Do潮czy: 22 Sie 2009
Posty: 10
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 15:20    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

witam. wlasnie konczy mi sie okres polodu i mam takie pytanie gdzie udac sie do ginekologa i czy moglaby ktoraas z was polecic mi jakiegos ginekologa. z gory dziekuje
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luiza

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anetta98 mozesz dzwonic do domus medica albo do laekning na lagmula 5 mozesz sie tam umowic przez internet bardzo wygodny sposob lub zadzwonic -ja tam bylam i bylam zadowolona po wizycie u Gudjona bardzo przyjemny starszy lekarz.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Buszmenka

Do潮czy: 26 Wrz 2008
Posty: 56
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 19:44    Temat postu: Porod na Islandii Odpowiedz z cytatem

Kochani mam pytanie,od trzech tygodni karmie moja niunie mlekiem Nan bo niestety mam bardzo malo swojego pokarmu,czym przepajac niunie i czy to konieczne.Moja Viktoria 19.09skonczy 3 miesiace,slyszalam zeby przepajac rumiankiem,dodam jeszcze ze Viktoria praktycznie co godzine dopomina sie o mleko i wypija tak 100,czy to normalne a moze jej sie chce pic.Czekam na podpowiedzi mam ktore juz to przerabialy Smile Pozdrowionka dla mamusiek i ich pociech Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
pazura0311

Do潮czy: 13 Kwi 2008
Posty: 33
Sk眃: Bia艂ystok
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 22:22    Temat postu: lek Odpowiedz z cytatem

lek przypisala nam po艂o偶na.maluszek mial plesniawki,dostal lekarstwo Mycostatin ktore bardzo mu pomog艂o i plesniawki zniknely na ostatniej wizycie polozna zagladnela mu w buzke i przypisala Glyser贸l tez do smarowania buzki ...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kasia11

Do潮czy: 20 Sty 2009
Posty: 40
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey dziewczyny .Mam pytanie jestem w 36 tygodniu dzisiaj by艂am na wizycie kontrolnej kt贸ra przebiega艂a jak zwykle cisnienie pomiar brzucha waga mocz i pytanie jak sie czuje poza tym nic czy 4 tygodnie przed porodem nie robi膮 innych badan nie bada lekarz nie robi膮 wymaz贸w itp.jest to moja pierwsza ci膮偶膮 i nie wiem czego si臋 spodziewac z g贸ry dzi臋ki za odpowiedz.pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamusie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
czita
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 24 Mar 2009
Posty: 130
PostWys砤ny: 3 Wrz 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, tu juz tak jest,jesli nic sie nie dzieje to nie robia USG ani nie wysylaja do lekarza ale jesli chcesz mozesz sama sie umowic na badanie u lekarza czy badanie USG.Moje zdanie jest takie ze tu polozne sa bardziej wykfalifikowane w swoim zawodzie i jesli np polozna nie jest czegos pewna to wysyla do lekarza,chodzi mi tu o ulozenie dziecka.Ja mialam robione us w 35 tyg nie jestem pewna ale byl to 3 lub 36 tydz dlatego ze mialam lekkie plamienie doslownie troszeczke polozna powiedziala zebym poszla dlatego ze lepiej sprawdzic czy cos nie tak sie tam dzieje ale bylo wszystko ok. pozdrawiam.
_________________
"Nie mo偶emy utrzyma膰 偶adnego dnia, ale mo偶emy go nie straci膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kasia11

Do潮czy: 20 Sty 2009
Posty: 40
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzi臋ki za odpowiedz troch臋 si臋 uspokoi艂am a czy kt贸ra艣 z was mnia艂a co艣 takiego na 4 tygodnie przed porodem ze nie mogla spac kilka razy w nocy chodzi艂a do toalety ja mam tak co noc poza tym r贸偶ne mysli w nocy przychodz膮 mi do g艂owy od jakiego艣 czasu mam b贸le w podbrzuszu takie jak na okr.....ale chwile i przechodz膮 podzielcie sie swoimi do艣wiadczeniami jak wy si臋 czu艂y艣cie pod koniec ci膮偶y pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
miska123102

Do潮czy: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 12:00    Temat postu: Re:Witam Odpowiedz z cytatem

ja 8 dni temu urodzi艂am mia艂am tak jak ty 偶e nie mog艂am spa膰 w nocy i 艂azi艂am z pokoju do pokoju lub do kibelka b贸le brzucha te偶 mi dokucza艂y takie jak na okres zacze艂y si臋 te偶 tak 4 tyg przed porodem albo mniej troszeczke ale trwa艂y do ko艅ca ci膮偶y i by艂y czym bli偶ej tym bardziej bolesne a przed dzie艅 porodu to ju偶 wog贸le wi臋c my艣le 偶e to normalne a zacze艂am si臋 troche ba膰 偶e co艣 jest nie tak ale wszystko by艂o ok i urodzi艂am zdrow膮, pi臋kn膮 c贸reczke Wink Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia wpisz sobie w google co ta sa sk贸rcze przepowaiadaj膮ce, poczytasz i wszystko bedziesz miala jasne Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kasiunia131

Do潮czy: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mnie z 3 cm rozwarciem puscili do domu i wrocilam tam z 7 cm....no ale ja rodzilam w gniazku
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kasiunia131

Do潮czy: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dostalam skurczy dzien przed porodem no i musze przyznac ze bolalo ale spokojnie idzie wytrzymac
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 4 Wrz 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny! Mam do sprzedania kilka drobiazg贸w dla dziecka
- Kombinezon zimowy typu gala na dziewczynke r贸偶owo granatowy na rozmiar 62-68
- Chodzik
- Wanienka
- Karuzela nad 艂贸偶eczko i 偶贸艂w lampka z pozytywk膮

Jesli kto艣 by by艂 zainteresowany fotki przesle na meila Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kula

Do潮czy: 23 Pa 2008
Posty: 42
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 5 Wrz 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buszmenka! dziecko staraj sie karmic co 2godz lub co 2,5, ale mozesz tez karmic na zadanie. jezeli nie ma problemow malutka z brzuszkiem ani z zalatwianiem sie to nie musisz dopaja膰 jej herbatkami. ja dawalam mojej koperek jak miala kolki, a pozniej gdy juz wprowadzalam jakies pokarmy to tylko wode.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kula

Do潮czy: 23 Pa 2008
Posty: 42
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 5 Wrz 2009, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli karmisz butelka to juz od 4 miesiaca mozesz wprowadzac tzw s艂oiczki, sa tez kaszki od 4 miesiaca.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Buszmenka

Do潮czy: 26 Wrz 2008
Posty: 56
PostWys砤ny: 5 Wrz 2009, 21:49    Temat postu: Porod na Islandii Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Kula za podpowiedz,otorz moja niunia nie ma problemu z brzuszkiem,ladnie sie zalatwia i zjada mi tak po 125 mleka Nan,ale wlasnie niektorzy sie dziwja ze ja jej niedopajam a powinnam,to teraz juz sama nie wiem,ostatnia butelke je o 20 i budzi sie dopiero o 6,7 rano,tylko w dzien dopomina sie tak co poltore,dwie godziny.Kurcze to mam dawac ta herbatke czy nie,bo do tej pory niepodawalam.
Czyli narazie na mleku nan a potem wprowadzic sloiczki,a kaszki jakie???i jak je sie rozrabia.Pozdrawiam Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mucha
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 27 Kwi 2009
Posty: 73
PostWys砤ny: 6 Wrz 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy nie ma kto艣 z was do odsprzedania hu艣tawki dla maluszka-moja c贸rcia ma kolki a to jej pomaga wypr贸bowa艂am u znajomej
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Katrina

Do潮czy: 26 Maj 2008
Posty: 114
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 6 Wrz 2009, 11:22    Temat postu: Witam wszystkich serdelecznie :) Odpowiedz z cytatem

Ja osobi艣cie podaj臋 picie naszemu synkowi praktycznie od urodzenia. Na pocz膮tku by艂 koperek, potem rumianek. Picie najlepiej podawac mi臋dzy karmieniami, a szczeg贸lnie wtedy, kiedy dziecko karmi si臋 sztucznie, czyli z buteleczki. M贸j synek sko艅czy艂 ju偶 4 miesi膮ce, wi臋c ju偶 od ponad dw贸ch tygodni podaj臋 mu regularnie, zupki ze s艂oiczk贸w, musy owocowe, oraz pudding ry偶owy. Polecam firm臋 HIPP poniewa偶 ze wszystkich produkt贸w tutaj dost臋pnych, s膮 najsmaczniejsze. Wszystkie wymienione produkty s膮 dost臋pne tutaj w ka偶dym z market贸w. W polskim sklepie s膮 r贸wnie偶 dost臋pne herbatki w granulacie tej firmy, stosowne do wieku dziecka. Mo偶na podawac dziecku po 4 miesi膮cu 偶ycia r贸wnie偶 bardzo delikatny napar z herbatki Smile
Tak偶e buszmenka :
艣mia艂o mo偶esz podawac dziecku co艣 do picia, oczywi艣cie mi臋dzy karmieniami. Pozdrawiam cieplutko Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lilianka

Do潮czy: 17 Cze 2009
Posty: 34
PostWys砤ny: 7 Wrz 2009, 14:26    Temat postu: CO do przemywania p臋puszka ?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie mamy, te przysz艂e i obecne Very Happy
Zastanawiam sie jaki preparat kupi膰 do przemywania p臋puszka??
Mo偶ecie cos poradzic? Najlepiej cos co kupie w Lyfji (prosz臋 o nazewe ).
Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 149 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron