reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

perfidna kradzież!!!!!!!!!!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Jacek108

Doczy: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skd: łomża / Reykjavik
PostWysany: 25 Wrz 2009, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
no J108, skoro okradanie ludzi stawiasz na rowni z zapaleniem pluc to moze mordercow uznajmy jedynie za chorych na katar Sad


tego nie powiedzialem, ale czemu wyscie sie akurat tego uczepili?? ktos napisal ze to przez Polske i w Polsce trzeba to resocjalizowac wiec zacznijmy myslec w ten sposob szerzej.. w koncu wszyscy jestesmy cywilizowanymi ludzmi, może ja też nie przyjechałem na wyspę, aby zarazic sie tu czym kolwiek, ''oddzielmy ziarno od pewu i dalej bądzmy sobą'', i dziekuje Grażynko, bo właśnie tak. każdy może mieć własne zdanie, a mi się nie podoba to że polak przestępca miał by być gorzej traktowany niż islandczyk, czy anglik przestepca, to tyle na ten temat drogi BRUDNERZE
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 25 Wrz 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Tobie Jacek chodzi nie dokładnie o tych chłopaków tylko o równe prawa obcokrajowców na Islandi? Wiesz to chyba sprawa idywidualna,bo każdy postepuje tak jak uważa za stosowne według jego. To samo się tyczy także Islandczyków, jedni są bardzo życzliwi Polakom a innni nie koniecznie. Nie można tu uogólniać. A my sami jacy jesteśmy wobec siebie na wzajem? Bo ja już się przekonałam ,że chcesz mieć wroga to pomóż i zaufaj rodakom. Ale też nie uogólniam!! Są przecież i naprawdę dobrzy i uczciwi ludzie , którzy bezinteresowność i życzliwość nie traktują jako infantywność i najwność.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 25 Wrz 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naiwność oczywiście Embarassed
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 25 Wrz 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakiejś części zgadzam się z Jackiem, prawo powinno być równe dla wszystkich osób zamieszkujących dany kraj. Emocje co prawda w pierwszej chwili działają tak, że miałoby się ochotę "wykopać" tych którzy mają wpływ na opinię reszty przedstawicieli danego kraju ale jeżeli pozwolimy aby "nasi przestępcy" traktowani byli gorzej to tym samym pozwolimy abyśmy i my byli tak traktowani.

Natomiast nie wiem czy tego typu aprobata miałaby miejsce gdyby przestępstwo było dokonane w jakimś kraju gdzie np. za kradzież bułki złodziej jest rozstrzelany? Być może trochę przekoloryzowałam, nie znam prawa karnego innych państw ale są takie które bardzo ostro traktują więźniów.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jacek108

Doczy: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skd: łomża / Reykjavik
PostWysany: 25 Wrz 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu, ludzie są żądni emocji i ''kręcenia afer'', jak wspomniałaś Turbo emocje te są inne w pierwszej chwili, ale po głębszym zastanowieniu można spojrzeć na sprawę całkiem z innej strony... tej logicznej Evil or Very Mad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
stalin
Go
PostWysany: 26 Wrz 2009, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja " nakrecam afere" zadajac ukarania zlodziei? a co do emocji moze masz racje, bo nawet teraz, rok po okradzeniu mi mieszkania kazdemu zlodziejowi obcinal bym rece, bez wzgledu czy to Polak czy nie.
Powrt do gry
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 26 Wrz 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej rozumiem Ciebie, każda krzywda boli. A ludzie co mają jedynie swoje dobro za coś wartościowego są ..... . (tu każdy może sobie dopowiedzieć na co ma ochotę, nawet i bardzoo brzydko). Ja też nie znaszę tego typu ludzi, Ale Sxxxxn pamiętaj ," ZAWSZE KRZYWDA LUDZKA BOKIEM WYCHODZI!!!!!. Miłego dnia życzę wszystkim oprócz tych, o których wyżej pisałam.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 26 Wrz 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Miłego dnia życzę wszystkim oprócz tych, o których wyżej pisałam.


A tam Grażynko. Nie bądź taka skąpa z tymi życzeniami Smile Tej reszcie też życz miłego dnia...niech mają!

Ja tam wszystkim życzę dnia milutkiego, a nawet bym rzekła, że w szczególności tym którzy wysyłali mi na priv wiadomości o treści nie do rozpowszechniania Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 26 Wrz 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbusiu Ty jesteś po prostu dobrym człowiekiem.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
facit

Doczy: 15 Wrz 2009
Posty: 5
PostWysany: 26 Wrz 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Turbusiu Ty jesteś po prostu dobrym człowiekiem.


Jasne.........
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron