reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
miska123102

Do潮czy: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWys砤ny: 26 Pa 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gu艣cik ma hihihi ma艂a tancereczka ci ro艣nie Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 26 Pa 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ju偶 krejzolka 艣pi:)))ja r贸wnie偶 id臋 do 艂贸偶ka.偶ycz臋 wszystkim spokojnej nocki i tym mamusiom co ju偶 maj膮 dzieciaczki i tym co dopiero b臋d膮 je mia艂y.ja do tej pory pami臋tam nie przespane noce bo mi wielorybi brzuch przeszkadza艂 w znalezieniu dogodnej pozycji lol dobranoc
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luiza

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWys砤ny: 27 Pa 2009, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakos nie moge zmobilizowac sie do cwiczen w domu a poza tym zawsze jest cos do zrobienia i zalatwienia a wieczorem juz sie chce spac i nie w glowie robienie brzuszkow,ale bede wytrale chodzic na aerobic Smile w grupie latwiej .a propos diety kopenhaskiej to przerabialam ja kilka lat temu i na mnie podzialala ale na krotko bo kilogramy wrocily z predkoscia swiatla.a dieta naprawde jest glodowkowa
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 27 Pa 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

by艂am dzi艣 na szczepieniu z moj膮 ma艂膮 ale nikt mi nie powiedzia艂 o tym szczepieniu na 艣wi艅sk膮 gryp臋.moja ma艂a ma ju偶 6miesi臋cy i 8dni lol to my艣la艂am 偶e co艣 powiedz膮.a tu nic.mo偶e to i dobrze bo ja swojej ma艂ej na to nie zaszczepi臋, ale chyba powinni porusza膰 takie tematy co???czy kt贸ra艣 mama ju偶 szczepi艂a swojego maluszka na to???
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
natalia

Do潮czy: 18 Lut 2009
Posty: 34
Sk眃: islandia
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 12:28    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie gdzie na hlemurze jest fotograf zeby zrobic dla dziecka zdjecia do paszportu pozdro dla wszystkich
_________________
cze艣膰!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 12:33    Temat postu: Re: witam Odpowiedz z cytatem

natalia napisa:
czy ktos wie gdzie na hlemurze jest fotograf zeby zrobic dla dziecka zdjecia do paszportu pozdro dla wszystkich


W budynku stacji autobusowej Hlemmur to wyglada troche jak kiosk.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kasiunia131

Do潮czy: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrze ze niektore mamusie starsznie sie przejmuja ta swinska grypa....ja ide po 16 na szczepienie to porusze ten temat i napisze co mi powiedzieli
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kathy212

Do潮czy: 26 Pa 2008
Posty: 33
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiunia131 napisa:
patrze ze niektore mamusie starsznie sie przejmuja ta swinska grypa....ja ide po 16 na szczepienie to porusze ten temat i napisze co mi powiedzieli

ja by艂am ju偶 w przychodni z maluszkiem i jak narazie szczepie艅 na swinska gryp臋 nie ma , ale spodziewaj膮 si臋 w listopadzie.Je艣li poprosisz to do Ciebie zadzwoni膮 偶e ju偶 maj膮.Oczywi艣cie zalecaj膮,ale to ju偶 Twoja decyzja czy chcesz szczepi膰 dziecko czy nie. Ja si臋 nie zdecyduje, swoje zdanie wyrazi艂am kilka stron wcze艣niej.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiunia131 napisa:
patrze ze niektore mamusie starsznie sie przejmuja ta swinska grypa....ja ide po 16 na szczepienie to porusze ten temat i napisze co mi powiedzieli


ja si臋 wcale nie przejmuje.tylko my艣l臋 偶e powinni ludziom m贸wi膰 co si臋 dzieje.z tego co widz臋 to tylko jakies plotki.kto艣 zacz膮艂 o tym m贸wi膰 straszy膰 tym i tak to si臋 zacze艂o ze niby i tu jest ta 艣wi艅ska grypa.bo gdyby by艂o to co艣 powa偶nego to by informowali wszystkich na ten temat.dlatego pytam czy kto艣 co艣 wie.pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kasiunia131

Do潮czy: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampeczka napisa:
kasiunia131 napisa:
patrze ze niektore mamusie starsznie sie przejmuja ta swinska grypa....ja ide po 16 na szczepienie to porusze ten temat i napisze co mi powiedzieli


ja si臋 wcale nie przejmuje.tylko my艣l臋 偶e powinni ludziom m贸wi膰 co si臋 dzieje.z tego co widz臋 to tylko jakies plotki.kto艣 zacz膮艂 o tym m贸wi膰 straszy膰 tym i tak to si臋 zacze艂o ze niby i tu jest ta 艣wi艅ska grypa.bo gdyby by艂o to co艣 powa偶nego to by informowali wszystkich na ten temat.dlatego pytam czy kto艣 co艣 wie.pozdrawiam


zawsze sie znajdzie ktos kto robi z byle czego sensacjie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
patryk23l
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 19:33    Temat postu: 艣wi艅ska grypa Odpowiedz z cytatem

O 艣wi艅skiej grypie dosy膰 g艂o艣no jest Keflaviku.W ostatniej regionalnej gazecie Vikurfrettir byla dosyc duza i obszerna informacja na temat szczepie艅.Jest informacja o szczepieniu 26 pa偶dziernika piersze艅stwo maj膮 kobiety w ci膮偶y i osoby starsze i ob艂o偶nie chore!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 20:28    Temat postu: Re: 艣wi艅ska grypa Odpowiedz z cytatem

patryk23l napisa:
O 艣wi艅skiej grypie dosy膰 g艂o艣no jest Keflaviku.W ostatniej regionalnej gazecie Vikurfrettir byla dosyc duza i obszerna informacja na temat szczepie艅.Jest informacja o szczepieniu 26 pa偶dziernika piersze艅stwo maj膮 kobiety w ci膮偶y i osoby starsze i ob艂o偶nie chore!


no super!tylko 偶e nie ka偶dy to czyta a jak ju偶 przegl膮da nawet to wiele os贸b nie rozumie tego co tam jest napisane.ciesz臋 si臋 偶e Ty za to rozumiesz i wiesz co nie co Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
czita
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 24 Mar 2009
Posty: 130
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze sa tu jakies przyszle matki ktore sie zaszczepily na ta "swinska grype"?Dzisiaj moglam dostac ta szczepionke ale sie zastanawiam,nie wiem jak dziecko moze zareagowac na ta szczepionke,jestem w 20 tyg,moze wiecie cos.To fakt,ze ktos zaczol pisac, ze te szczepieonki nie sa sprawdzone do konca itd znalazla sie nastepna osoba i nastepna i ludzie zaczynaja watpic ze szczepionki nie sa sprawdzone czy dobre ale jesli tak by bylo to przeciez nie proponowaliby aby sie szczepic i dlatego pytam sie was czy cos wiecie na temat tych szczepionek dla kobiet w ciazy.Pozdrawiam
_________________
"Nie mo偶emy utrzyma膰 偶adnego dnia, ale mo偶emy go nie straci膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mucha
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 27 Kwi 2009
Posty: 73
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam spotkanie z Patrycj膮 i mamami z dzie膰mi jest 12 listopada od 11-13
By艂am na nim z moja 3 mc c贸reczka tylko raz i by艂o bardzo fajnie Na kolejne oczywi艣cie tez si臋 wybieramy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Basia6

Do潮czy: 14 Sie 2008
Posty: 34
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli moge zapytac. O co chodzi z tymi spotkaniami? I gdzie one sie odbywaja?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
miska123102

Do潮czy: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie tam jest ograniczenie jakie艣 wiekowe na tych spotkaniach z Patrycj膮 i mnie te偶 interesuje co na takich spotkaniach mmamusie z dzie膰mi robi膮?
PS. dzi臋kuje za informacje Very Happy mam nadzieje ze znajde czas bardzo chcia艂a bym p贸j艣膰 na takie spotkanko Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anna2

Do潮czy: 13 Lut 2009
Posty: 33
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwczyny jak to jest z nazwiskiem dziecka czy jesli jestesmy malzenstwem to dziecko dostanie automatycznie nazwisko po ojcu ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
mak30

Do潮czy: 11 Wrz 2009
Posty: 15
Sk眃: breythold
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tym spotkaniu rodzice rozmawiaj膮 sobie doradzaj膮 i por贸wnuj膮 problemy je艣li takowe maja Widzia艂am tam dwoje dwulatk贸w a reszta to malutkie dzieci -nie wiem czy jest ograniczenie wiekowe bo by艂am tam tylko raz. Jest to w budynku Czerwonego Krzy偶a na ul Borgatuni 25
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Halszunia

Do潮czy: 14 Lis 2008
Posty: 11
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 16:51    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

sluchajcie mam pytanie czy na lotnisku kupie dziecku mleko Nan 1 w kartoniku??? i czytalam ze niektore mamy biora tez bagaz na male dziecko do 2 lat. ja lece pierwszy raz z moim 3 miesiecznym synkiem i juz widze ze ciezko mi sie bedzie spakowac. Czy moglaby mi ktoras z mam wytlumaczyc jak to dokladnie z tym jest? z gory dziekuje za odpowiedz.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Halszunia

Do潮czy: 14 Lis 2008
Posty: 11
PostWys砤ny: 29 Pa 2009, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b owiem ze malemu bagaz nie przysluguje. chodzi mi dokladnie co mialabym powiedziec na lotnisku ze mam dodatkowy bagaz.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 163 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron