reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

wybuchl Wulkan EyjafjallajĂśkull
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natala1234

Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 71
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/2157482,16,wulkanolodzy_ostrzegaja_to_dopiero_poczatek,item.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klem4
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konieczko miał rajcie co do chmurki nad Reykjavikiem , najwyraźniej dotarła do stolicy . Czuć zapach siarki ( wali jajami ) , mam nadzieje ze tylko takie będę oznaki tej chmury nad nami Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stalin
Gość
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim ktorzy uwielbiaja sie bac proponuje poczytac Mastertona, a nie wypisywac glupoty i siac panike, zapach siarkowodoru pochodzi z gejzerow a nie z wulkanu.
Powrót do góry
natala1234

Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 71
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panike to sieje Polsat-wczoraj uslyszalam w "wydarzeniach" ze kolejne 4 wulkany groza wybuchem na Islandii,nie powiedzieli tylko ktore
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janik

Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skąd: KOPAVOGUR
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klem4 napisał:
Konieczko miał rajcie co do chmurki nad Reykjavikiem , najwyraźniej dotarła do stolicy . Czuć zapach siarki ( wali jajami ) , mam nadzieje ze tylko takie będę oznaki tej chmury nad nami Neutral


Od kiedy jesteś na Islandii, Very Happy W Reykjaviku co jakiś czas czuć siarkowodór, i nie pochodzi z wulkanu. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też czuję ten zapach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajeczka czuc czesto. a co do chmurki,czoraj szefowa mowila ze spodziewana jest w czwartek i piatek. ale to szytsko zalezy od pogody. a dzis piekny,kwietniowy dzionek
pozdrawiam.
PS.a co do polsatu i jego wiadomosci,to wczoraj na trzech portalacj wyczytalam o tych wulkanach,tylko nikt nie podawal Katli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila1984

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludziki co poniektórzy co tu piszą to nawet w islandii nie są zapach siarki pochodzi z elektrowni gdy tylko wiatr zawieje z tamtego kierunku to czuć (jaja) co do katli to nigdzie (w islandii) nie znalazłem żeby było coś że ona wybucha.pozdro dla panikarzy lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
polis78

Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 31
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co płacic Icesave.Lepiej puścić troche dymu nad europe,sparaliżować transport i sprowadzić ją do swojego poziomu ekonomicznego Evil or Very Mad
A tak nawiasem mówiąc ciekawe czy będą chcieli DRUGĄ RATĘ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ucb
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 19
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:18    Temat postu: wybuchl Wulkan EyjafjallajĂśkull Odpowiedz z cytatem

kamila1984 napisał:
ludziki co poniektórzy co tu piszą to nawet w islandii nie są zapach siarki pochodzi z elektrowni gdy tylko wiatr zawieje z tamtego kierunku to czuć (jaja) co do katli to nigdzie (w islandii) nie znalazłem żeby było coś że ona wybucha.pozdro dla panikarzy lol
ten zapach nie pochodzi z elektrowni poprostu wystarczy umyc jajka i nie bedzie smierdziec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila1984

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polis78 napisał:
po co płacic Icesave.Lepiej puścić troche dymu nad europe,sparaliżować transport i sprowadzić ją do swojego poziomu ekonomicznego Evil or Very Mad
A tak nawiasem mówiąc ciekawe czy będą chcieli DRUGĄ RATĘ.
pewnie odechce się im już spłaty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiesiu-27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 37
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polis78 napisał:
po co płacic Icesave.Lepiej puścić troche dymu nad europe,sparaliżować transport i sprowadzić ją do swojego poziomu ekonomicznego Evil or Very Mad
A tak nawiasem mówiąc ciekawe czy będą chcieli DRUGĄ RATĘ.


Co to wogole za podejscie? Tak jak by to bylo od Islandczyk zalezne ze kiedy maja ochote to odpalaja wulkany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila1984

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:30    Temat postu: Re: wybuchl Wulkan EyjafjallajĂśkull Odpowiedz z cytatem

ucb napisał:
kamila1984 napisał:
ludziki co poniektórzy co tu piszą to nawet w islandii nie są zapach siarki pochodzi z elektrowni gdy tylko wiatr zawieje z tamtego kierunku to czuć (jaja) co do katli to nigdzie (w islandii) nie znalazłem żeby było coś że ona wybucha.pozdro dla panikarzy lol
ten zapach nie pochodzi z elektrowni poprostu wystarczy umyc jajka i nie bedzie smierdziec
czy widzisz nick mĂłj czy uwaĹźasz Ĺźe kobieta ma jaja Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila1984

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:32    Temat postu: Re: wybuchl Wulkan EyjafjallajĂśkull Odpowiedz z cytatem

kamila1984 napisał:
ucb napisał:
kamila1984 napisał:
ludziki co poniektórzy co tu piszą to nawet w islandii nie są zapach siarki pochodzi z elektrowni gdy tylko wiatr zawieje z tamtego kierunku to czuć (jaja) co do katli to nigdzie (w islandii) nie znalazłem żeby było coś że ona wybucha.pozdro dla panikarzy lol
ten zapach nie pochodzi z elektrowni poprostu wystarczy umyc jajka i nie bedzie smierdziec
czy widzisz nick mĂłj czy uwaĹźasz Ĺźe kobieta ma jaja Neutral
swoją drogą dobrze że niekturzy umieją z tego żartować a nie tylko panikować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konieczko
Gość
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierunek wiatru na godz 12.00 , 20.04.2010 wtorek


Kierunek wiatru na godz 18.00, 20.04.2010 wtorek
Powrót do góry
Konieczko
Gość
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na piatek to wyglada tak:


Ale ogolnie prognoza jest lepsza niz 2 dni temu, tendencja jest taka ze wiatr zmienia kierunek z wschodniego na polnocno wschodni.
Jest wiec nadzieja ze chmura Reykjavik ominie.
Powrót do góry
ucb
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 19
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 12:22    Temat postu: Re: wybuchl Wulkan EyjafjallajĂśkull Odpowiedz z cytatem

kamila1984 napisał:
ucb napisał:
kamila1984 napisał:
ludziki co poniektórzy co tu piszą to nawet w islandii nie są zapach siarki pochodzi z elektrowni gdy tylko wiatr zawieje z tamtego kierunku to czuć (jaja) co do katli to nigdzie (w islandii) nie znalazłem żeby było coś że ona wybucha.pozdro dla panikarzy lol
ten zapach nie pochodzi z elektrowni poprostu wystarczy umyc jajka i nie bedzie smierdziec
czy widzisz nick mĂłj czy uwaĹźasz Ĺźe kobieta ma jaja Neutral
ja nie twierdzilem ze ty masz jaja umyc tylko dlaczego co niektuzy czuja ten zapach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietrucha
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 38
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy obserwujecie wulkan na żywo, ale wczoraj wieczorem było widać jak lawa sie gotuje w kraterze:) Fajny widok, tylko chcialbym z gory to zobaczyc.
Pyly nie wydobywaja sie juz w takich ilosciach jak 3-4 dni temu.
Co do zapachu siarki to bronicie sie glosno ze to normalne. Owszem to normalne. Tez jestem tego zdania, ale dzisiaj pierwszy raz poczulem siarke na klatce schodowej w bloku. Nigdy tego nie czulem! Nie stawiam stwierdzen, ale mysle ze wnioski nasuwaja sie same.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ucb a skąd Ty wiesz że niemyte jajka właśnie tak śmierdzą?? Jestem kobietą, to profil męża. Szczerze Ci powiem że nie wiem jak śmierdzą brudne jajka bo mój mąż swoje myje. Nie mam pojęcia skąd był ten zapach, chyba że ucb to mój sąsiad i zapomniał umyć to i owo ale czułam go i ja. To że mam jeszcze węch nie oznacza że panikuje z powodu wulkanu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
mkwr45

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skąd: RKV
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://odkrywcy.pl/gid,12189314,title,Krajobraz-po-wybuchu,galeriazdjecie.html?smg4sticaid=6a05e przeczytajcie text przy 1 fotce Shocked jak tu mediom wierzyć wow
_________________
i'm2good2be4go10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 14 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron