reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

ICELAND.PL- TO JEST TO!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

W jaki sposób dowiedziałeś się o ICELAND.PL?
Od znajomych.
25%
 25%  [ 6 ]
Wyszukiwarka Google lub inna.
66%
 66%  [ 16 ]
Z prasy.
4%
 4%  [ 1 ]
Inne źródło.
4%
 4%  [ 1 ]
Wszystkich Gosw : 24

Autor Wiadomo
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 18 Kwi 2006, 10:40    Temat postu: ICELAND.PL- TO JEST TO!!! Odpowiedz z cytatem

Jestem na Islandii około 9 mieś, przyjechałem tu z rodziną (żona i synek), jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego pobytu tutaj, wprawdzie nie mieliśmy czasu na jaieś "grubsze" zwiedzanie ale to co dotychczas widzieliśmy wywarło na nas duże wrażenie.
Zanim jednak tu przyjechaliśmy i zaczeliśmy pracować to już w Polsce szukaliśmy wiadomości na temat Islandii jej histori, ludziach, obyczajach tu panujących, klimacie, itp...
Z pomocą przyszło właśnie ICELAND.PL, przez przypadek znalezione przeze mnie w sieci, i tak z ciekawości wraz z żoną zaczeliśmy przeglądać jego zawartość, praktycznie wszystkie cenne informacje jakie chcieliśmy zdobyć były zawarte na stronach IC.PL.
Jestem ciekawy jak wielu z was którzy tu przebywają i oczywiście ci którzy zamierzają tu się wybrać w celach turystycznych czy też zarobkowych,skorzystało z rad, itp rzeczy znajdujących się tutaj, jak dotarliście do tej strony??
Pozdrowienia dla Forumowiczów i Gospodarzy iceland.pl[list=][/list]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
KAROLa

Doczy: 27 Sty 2006
Posty: 19
PostWysany: 18 Kwi 2006, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadniecie w jaki sposób ja trafiłam na portal iceland.pl.
Smile
A było to tak...
Przeczytałam kiedyś w gazecie o polskim zakonie, który ma swoją placówke właśnie w Islandii. Kiedy już miałam w domu dostęp do netu postanowiłam tą informacje szerzej zbadać.
Odszukałam stronę o Karmelitankach Bosych, oglądnęłam zdjecia- były tam zamieszczone interesujace mnie fotki ogrodu, porośnietego kwiatami.
A jako że strasznie mnie zainteresowała ta roślinność, to wysłałam do miejsca zamieszkania sióstr-Hafnafjórdur maila, z pytaniami. Very Happy
A siostry odpisały mi abym zajrzała na portal iceland.pl bo jest to świetna strona z której na pewno dowiem się wszystkich interesujących mnie faktów.
Faktycznie muszę przyznać, że strona bardzo mi się podoba. Podziwiam też szczerze, wiedzę wielu osób które tu piszą i zawsze starają się odpowiadać na posty.
Pozdrawiam Very Happy Smile Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 18 Kwi 2006, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy jeszcze mieszkalam gdzie indziej, na tamtejszym forum dla Polonii pojawil sie czlowiek, ktory wlasnie zmienial Islandie na Szkocje. Poniewaz zareagowalam bardzo zywiolowo na jego posta, dal mi namiary na te strone. I za to jestem mu bardzo wdzieczna Very Happy .
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 18 Kwi 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam chyba przedwczesna skleroze ale zapomnialam jak tu trafilam 2 lata temu .Chyba przeczytalam w Morgunbladid....,albo szperalam na necie ...W kazdym razie lubie tu byc i pomagac ,piszac posty ,robiac zdjecia,od czasu do czasu dorzucajac swoje 3 grosiki...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grabak

Doczy: 12 Kwi 2006
Posty: 96
Skd: Kraków
PostWysany: 21 Kwi 2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem świeżo upieczonym, do niedawna wrogo usposobionym do komputerów internautą. I siedzę sobie teraz opleciony kablami ucząc się obsługi nowoczesnego ustrojstwa, i mam ciągle wrażenie, że zaraz wylecę w powietrze razem z biurkiem. Ale nic to. Jak tylko podłączyłem się do sieci, zaraz przystąpiłem do poszukiwania wszystkiego, co islandzkie. W ten sposób dotarłem do portalu iceland.pl, który jest moim zdaniem najciekawszym zjawiskiem w tym temacie. Świeże informacje, ciekawostki, piękne zdjęcia, staranna szata. No i forum- interesujące, choć niektóre wypowiedzi potrafią dość skutecznie odrzeć naszą ulubioną wyspę ze wszelkiej magii (ale cóż, powszedniość jest, mówiąc najdelikatniej, zawsze mało fascynująca, bez względu na szerokość geograficzną). Dzięki iceland.pl dotarłem też do internetowego kursu j. isl. (Na razie tylko rzuciłem tam okiem, przed którym pojawiły mi się mroczki, gdy nieopatrznie kuknąłem na zasady gramatyczne... Mogę za Smillą z powieści Petera Hoega powiedzieć, że osiągnąłem pewną bezradność w kilku językach, i nie wiem doprawdy, czy stać mnie jeszcze, przy mojej lotności błotnego żółwia na kolejną niepełnosprawność... Ale to się jeszcze okaże). Generalnie jest OK! Ten portal to wspaniałe, szeroko otwarte okno na Islandię.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron