reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

konsekwencje nie dla wybra艅c贸w?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 20:01    Temat postu: konsekwencje nie dla wybra艅c贸w? Odpowiedz z cytatem

Chcia艂em poruszy膰 temat cenzurowania tekst贸w oraz konsekwencji dla ich autor贸w. Ot贸偶 natchn臋艂a mnie dzisiejsza sytuacja, gdzie Viking napisa艂 obra藕liwego posta pod moim adresem (Viking sory ale nie mog臋 ujawni膰 co chcia艂e艣 偶ebym Ci zrobi艂...) i ten post zosta艂 skasowany. Oczywi艣cie rozumiem to! Bardzo s艂uszna reakcja admina. Chocia偶 mo偶na by艂o zostawi膰 cz臋艣膰 tekstu na temat technik u偶ywanych przez Vikinga przy robieniu zdj臋膰.
Ale nie o to chcia艂em zapyta膰, a mianowicie o to czy Viking jest jakim艣 u偶ytkownikiem na specjalnych przywilejach? Bo wulgarny tekst zosta艂 usuni臋ty, ale na tym "kara" si臋 ko艅czy. Czy jak si臋 jest Vikingiem, to mo偶na pisa膰 tekstami wyniesionymi z domu, bez obawy 偶e co najwy偶ej skasuj膮, i nic wi臋cej? Bo Za艂o偶臋 si臋, 偶e gdybym ja jako nowy u偶ytkownik napisa艂, to co napisa艂 Viking w odpowiedzi, to pewnie dosta艂bym ostrze偶enie lub zosta艂 zbanowany! Wi臋c jak to jest w praktyce?
Czuj臋 niesprawiedliwo艣膰!

Confused
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 20:26    Temat postu: Post Odpowiedz z cytatem

Tw贸j post narusza regulamin, gdy偶 wszelkie uwagi co do pracy admin贸w nale偶y zg艂asza膰 na PW.
Posty s膮 kasowane lub moderowane przez Admin贸w tak by nie narusza膰 Regulaminu.
Post Vikinga zosta艂 skasowany, gdy偶 pod wp艂ywem emocji troch臋 za du偶o powiedzia艂.
W艂a艣ciwie mia艂 by膰 tylko ocenzurowany, ale przez pomy艂k臋 wcisn膮艂em nie ten przycisk i post si臋 ca艂y wzi膮艂 i skasowa艂. Zdarza si臋.

Tw贸j post r贸wnie偶 zosta艂 poprawiony, gdy偶 cytowa艂 post Vikinga.

Nie jestem demokrat膮 i nie traktuj臋 ludzi r贸wno. Gdy kto艣 swoim pierwszym postem narusza regulamin, to cz臋sto jest banowany nawet bez ostrze偶e艅.
Natomiast u偶ytkownicy, kt贸rzy maj膮 du偶y i pozytywny dorobek na Forum, maj膮 pewne ulgi. Im wolno wi臋cej. Jako admin przymykam czasem na to oko.
Bo je艣li dajesz, to czasem mo偶esz te偶 wzi膮膰...

Co do Vikinga, to jego zdenerwowanie wynik艂o z twoich nieregulaminowych pr贸b zdenerwowania Go.
Bo jak ju偶 pisa艂em wcze艣niej, krytykuj膮c innych nale偶y stara膰 si臋 robi膰 to w spos贸b 偶yczliwy.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz wszystko rozumiem.
Jednak nie mog臋 zgodzi膰 si臋 z tym, 偶e celowo dra偶ni臋 kogokolwiek, je艣li kto艣 denerwuje si臋 z powodu moich tekst贸w, to tylko i wy艂膮cznie, 偶e interpretuje je w taki a nie inny spos贸b. A jak wiadomo: Ilu u偶ytkownik贸w, tyle interpretacji. Nie moja wina, 偶e kto艣 interpretuje tekst w sobie wygodny spos贸b.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 22:16    Temat postu: Racja Odpowiedz z cytatem

Masz racj臋, 偶e interpretacji mo偶e by膰 sporo. Tym wi臋ksza ci膮偶y na Tobie odpowiedzialno艣c, by pisa膰 tak, by jak najmniej mo偶na by艂o doszuka膰 si臋 w tym z艂ych intencji.
Nie dotyczy to tylko Ciebie, ale wszystkich innych os贸b (w tym i mnie) Smile

Poniewa偶 obserwowa艂em twoj膮 wymian臋 zda艅 z Vikingiem, doszed艂em do wniosku, 偶e starasz si臋 (by膰 mo偶e pod艣wiadomie) zdenerowa膰 Vikinga.
Moje podejrzenia okaza艂y si臋 trafne, bo Viking si臋 zdenerwowa艂.

Skoro wi臋c sporo ludzi odczytuje agresj臋 w twoich postach, to mo偶e warto popracowa膰 nad milszym tonem krytyki Smile
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viking nie jest wyznacznikiem jako艣ci post贸w. Skoro si臋 zdenerwowa艂, to sam powinien nad sob膮 popracowa膰....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 22:58    Temat postu: Wina Odpowiedz z cytatem

Wina le偶y po obu stronach, bo najwyra藕niej (przynajmniej tak wygl膮da艂o) stara艂e艣 si臋 doprowadzi膰 do takiego fina艂u.
Nie oznacza to, 偶e viking postapi艂 prawid艂owo ulegaj膮c nerwom. Ale na tym Forum nie liczy si臋 tylko co piszesz, ale te偶 jakie masz intencje.
Skoro mo偶na si臋 domy艣la膰, 偶e masz z艂e intencje, to masz dwa rozwi膮zania:
a) je艣li rzeczywi艣cie masz z艂e, to mo偶esz si臋 cieszy膰, 偶e jeszcze nie zosta艂es zbanowany
b) je艣li nie masz z艂ych intencji, to zmie艅 ton swoich wypowiedzi, by dobre intencje by艂y lepiej widoczne i by admini nie musieli si臋 zastanawia膰, czy nie warto Ci臋 zbanowa膰...

Oczywi艣cie to admini decyduj膮 (subiektywnie) czy tw贸j ton mo偶na uzna膰 za niezgodny z Regulaminem. Nigdy taki wyrok nie b臋dzie w 100% pewny; ale nie da rady bez skanera m贸zgu sprawdzi膰 jakie kto艣 ma intencje. Pozostaje tylko analiza post贸w i ich skutk贸w.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje intencje nigdy nie s膮 z艂e! Jak te偶 nigdy nie kierowa艂em obra藕liwych epitet贸w pod adresem konkretnych os贸b, w przeciwie艅stwie do Vikinga oraz Ireth. Dyskutuje na temat dzia艂alno艣ci os贸b oraz wynikaj膮cych z tego nast臋pstw a nie na temat konkretnych os贸b!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕eby nie by膰 go艂os艂ownym, chcia艂em wyci膮gn膮膰 "pomocn膮 d艂o艅" do Vikinga!
Viking! stary! nie smu膰 si臋! nie ma tego z艂ego co by na dobre wysz艂o!
Zach臋cony Twoj膮 odpowiedzi膮 chcia艂bym spotkac si臋 z Tob膮! Mo偶e zaprosisz mnie do siebie? Porobimy fajne fotki, popstrykami, zaprzyja藕nimy si臋. Zobaczysz, polubisz mnie! nauczysz mnie fajnych trik贸w fotograficznych, ja naucz臋 Ciebie fajnych. Zrobimy wsp贸lne przyjacielskie fotografie!
Co Ty na to Viking? "pomocna d艂o艅" !
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 6 Lip 2006, 23:52    Temat postu: Ataki Odpowiedz z cytatem

Obrazi膰 mo偶na nawet kpin膮 lub wyra偶eniami, kt贸re mo偶na w taki spos贸b odebra膰. Czasem taki podtekst jest gorszy ni偶 bezpo艣rednia obelga...
Tak samo jak piszesz "zaprzyja藕nimy si臋" do vikinga. Mo偶e to by膰 prawda, a mo偶e kolejny spos贸b na kpin臋...
Tak jako艣 budujesz zdania, 偶e pozostaje takieniedopowiedzenie, kt贸re mo偶e w艂a艣nie oznacz膮膰 kpin臋...

Napisz co艣 o sobie, co robisz, gdzie mieszkasz, sk膮d pochodzisz, jakie masz hobby. Jest na to specjalny temat, gdzie mo偶esz da膰 si臋 pozna膰 innym. W ten spos贸b dasz szans臋 Vikingowi, by m贸g艂 Ci臋 polubi膰, o ile jeste艣 tego wart...
Nie jest powiedziane, 偶e Viking da si臋 polubi膰, lub 偶e jest jakim艣 super koleg膮. Ale te偶 nieuzasadnione by艂oby takie atakowanie tej w艂a艣nie osoby, kt贸ra mimo wszystko pomaga te偶 innym osobom na Forum.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
lenny

Do潮czy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Sk眃: Keflavik/Reykjavik
PostWys砤ny: 7 Lip 2006, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie zostane za to zbanowany, ale to co przeczytalem dzisiaj w kilku postach przechodzi ludzkie pojecie.
p.o. admina Od偶ajer interpretuje posty na wygodny dla siebie sposob i dzieli uzytkownikow na tych ktorych lubi i na tych ktorych nie lubi, czego najlepszym przykladem jest kasowanie i ingerencja w posty pisane przez forumowiczow. To juz wielka przesada!! Czlowiek nie jest w stanie zapanowac nad calym balaganem jaki sie tutaj dzieje bo sam wdaje sie w durnowate dyskusje, ktore ciagnie w nieskonczonosc nie wnoszac niczego do tematu poza dziwnymi tekstami o charakterze moralizatorskim... zupelnie tego nie rozumiem.

Czy sa jeszcze na tym forum normalni admini???.....EINAR, JOLA wracajcie Exclamation
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 7 Lip 2006, 0:54    Temat postu: Lenny Odpowiedz z cytatem

A lenny musi zacz膮膰 ka偶d膮 dyskusj臋 z adminem od "pewnie zostan臋 za to zbanowany".

A ja powiem: pewnie zostan臋 za to wykl臋ty, ale powiem Ci, 偶e si臋 czepiasz z braku innego zaj臋cia. Jest tyle ciekawych dyskusji, gdzie mo偶esz zabra膰 g艂os, ale zawsze chcesz wtr膮ci膰 si臋 tam, gdzie akurat ja co艣 pisz臋, co jak twierdzisz Ciebie nie interesuje...
Co za typ cz艂owieka!! Ratunku!

Nie ja interpretuj臋! Zauwa偶, 偶e ja interpetuj臋 jeszcze 艂agodnie. Inni nie maj膮 z艂udze艅 i widz膮 w niekt贸rych postach bezpo艣redni atak na innego u偶ytkownika. Ale lenny musi si臋 czepi膰 mnie, bo chyba si臋 we mnie zakocha艂 (mo偶e jest gejem, a mo偶e wci膮偶 my艣li, 偶e jestem kobiet膮)...
No bo kto si臋 lubi ten si臋 czubi Very Happy

Kto艣 musi interpretowa膰 posty. I b臋dzie to robi艂 KA呕DY ADMIN. Ja tylko jestem bardziej surowy, a poniewa偶 dzia艂am w pojedynke, wi臋c tak jak ostrzega艂em, cz臋sto kasuj臋 i banuj臋 bez ostrze偶e艅.

Nie dziel臋 u偶ytkownik贸w na tych, kt贸rych lubi臋 i nie lubie, tylko na tych, kt贸rzy maj膮 du偶y wk艂ad w to Forum i natych, kt贸rzy w pierwszym po艣cie ra偶膮co 艂ami膮 Regulamin.
Ale oczywi艣cie, jak kogo艣 lubi臋, to mog臋 mu wybaczy膰 drobne b艂臋dy. Niestety, jak kogo艣 nie lubie, to tym bardziej, bo potem od razu podnios艂aby si臋 wrzawa, 偶e si臋 mszcz臋. A niejaki lenny napisa艂by "a mnie pewnie zbanujesz".
Jest to w艂a艣ciwie pewna pr贸ba sterroryzowania admina. Wypominaj膮c mu wirtualne b艂edy, starasz si臋 wp艂yn膮膰 subiektywnie na moje decyzje, tak by by艂y po twojej my艣li. Pisz膮c "pewnie mnie zbanujesz" d膮偶ysz do tego, bym tego nie robi艂... Manipulujesz gorzej ni偶 ja, wi臋c przesta艅 chrzani膰 dyrdyma艂y i zr贸b co艣 po偶ytecznego na Forum. Znajd藕 komu艣 prac臋, odpowiedz na pytania turyst贸w, zg艂o艣 si臋 na honorowe oddawanie krwi...


Cytat:
Czlowiek nie jest w stanie zapanowac nad calym balaganem jaki sie tutaj dzieje bo sam wdaje sie w durnowate dyskusje, ktore ciagnie w nieskonczonosc nie wnoszac niczego do tematu poza dziwnymi tekstami o charakterze moralizatorskim

Masz racj臋! Nie b臋d臋 si臋 wdawa艂 w takie moralizatorskie gadki. B臋d臋 banowa艂 i tyle! Dzi臋ki za porad臋! :jezyk:

Moje moralizatorskie gadki wynikaj膮 z kredytu zaufania, 偶e mo偶e jakis u偶ytkownik nie chcia艂 zrobic nikomu krzywdy, tylko ma taki szorstki tryb kontaktowania si臋 z lud藕mi. Mo偶e powinienem napisac na priva... Ale chcia艂em, by wszyscy zastanowili si臋, czy to na pewno atak, czy mo偶e nie... Szczeg贸lnie sam zaatakowany.
Jak jeste艣 taki m膮dry, to napisz mi co Ty by艣 zrobi艂.
Mo偶e przez tydzie艅 b臋d臋 wykonywa艂 twoje wskaz贸wki. Jak nie b臋dzie 偶adnych zastrze偶e艅, a regulamin nie b臋dzie powa偶nie naruszany, to mo偶e si臋 oka偶e, 偶e si臋 bardziej ode mnie nadajesz.
Mo偶e telepatycznie wyczuwasz wrogo艣膰 w ludziach? I zg贸ry wiesz kogo i kiedy banowa膰...
Czy my艣lisz, 偶e Jola i Einar nie kasowali post贸w? 呕e nie poprawiali ich tre艣ci? Gwarantuje to regulamin. Bo to nie jest forum do k艂贸tni, wi臋c ka偶dy taki post mo偶e by膰 usuni臋ty...

Czasem zdarzaj膮 mi si臋 pomy艂ki. Zgadza si臋. Ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to roboty zajmuje adminowanie takim forum. Ale my艣l臋, 偶e ilo艣膰 b艂臋d贸w jest znikomo ma艂a w por贸wnaniu do w miar臋 przyzwoitego dzia艂ania Forum.
Zawsze si臋 znajdzie ktos kto chcia艂by ostrzej, ale znajd膮 si臋 te偶 tacy co byliby bardziej pob艂a偶liwi. Wi臋c nie oceniaj pracy admina, bo to nic nie da. Forum jest takie jakie chce admin i nic na to nie poradzisz.
Kto艣 musi zadecydowa膰. Tym kim艣 jestem teraz ja. Przykro mi.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Ilona

Do潮czy: 20 Mar 2005
Posty: 67
Sk眃: Frankfurt
PostWys砤ny: 7 Lip 2006, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co lenny, Ty wszedzie doszukujesz sie niewiadomo czego, skoro nie podoba Ci sie jak adminuje Odzarej, to moze przestan przychodzic na to forum i zaloz swoje, ktore bedzie dzialalo wedlug Twoich zasad. Ja uwazam, ze Odzarej jest swietnym adminem i wywiazuje sie w 100% ze swojej pracy!
Jak czytam Twoje posty to tylko krytykujesz a nie wnosisz nic do rozmowy, moze czas to zmienic?? Wink
_________________
Nie wiem dok膮d i艣膰, dok膮d zmierza膰 mam,
Wiem tylko tyle, 偶e zn贸w jestem sam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Tlen
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 7 Lip 2006, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie sie wydaje, ze taki jeden z drugim, ktory w pierwszych kilku postach na forum zaczyna od durnych uwag oraz pyskowek, powinien byc banowany od razu. Jakos trudno mi uwierzyc, ze ten_o_skomplikowanym_nicku wniesie tu cos pozytywnego.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kxtqrihwtg
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 24
Sk眃: du艅skie lesbos
PostWys砤ny: 7 Lip 2006, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

droga Ireth!
Cytat:
Jakos trudno mi uwierzyc, ze ten_o_skomplikowanym_nicku wniesie tu cos pozytywnego.


To te偶 poka偶e czas! Ale doceniam Twoje s艂owa Ireth!
Bardzo przyjemnie mi si臋 z Tob膮 polemizuje! My艣l臋, 偶e po g艂臋bszej analizie naszych przemy艣le艅 i zwyczaj贸w jezykowych osi膮gniemy w ko艅cu upragniony konsensus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron