reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

co myslicie o pani z polskiej ambsady ? czy jest ok?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karogd

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 3
PostWysłany: 3 Lip 2010, 0:43    Temat postu: co myslicie o pani z polskiej ambsady ? czy jest ok? Odpowiedz z cytatem

co myslicie o pani z polskiej ambasady ?
czy jest ok?
prosze o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 3 Lip 2010, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to polski urzednik-lepiej zostawic bez komentarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Trialerror

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 169
Skąd: Reykjavik 111
PostWysłany: 3 Lip 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo OK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 3 Lip 2010, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zalezy od podejscia samego zainteresowanego. jesli :
1 wie sie, po co sie przychodzi
2 zachowuje sie odpowiednio wobec urzednika - chociaz minimum kultury

to wszytsko da sie zalatwic sprawnie w miare mozliwosci.

sam bylem swiadkiem, kiedy osoba przychodzaca wypelniala na miejscu wniosek o paszport - chyba ze 3 razy jeden wniosek - za kazdym razem jakas pomylka - a obok byl wzor jak wypelnic - co 20 sekund pytania do okienka, wolanie pani, pani podchodzi ze w czym pomoc - a zainteresowana osoba na to eeeeeee... i cisza, po czym za chwile znow wola, A CO TU WPISAC?? - tak jakby pani zza okienka wiedziala, gdzie... a na pytanie o co chodzi, znowu eeee i cisza - ja po 5 minutach mialem juz dosc, wiec nie dziwie sie, ze pozniej niektore osoby uwazaja, ze pani zza okienka jest niesympatyczna i malo sie usmiecha

drugi przypadek, jak mozna do urzednika odnosic sie na TY a nie Pani - czyli rozmawiajaca osoba do pani konsul - TO TY MI TO WYSLESZ... albo POWIEDZ MI CO Z TYM PAPIERKIEM, PODAJ DLUGOPIS... a na pytanie, gdzie ma dokument, ktory mial ze soba przyniesc aby wypelnic jakis wniosek - EEE NO ZAPOMNIALEM, A NIE DA SIE BEZ TEGO.... NO KURDE, ZNOWU BEDE MUSIAL TU PRZYCHODZIC??

takich przykladow mozna mnozyc setki, bo niestety wielu naszym rodakom z kultura nie po drodze , a wystarczy:

po pierwsze do spotkania sie przygotowac, czyli dowiedziec sie jakie potrzebne sa dokumenty (przeczytac na stronie internetowej, ewentualnie zadzwonic i sie dowiedziec, mi pani konsul dokladnie wytlumaczyla jakie dokumenty, co na kiedy i jak)

po drugie troszke grzecznosci - czyli ladnie dzien dobry powiedziec, skromny usmiech - ale bez glupkowatych zartow i komentarzy, nie rozmawiamy z kolega przy piwie

po trzecie cierpliwosc - nie jestesmy jedynymi chcacymi cos zalatwic, wiec nieco wyrozumialosci


Takie jest moje zdanie, za duzo do zalatwiania nie mialem, ale to co mialem, zalatwilem bardzo sprawnie i tak jak pisalem, rece moznabylo zalamac bedac swiadkiem w jaki sposob ludzie probowali cos zalatwic... przypomina mi sie cos z czasow stunenckich - kiedy wysiadywalo sie godzinami czekajac pod drzwiami profesora aby dostac wpis do indeksu lub zaliczac cos...a pozniej zlosc, ze czemu ten profesor taki szorstki itd.... ale bylem tez swiadkiem sytuacji odwrotnej, siedzialem w srodku u profesora - cos wspolnie poprawialismy w mojej pracy - a co jakis czas wbiegal do pokoju, czasem bez pukania jakis student, chcial dostac wpis lub zaliczyc jakis przedmiot - zapominal sie przedstawic, nie potrafil powiedziec z jakiego jest kierunku, grupy, nie znal nazwy przedmiotu ani nazwiska prowadzacego, ale byl oburzony, kiedy byl wyproszony z pokoju aby wrocil z tymi informacjami

to tyle ode mnie Wink a jaka jest pani konsul prywatnie, nie mam pojecia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marianka

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4
PostWysłany: 4 Sie 2010, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialam do załatwienia dość skomplikowaną sprawe i powiem że bylam w szoku jaką wspaniałaą osobą jest nasza Pani konsul. Zyczliwa wyrozumiala i jednym słowem Anioł kobieta naprawdę mam dużo wdzięcznosci dla tej kobiety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaki87
Wulgarny uĹźytkownik, do zbanowania
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17
PostWysłany: 18 Sie 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylam tam dwa razy i dokladnie wiedzialam po co przyjechalam,a ta nie dosc ze byla niemila to jeszcze stala jak mumia,zero usmiechu na twarzy i zachowuje sie jakby ktos ja tam za kare zamknal za ta szyba.Jej mina przypomina mi ... kota na pustyni-to tyle co moge o niej powiedzic.dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jad052

Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 22
PostWysłany: 22 Sie 2010, 16:10    Temat postu: Paniii Urzędniczka... Odpowiedz z cytatem

Osoba powinna być bardziej rzutka , operatywna. Jak się pytamy o pewne sprawy powinna podpowiedzieć jak inaczej można załatwić pewne sprawy. Dla mnie osobiście nie sprawiła osoby kompetentnej dla zajmowanego stanowiska. Nasz konsulat trochę przypomina sennego niedźwiadka jak każdy urząd polski, za mało wiedzy i ogłoszeń wisi na tablicach. Konsulat za mało wychodzi do nas Polaków widać to na Stronie Internetowej jest Martwa. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slawekl

Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 90
Skąd: Rock'Ya'VĂ­k
PostWysłany: 23 Sie 2010, 12:15    Temat postu: Re: Paniii Urzędniczka... Odpowiedz z cytatem

jad052 napisał:
widać to na Stronie Internetowej jest Martwa. Pozdrawiam

Very Happy aleś mnie rozbawił/a -może życzysz sobie tam założyć forum??? lol
Jak znajdziesz chwilę to posprawdzaj strony Konsularne w innych krajach - wszystkie są takie same bo muszą działać według narzuconego szablonu.
_________________
Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila1984

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 35
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 2 Lis 2010, 1:35    Temat postu: opinia Odpowiedz z cytatem

ta mloda pani a nie Pani konsul to ja normalnie reprymende bym dal......poprostu juz niebede pisal z jakiego powodu ..... Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skąd: Z nie nacka
PostWysłany: 2 Lis 2010, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta młoda pani to dobre studia skończyła, pewnie jest z dobrego domu a teraz z taką jak my hołotą ma na co dzień do czynienia. Nie widzę w tym niczego dziwnego że ma ponurą minę, postawcie się na jej miejscu.
Młoda, inteligentna, ustosunkowana a tu taka parszywa robota.

Odrobinę zrozumienia moglibyśmy wykazać.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DEMON

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 43
PostWysłany: 2 Mar 2011, 3:48    Temat postu: ta kobieta Odpowiedz z cytatem

jest wredna ,zaco jej placa zero szacunku do czlowieka ,totalny ,,,,,,,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron