reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

kennitala

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksiegowa

Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Islandia
PostWysłany: 21 Mar 2011, 14:47    Temat postu: kennitala Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj sobie przepisy z ÞjĂłskrĂĄ po polsku.Nie potrzebny ci zaden kontrakt,osoby ktore nie znaja przepisow niech lepiej sie nie wypowiadaja i nie wprowadzaja ludzi w blad.
link strony http://skra.is/lisalib/getfile.aspx?itemid=5852
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SzymZibi

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 38
PostWysłany: 22 Mar 2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się kochana ksiegowo ,że o mnie tu mowa.A ty chyba bardzo dobrze się znasz na przepisach,bo wklejasz linka i po sprawie-a ustawa którą oferujesz do przeczytania jest z 2008 roku.Myślisz,że jest aktualna?A przeczytałaś ją dokładnie?Jeśli tak uważasz to twoja sprawa .Jak chciałaś się pochwalic umiejetnościami wklejania linka to Ci gratuluję-udało ci się ,ale nie wiem po co taka durna wstawka na koniec o ludziach co sie nie znają itd....Nie znasz mnie,nie wiesz nic, a z góry osądzasz innych.Chyba nie masz nic do roboty.Możesz teraz wypisywać sobie do mnie . o mnie i bzdury na tym forum.Nawet mnie to nie ruszy.Kończę i nie oczekuję od ciebie żadnych odpowiedzi ani opinii .A Gwiazda niech da znać na forum czy dostała tego kenitala dla znajomego,czy nie..Pozdrowienia!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ksiegowa

Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Islandia
PostWysłany: 23 Mar 2011, 9:02    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Mylisz sie bardzo,nie skomentuje tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SzymZibi

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 38
PostWysłany: 23 Mar 2011, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i się mylę,ale nie upieram się,że tak jest na 100%.Napisałam,że znam to z praktyki( bo moja znajoma była
) a nie z teorii.I nie osądzam innych.To by było na tyle w ostatnim moim poście na ten temat.Pozdrawiam wszystkich mądzrzejszych ode mnie!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 23 Mar 2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nawet jesli ktos ma kenitala to ma problemy z zameldowaniem jesli nie ma pracy. Taki bledny krag, jesli nie masz pracy nie dostaniesz nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 23 Mar 2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sierpniu2008 wyrabialam kenitala i sie meldowalam...musialam miec prace zeby wyrobilimi kenitala.a zeby sie zameldowac to kenitala.
teraz znajoma dostala kenitala na 3miesiace,jesli nie znajdzie pracy w ciagu tych trzem miesiecy traci kenitala.meldowala sie bez problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron