reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

co z grupą ludzi wracającą 23 sierpnia???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Brokat

Doczy: 09 Cze 2006
Posty: 5
PostWysany: 15 Sie 2006, 22:28    Temat postu: co z grupą ludzi wracającą 23 sierpnia??? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko.
Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej na temat ludzi którzy wracają do Polski z Islandii 23 sierpnia. Jest tam jeden mój kolega któremu chciałabym zrobić niespodziankę i powitać go na lotnisku:)
Myślę że on się napewno ucieszy ale niestety urwał mi się z nim kontakt.
Czy ktoś może wie cokolwiek na temat tej powracającej grupy?
Na przykład o której wylatują i czy lecą bezpośrednio do Warszawy?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 16 Sie 2006, 1:01    Temat postu: Ogłoszenie Odpowiedz z cytatem

Brzmi jak porachunki mafijne. Bo w końcu, gdy ktoś się z kimś zna, to zwykle zna takie szczegóły Very Happy
Ale może to rzeczywiście ktoś w potrzebie, hmm?
Może była dziewczyna chce przebaczyć narzeczonemu Smile

Ciekawe...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Brokat

Doczy: 09 Cze 2006
Posty: 5
PostWysany: 16 Sie 2006, 5:19    Temat postu: rzeczywiście... Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście nie pomyślałam jak to może zabrzmieć...teraz to już pewnie nikt mi nie pomoże...dobra-chodzi o to, że się strasznie pokłóciłam ze swoim chłopakiem i powiedziałam mu że to już koniec...piszę do niego listy bez przerwy ale on się obraził i w ogóle się nie odzywa. Wiem, że brzmi to żałośnie ale chcę to jakoś naprawić i pomyślałam sobie że może jakbym go powitała na lotnisku to wiedziałby że jest dla mnie nadal bardzo ważny.
On jeszcze do niedzieli miał czynną komórkę więc rozmawialiśmy dosłownie codziennie. Skończyła mu się jednak karta a ponieważ uznał że nie opłaca mu się kupować nowej przed wyjazdem to od tego czasu nastała cisza...
Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłabym bardzo wdzięczna choć wiem że to wszystko brzmi troszkę jak z serialu Brazylijskiego...No cóż - czasami życie bywa do niego podobne.
Pozdrawiam wszystkich Polaków w Islandii i mam nadzieję że mimo tego że ten mój pierwszy post brzmi nieco podejrzanie - znajdzie się ktoś kto mi uwierzy i będzie chciał pomóc.
Dziewczyna z Wrocławia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 16 Sie 2006, 5:52    Temat postu: Loty Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że może być problem z ustaleniem dokładnej godziny przylotu, bo nie wiadomo, przez jakie miasto ten człowiek (ze swoją grupą) będzie podróżować, bo nie ma bezpośredniego połączenia Islandia-Polska.
Prawdopodobnie polecą do Londynu linią Iceland Express; ale równie dobrze może to być Berlin lub Kopenhaga.
Jeżeli będzie wracał z jakąś większą grupą to pozostaje Ci tylko mieć nadzieję,ze ktoś z tej grupy coś tu napisze.
Zawsze możesz czekać na lotnisku w Warszawie przez cały dzień Smile
Nie wiadomo jednak, czy lot będzie do Warszawy, bo jeśli jesteś z Wrocławia, to można znaleźć ciekawe połączenie z Londynu wprost do Wrocławia...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Brokat

Doczy: 09 Cze 2006
Posty: 5
PostWysany: 16 Sie 2006, 21:56    Temat postu: Dziękuję Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedź i chęć pomocy.
Wydaje mi się jednak że ten lot to będzie czarter. Z tego co się zorientowałam to czartery zwykle latają właśnie w środy i niedziele więc myślę że wybrał ten dzień nie bez powodu.
Jeśli byłby to czarter to one chyba latają do Krakowa...ale może ktoś jeszcze będzie wiedział coś więcej na ten temat. Pewnie jacyś forumowicze latali już tymi czarterami...Wobec tego zwracam się z gorącą prośba do wszystkich którzy wiedzą coś więcej na temat tych lotów czarterowych. W jakich są zwykle godzinach i czy potem ludzie przeważnie wybierają pociągi czy jakieś inne środki lokomocji jeżeli nie są z Krakowa...?
Z góry serdecznie dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam wszystkich.
Dziewczyna z Wrocławia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 16 Sie 2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kocha to sie odezwie... piłeczka

apropos czarterow, to slyszalem tylko o polaczeniu Egilstadir-Katowice, na temat Krakowa nic
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
icelandofil
Go
PostWysany: 17 Sie 2006, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ... chlopak wraca z kasą to i dziewczyna sie obudzila ... no comment Twisted Evil
Powrt do gry
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 17 Sie 2006, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe mocne to bylo:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Brokat

Doczy: 09 Cze 2006
Posty: 5
PostWysany: 17 Sie 2006, 9:12    Temat postu: DO ICELANDOFIL Odpowiedz z cytatem

No oczywiście rozumiem, że ulżyło Ci po takim komentarzu - poczułeś się lepiej ? Jeśli tak - to na zdrowie. Przypuszczam także, że zamierzałeś mnie sprowokować więc jedyne co mogę powiedzieć w takiej sytuacji to tylko tyle, że szczerze współczuję że nie spotkałeś nigdy dziewczyny która nie leciałaby na kasę, bo rozumiem że komentując w ten sposób czerpiesz znajomość tematu ze swojego doświadczenia.
Jeśli chcesz wiedzieć to ja byłam kilka lat w Stanach i Szwecji a obecnie jestem od paru lat w Polsce i odkąd skończyłam 22 lata jestem niezależna finansowo. Nie będę mówiła ile lat mam teraz ale zapewniam Cię że sporo czasu upłynęło od moich 22 urodzin. Pomimo niezbyt ciekawej Polskiej rzeczywistości, nieustabilizowanej sytuacji prawnej i ekonomicznej tego kraju - ja akurat absolutnie nie mam na co narzekać. Mam dwie prace w których się spełniam i zarabiam dosyć sporo jak na Polskie warunki...
Ale o czym my tu rozmawiamy... Widzę po prostu, że pewne osoby nie rozumieją, że można kogoś po prostu mocno kochać za to kim jest nawet tak bardzo żeby rozmawiać z jakimiś obcymi ludźmi narażając się na ośmieszenie.Miałam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś życzliwy kto mnie zrozumie i zechce pomóc. No cóż...
Mimo wszystko pozdrawiam całą resztę Polaków, których Islandia jeszcze nie zamroziła tak doszczętnie.
Dziewczyna z Wrocławia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
rodzynka

Doczy: 23 Maj 2006
Posty: 12
PostWysany: 17 Sie 2006, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brokat, pw Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Brokat

Doczy: 09 Cze 2006
Posty: 5
PostWysany: 17 Sie 2006, 9:41    Temat postu: RODZYNKO - JESTEŚ WSPANIAŁA!!! Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim w mojej ostatniej wiadomości zapomniałam podziękować z całego serca Rodzynce, która BARDZO , BARDZO mi pomogła!!! Jesteś kochana - nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę i jak bardzo jestem Ci wdzięczna Smile !!!!
Mam nadzieję, że teraz moja sprawa ruszy do przodu:)
Pamiętaj że jesteś zaproszona do Wrocławia - mam nadzieję że kiedyś będziesz miała okazję i ochotę mnie odwiedzićSmile
Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujęSmile
Dziewczyna z Wrocławia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
rodzynka

Doczy: 23 Maj 2006
Posty: 12
PostWysany: 17 Sie 2006, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, Brokat.
3mam kciuki, żeby sie udało.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
gigi_26

Doczy: 21 Maj 2005
Posty: 43
Skd: Reykjavik
PostWysany: 26 Wrz 2006, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i udało się jej???
Lubię seriale lol Embarassed Rolling Eyes
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron