reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Spotkanie na szczycie w Olafsvik:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 14 Paź 2004, 2:02    Temat postu: Spotkanie na szczycie w Olafsvik:) Odpowiedz z cytatem

Wczoraj ok. polnocy dotarlismy do Olafsvik na Snaefellsnes. Przyjechalismy w ten rejon, mozna powiedziec, w interesach ale juz od dawna planowalismy tez wizyte u naszej redakcyjnej kolezanki - karuty, ktora mieszka w Olafsvik. Wreszcie nasze spotkanie doszlo do skutku. Rozmawiamy juz pare godzin i mysle, ze nie pojdziemy tak szybko spac. A rozmawiac jest o czym - oczywiscie o Islandii! Karuta i Jej rodzina sa wspaniali! Zaczelismy nasze spotkanie w pokoju goscinnym ale w koncu, jak na prawdziwych redaktorow i forumowiczow iceland.pl przystalo, przemiescilismy sie w kierunku komputera, bo jednak czegos zaczelo brakowac:)))
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie z wietrznego polwyspu. Kiedy wjechalismy na niego, wiatr byl tak silny, ze trudno bylo utrzymac samochod na drodze, a w gorach (gdy przecinalismy polwysep) zaczal padac snieg. Z powodu wichury, padal zupelnie poziomo!

OK - spijcie dalej smacznie a nasza czesc redakcji czuwa i debatuje dalej:)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOSS!*
Gość
PostWysłany: 14 Paź 2004, 4:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Cie Jolu-jesli moglabys odpowiedziec mi na moje pytania jakie zadalem w temacie turystyka-jestem tu 1szy raz i naprawde bardzo mi zalezy na szczerej odpowiedzi-klamka zapadla ,bilety wykupione-wiec moze pomozesz mi w przygotowaniach......
nie wiem nic poza tym co tu przeczytalem
z gory dziekuje
Powrót do góry
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 14 Paź 2004, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie na szczycie się odbyło... Ciekawe jakie będą reperkusje...
Kiedyś na Islandii spotkał się Reagan i Gorbaczow... Po ich spotkaniu to się dopiero działo... :wink:
Ciekawe czy tym razem będzie spokojniej.
8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 14 Paź 2004, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia :)
Na pocieszenie u nas tez wieje, moze nei az tak mocno ale wystarczajaco, zeby szalik zalozyc. Ot, zlota polska jesien:)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron