reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Matki matkom i dzieciom - porady, wątpliwości, pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbych

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 46
PostWysłany: 25 Lut 2012, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze zeby zakonczyc ten spór wypowiem sie ja ktora wyslala zapytanie GDZIE a nie CZY przebic uszy dziecka Dziecko jest świadome i chciało mieć kolczyki inne komentarze są zbędne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 25 Lut 2012, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edIT napisał:
turboneta napisał:
Jest takie mądre przysłowie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą Wink


Zawsze używane na forum przez ludzi którzy mają inne zdanie i chcą by inni też takie mieli a spotykają się z innym zdaniem i ogólnym "pociskiem"
Very Happy


Dokładnie tak. Mam inne zdanie od ludzi, którzy dla własnego widzimisię okaleczają dzieci. Każdy człowiek powinien sam decydować o tym czy chce być gdziekolwiek i jakkolwiek okaleczony.
Nawet psom już nie przycina się ogonów i uszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 25 Lut 2012, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbych napisał:
Dziecko jest świadome i chciało mieć kolczyki inne komentarze są zbędne

Nie kierowałam swoich słów do Ciebie.
Przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą", zadziałało idealnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ni@

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysłany: 26 Lut 2012, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turboneta nasunęło mi się jedne pytanie do Ciebie-jeśli można wiedzieć to czy Ty jesteś matką ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 26 Lut 2012, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ni@ napisał:
Turboneta nasunęło mi się jedne pytanie do Ciebie-jeśli można wiedzieć to czy Ty jesteś matką ?

Można wiedzieć. Jestem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ni@

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysłany: 26 Lut 2012, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
@ni@ napisał:
Turboneta nasunęło mi się jedne pytanie do Ciebie-jeśli można wiedzieć to czy Ty jesteś matką ?

Można wiedzieć. Jestem.


No więc widać,pewnie lubisz,jak ktoś nie pytany o zdanie w kwestii wychowywanego przez Ciebie dziecka się wypowiada w sposób brutalny i arogancki ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 26 Lut 2012, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ni@ napisał:
turboneta napisał:
@ni@ napisał:
Turboneta nasunęło mi się jedne pytanie do Ciebie-jeśli można wiedzieć to czy Ty jesteś matką ?

Można wiedzieć. Jestem.


No więc widać,pewnie lubisz,jak ktoś nie pytany o zdanie w kwestii wychowywanego przez Ciebie dziecka się wypowiada w sposób brutalny i arogancki ??

Pojęcie brutalności i arogancji najwyraźniej ma różne znaczenie dla różnych osób. Dla mnie brutalne i aroganckie jest traktowanie dzieci jak własność i robienie z nimi tego co podoba się niektórym ludziom. Nie zmienię zdania w kwestii robienia dziur w uszach maleńkim kilkumiesięcznym dzieciom. Czy te maluchy o to prosiły?
W swojej pracy często spotykam się z rodzicami, którzy tłuką swoje dzieci i też bardzo się oburzają gdy ktokolwiek powie im, że tak nie wolno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOTI24

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 67
PostWysłany: 26 Lut 2012, 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I sie wcale nie dziwie,ze ludzie tak reaguja bo nikt Ciebie o zdanie nie pyta (to samo dotyczy forum )w zadnym temacie, a masz najwiecej do powiedzenia Very Happy
Pozdrawiam idealna matke i rekordzistke w wypowiadaniu sie na forum nie proszona o jakiekolwiek komentarze Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
A osoba ktora spytala o kosmetyczke jasno Tobie powiedziala, ze spytala gdzie a nie czy ma to robic Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Wiec lepiej zajmij sie wychowywaniem wlasnego dziecka Exclamation Exclamation Exclamation
I nie pouczaj innych bo kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 26 Lut 2012, 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turboneta moze zaskarzysz te matki ktore okaleczaka niby swoje corki!!!
A moze ty sama masz uraz z dziecinstwa kiedy tobie robili dziurki. Kiedys .nie szlo sie do kosmetyczki tylko bralo sie igielke,spirytusik,kartofelek i na zywca robilo dziurki. Slyszalo sie ten dzwiek miesa,a jak dziurki wyszly krzywo to jeszcze raz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 26 Lut 2012, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOTI24 napisał:
I sie wcale nie dziwie,ze ludzie tak reaguja bo nikt Ciebie o zdanie nie pyta (to samo dotyczy forum )w zadnym temacie, a masz najwiecej do powiedzenia Very Happy


Jestem zmuszona powtórzyć: uderz w stół...itd.

DOTI24 napisał:
Pozdrawiam idealna matke i rekordzistke w wypowiadaniu sie na forum nie proszona o jakiekolwiek komentarze Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Nie jestem matką idealną. Myślę, że takiej nie ma, jednak ja świadomie nie zadaję bólu swojemu dziecku tylko dlatego, że taka jest moda. W tym przypadku dotyczy to kolczyków.
Ale dziękuję za pozdrowienia Smile

DOTI24 napisał:
Wiec lepiej zajmij sie wychowywaniem wlasnego dziecka Exclamation Exclamation Exclamation
I nie pouczaj innych bo kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat Exclamation Exclamation Exclamation


Zajmuje się wychowaniem swojego dziecka ale dziękuję serdecznie za przypomnienie.
Nie wiem czy zauważyłaś ale to ty pouczasz mnie co mam robić. Nie przypominam sobie abym gdziekolwiek napisała co masz robić ze swoim dzieckiem. Wyraziłam tylko swoją dezaprobatę dla niektórych zachowań i tak naprawdę mogłabym na rym skończyć lecz rzuciałaś się na mnie jak szalona używając w swych wypowiedziach dziesiątki wykrzykników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edIT

Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 187
Skąd: Islandia
PostWysłany: 26 Lut 2012, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to raczej nie jest okaleczanie dzieci...
Każda dziewczynka chce mieć kolczyki chodzić na obcasach jak jej mama...ile razy córki malują się czy przebierają w mamy rzeczy. Turboneta to zbędne co piszesz, rzadko która dziewczyna nie chce kolczyków, nie mówimy tu o tatuażach, tylko o dziurkach w uszach które ma każda kobieta...gdy dziecku się nie zrobi tego wczesniej tylko gdy pójdzie do szkoły to będzie smutne że każda koleżanka ma a ja nie mamo i dlaczego, a później wielki ból i płacz...
ogarnij trochę mam nadzieję że masz syna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOTI24

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 67
PostWysłany: 26 Lut 2012, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten watek nie dotyczy sporu o kolczyki powiedzialam co mysle i nie chce zasmiecac wiecej tego tematu. I tak kazdy zrobi jak chce. Ja i tak nie zmienilam zdania co do kolczykow, wrecz przeciwnie namawiam do tego w jak najmlodszym wieku bo po 15 min dziecko zapomina o bolu i tak bylo w przypadku mojej corki Very Happy pozdrawiam
A z Turboneta nie ma co dyskutowac Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysz233

Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 25
PostWysłany: 26 Lut 2012, 10:43    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

dzien dobry mamy maly lub duzy problem z dzieckiem od paru dni ma tak jakby zatkany nosek, probowalismy tzw. wody morskiej , myslelismy tez ze powietrze jest za suche w domu ale tez nic. czy ktos z was mial tez taka sytuacje?? piszcie co tu zrobic, jechac do lekarza?? jesli tak to gdzie mozna dzisiaj jechac po 17. prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DOTI24

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 67
PostWysłany: 26 Lut 2012, 11:53    Temat postu: lekarz Odpowiedz z cytatem

Na smoralindzie lekarz przyjmuje od 17 do 23 malenkie dzieci tez Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysz233

Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 25
PostWysłany: 26 Lut 2012, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nieprzeniesli tego gdzies bo mnie doszly jakies sluchy ze jest gdzies przeniesione. wie ktos cos Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kati78

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 55
PostWysłany: 26 Lut 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka mamusie mam do was prosbe moje dzieciatko weszło w piąty miesiac mozecie mi napisać dzienne menu , od rana do wieczorka jak to wyglada z tym wprowadzaniem pokarmów jest na mleku modyfikowanym pozdrawiam wszystkie mamusie:)
_________________
kati
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MARCINIS1

Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 153
Skąd: husavik
PostWysłany: 26 Lut 2012, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kati78 napisał:
Hejka mamusie mam do was prosbe moje dzieciatko weszło w piąty miesiac mozecie mi napisać dzienne menu , od rana do wieczorka jak to wyglada z tym wprowadzaniem pokarmów jest na mleku modyfikowanym pozdrawiam wszystkie mamusie:)
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/dziecko/artykuly/ctl/artykul/mid/704/tytul/schemat_zywienia_niemowlat.aspx TU MASZ LINKA TAM POD SPODEM JEST WSZYSTKO NAPISANE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DOTI24

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 67
PostWysłany: 26 Lut 2012, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniesli przechodnie z serduszkiem z tego co wiem, a ta co byla nad bonusem i rumfatalaga dalej jest Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sasetka29

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 34
PostWysłany: 26 Lut 2012, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w Smaralind tylko Smaratorg.

http://laeknavaktin.is/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kati78

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 55
PostWysłany: 27 Lut 2012, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MARCINIS1 napisał:
kati78 napisał:
Hejka mamusie mam do was prosbe moje dzieciatko weszło w piąty miesiac mozecie mi napisać dzienne menu , od rana do wieczorka jak to wyglada z tym wprowadzaniem pokarmów jest na mleku modyfikowanym pozdrawiam wszystkie mamusie:)
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/dziecko/artykuly/ctl/artykul/mid/704/tytul/schemat_zywienia_niemowlat.aspx TU MASZ LINKA TAM POD SPODEM JEST WSZYSTKO NAPISANE

dzięki Smile pozdrawiam
_________________
kati
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 55 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron