reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

AKT URODZENIA DZIECKA POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cykacz173
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 26
Skąd: ŁomĹźa!
PostWysłany: 3 Maj 2012, 16:59    Temat postu: AKT URODZENIA DZIECKA POMOCY Odpowiedz z cytatem

CZY KTOS WIE CO ZROBIC ZEBY BYŁ SZYBCIEJ WYDANY BO WIEM OD INNYCH ,ZE DOSTAKI OD REKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 3 Maj 2012, 19:09    Temat postu: Re: AKT URODZENIA DZIECKA POMOCY Odpowiedz z cytatem

cykacz173 napisał:
CZY KTOS WIE CO ZROBIC ZEBY BYŁ SZYBCIEJ WYDANY BO WIEM OD INNYCH ,ZE DOSTAKI OD REKI
jesli jest juz kenitala dziecka i oboje rodzicow sa malzenstwem i maja wszystkie papiery to akt wydadza od reki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juzia21

Dołączył: 09 Lip 2011
Posty: 60
PostWysłany: 3 Maj 2012, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No akurat od reki nie wydają i nie wiem kto Wam nagadał bzdur. Mogą zrobić na drugi dzień lub za dwa dni ale nie spotkałam się żeby wydali od ręki i nie ważne, że dziecko ma kenitala bo to jest podstawa żeby wogle akt dostać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario0206

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 54
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 4 Maj 2012, 0:02    Temat postu: Re: AKT URODZENIA DZIECKA POMOCY Odpowiedz z cytatem

cykacz173 napisał:
CZY KTOS WIE CO ZROBIC ZEBY BYŁ SZYBCIEJ WYDANY BO WIEM OD INNYCH ,ZE DOSTAKI OD REKI


Ja zaraz po świętach wielkanocnych udałem się po Akt urodzenia czyli był to wtorek akt otrzymałem najszybciej jak było to możliwe.Jednak nie od reki a w czwartek po godz. 15
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 4 Maj 2012, 0:25    Temat postu: Re: AKT URODZENIA DZIECKA POMOCY Odpowiedz z cytatem

mario0206 napisał:
cykacz173 napisał:
CZY KTOS WIE CO ZROBIC ZEBY BYŁ SZYBCIEJ WYDANY BO WIEM OD INNYCH ,ZE DOSTAKI OD REKI


Ja zaraz po świętach wielkanocnych udałem się po Akt urodzenia czyli był to wtorek akt otrzymałem najszybciej jak było to możliwe.Jednak nie od reki a w czwartek po godz. 15
my dostalismy akt od reki ale wczesniej musielismy zalatwiac wszystkie papiery poczym udalismy sie do urzedu poprosilismy o akt tylko zapytali sie czy islandzki czy miedzynarodowy w jezyku angielskim i moment i nam wydrukowala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sebastian7777

Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 14
PostWysłany: 4 Maj 2012, 17:10    Temat postu: akt Odpowiedz z cytatem

a w jakim urzedzie to sie składa?i jkaie dokumenty potrzebne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Trialerror

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 169
Skąd: Reykjavik 111
PostWysłany: 4 Maj 2012, 17:53    Temat postu: Re: akt Odpowiedz z cytatem

sebastian7777 napisał:
a w jakim urzedzie to sie składa?i jkaie dokumenty potrzebne?
A nam przysłali pocztą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cykacz173
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 26
Skąd: ŁomĹźa!
PostWysłany: 4 Maj 2012, 18:52    Temat postu: akt urodzenia dzieki juz mam Odpowiedz z cytatem

poprosilismy babke bardzo adnie bo mamy juz bilety za tydz do polski a niemamy paszportu dla maluszka i jednak da rade bylismy o 12 kazaa wpasc po niego na 3cia i jeszcze tylko paszport
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron