reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Nowo otwarty sklep z polskimi wedlinami!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewcia26

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 3
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 20:54    Temat postu: Nowo otwarty sklep z polskimi wedlinami!!! Odpowiedz z cytatem

Nowo otwarty sklep z polskimi wedlinami!!! przy ul.HRISATEIGUR 47 R-vik. Polecam!!! swieze wedlinki mmmm pycha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
000
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 37
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 21:43    Temat postu: Re: Nowo otwarty sklep z polskimi wedlinami!!! Odpowiedz z cytatem

Ewcia26 napisał:
Nowo otwarty sklep z polskimi wedlinami!!! przy ul.HRISATEIGUR 47 R-vik. Polecam!!! swieze wedlinki mmmm pycha
czy ten sklep to ten z kjotpol jesli tak to nie polecam ceny jak z kosmosu salceson 1800 przykladowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOBER22111

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 76
Skąd: REYKJAVIK
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ja.is/hradleit/?q=ul.HRISATEIGUR+47

sprawdzalem na mapie i nie widac takiej ulicy napisz poprawnie nazwe ulicy lub wstaw linka z ja.is gdzie to jest:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grybel1982

Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 95
Skąd: Hafnarfjordur 221 Vellir
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 0:44    Temat postu: c Odpowiedz z cytatem

http://ja.is/kort/#q=index_id%3A206775&x=359643&y=408284&z=9
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jar

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 188
Skąd: Lublin
PostWysłany: 8 Maj 2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia26, z nieba mi spadasz!!!
Potrzebuję czegoś podobnego właśnie koło centrum tj. w zasiegu marszu z buta od hostelu i reykjavickiego campingu przy Sundlauvegur... A to jest rzut kamieniem, za rogiem niemalże! Tu na forum ktoś podawał adres innego sklepu z PL żarciem, ale z tego co pamiętam [sprawdzałem daawno], to jakoś tak daleko było dla mnie.
Jadę czerwiec/lipiec na dłużej niż 3 tygodnie, z czego wiekszość w mocno w terenie. Nie chciałbym brać konserw na cały wyjazd i truć się konserwantami, a szmuglowac nielegalnie kabanosów nie zamierzam. Jeśli mają tam jakies w miare trwałe rzeczy, typu jakies suche kiełbasy czy kabanosy, byłoby super uzupełnić menu przynajmniej na pierwsze kilka dni.
Czy pamiętasz, w jakich godzinach ten sklep jest czynny? W Rvk będę właściwie przejazdem, dlatego to ważne. Jak z cenami na tle lokalnej normy?
Pozdrawiam
-J.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 8 Maj 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jar napisał:
Ewcia26, z nieba mi spadasz!!!
Potrzebuję czegoś podobnego właśnie koło centrum tj. w zasiegu marszu z buta od hostelu i reykjavickiego campingu przy Sundlauvegur... A to jest rzut kamieniem, za rogiem niemalże! Tu na forum ktoś podawał adres innego sklepu z PL żarciem, ale z tego co pamiętam [sprawdzałem daawno], to jakoś tak daleko było dla mnie.
Jadę czerwiec/lipiec na dłużej niż 3 tygodnie, z czego wiekszość w mocno w terenie. Nie chciałbym brać konserw na cały wyjazd i truć się konserwantami, a szmuglowac nielegalnie kabanosów nie zamierzam. Jeśli mają tam jakies w miare trwałe rzeczy, typu jakies suche kiełbasy czy kabanosy, byłoby super uzupełnić menu przynajmniej na pierwsze kilka dni.
Czy pamiętasz, w jakich godzinach ten sklep jest czynny? W Rvk będę właściwie przejazdem, dlatego to ważne. Jak z cenami na tle lokalnej normy?
Pozdrawiam
-J.


suchych kielbas i kabanosow raczej nie zabraknie, konserwy tez na miejscu kupisz, cenowo to chyba wyglada +/- 2500 isk za kg (czyli ok 60pln), konserwy cos ok 500-600 isk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Jar

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 188
Skąd: Lublin
PostWysłany: 18 Maj 2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dużym opóźnieniem bardzo dziękuję za informacje. Ponawiam prośbę do bywalców tego przybytku wędliniarskiej rozkoszy Wink o sprawdzenie godzin otwarcia.
Tak jak pisałem będę w R. mocno przejazdem [z 20 na 21.06] i nie mam pojęcia, czy w ogóle zdążę skorzystać z tej okazji. Jeśli nie jest czynny do wieczora lub b. wcześnie rano, nie mam szans.
Pozdrawiam
-J.
P.S. Właśnie układam powoli wyjazdowe menu na 25 dni, z czego większa część raczej z dala od sklepów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sebaa

Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 3
PostWysłany: 23 Cze 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy takie swieze...nie polecam! drogo jak cholera a terminy waznosci sukcesywnie podbijane.jesli wam zdrowie mile nie kupujcie tego shitu, juz lepsze chyba parowki z bonusa :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron