reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

NAUKA GRY NA GITARZE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiomalla

Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 17 Mar 2011, 14:16    Temat postu: NAUKA GRY NA GITARZE Odpowiedz z cytatem

nauka gry na gitarze akustycznej-podstawy dla początkujących(gitara akustyczna),oraz różne style dla już grających(gitara akustyczna i elektryczna z mozliwościa nauki na profesjonalnym sprzęcie).PS>zajęcia odbywają się u mnie w domu,oczywiście w języku polskim>dodam że mieszkam w Keflaviku>więcej informacji pod numerem 8474947.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cukiereczek_

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
PostWysłany: 9 Lip 2012, 1:42    Temat postu: Re: NAUKA GRY NA GITARZE Odpowiedz z cytatem

Witam, a gdzie pani mieszka w keflaviku?
Ja mam gitare, nie jestem pewna czy akustyczną czy jaką, ale napewno nie elektryczną, nie pamiętam jej nazwy.
Ale mam córke 11 letnią, która chce się nauczyć grać. Bo gitara stoi od marca nie ruszana... jak narazie przyjezdza ona do mnie pare razy w tygodniu tylko, czasami w weekendy a czasami na tydzien...roznie. Inaczej mieszka w Hfn.
Jak nadal pani uczy proponuje 1000 kr za godzine. Mogłabym do pani zadzwonić i gdyby pani miała czas to by mogła może ?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron