reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Bezprzewodowy dost臋p do internetu w Islandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Grzegorz
Go舵
PostWys砤ny: 26 Gru 2005, 19:06    Temat postu: Bezprzewodowy dost臋p do internetu w Islandii Odpowiedz z cytatem

Very Happy Prosz臋 o info o dost臋pie do internetu bezprzewodowego w Islandii np: co艣 na zasadzie Blue Conect w Era a mo偶e co艣 lepszego !!! Dzi臋ki za pomoc Wink
Powr髏 do g髍y
Grewian
Go舵
PostWys砤ny: 28 Sty 2006, 19:47    Temat postu: Internet bezprzewodowy Odpowiedz z cytatem

Witam
Tylko tyle moge doradzi膰. Vodafone Mobile Connect - GPRS\EDGE\WLAN
koszt jednorazowy to 18000 isk z kart膮, p贸zniej kupujesz tylko kart臋 Smile lol
Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
CHRISTCRUSHER
Go舵
PostWys砤ny: 11 Lut 2006, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh ,ja znalaz艂em spos贸b na darmowy internet na islandii i to bez wychodzenia z domu w艂贸czenia si臋 po kafejkach lub hot spotach - korzystam z modemu gprs sony ericsson i karty pre-paid z siminn (nie wiem czy dzia艂a to z modemami innej firmy dodam tylko 偶e chodzi o spos贸b logowania) -transfer jest troch臋 wolny ale do komunikacji z rodzin膮 lub pogaduchy na gg zdecydowanie wystarczy niestety do wideokonferencji jest ciut za wolny - wed艂ug cennika powinienem p艂aci膰 600 isk za 2mb - nie p艂ac臋 nic (korzystam z tego sposobu ju偶 prawie 2 miesi膮ce)
nie wiem czy tylko ja jestem takim farciarzem czy mo偶e kto艣 r贸wnie偶 ma podobne do艣wiadczenia
Powr髏 do g髍y
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 11 Lut 2006, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wed艂ug cennika powinienem p艂aci膰 600 isk za 2mb - nie p艂ac臋 nic (korzystam z tego sposobu ju偶 prawie 2 miesi膮ce)
nie wiem czy tylko ja jestem takim farciarzem czy mo偶e kto艣 r贸wnie偶 ma podobne do艣wiadczenia


S艂ysza艂em o paru takich przypadkach. Nie koniecznie bezprzewodowych. Ale dla paru nie skanczy艂o si臋 to dobrze. Firmy przypomnia艂y sobie o nich po roku i d艂u偶ej. Rachunki jakie mieli zap艂aci膰 by艂y bardzo interesuj膮ce, a innym zaczeli nalicza膰 od dnia kiedy sobie o nich przypomniano.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
CHRISTCRUSHER
Go舵
PostWys砤ny: 11 Lut 2006, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj viking przecie偶 napisa艂em ,偶e korzystam z karty pre-paid
Powr髏 do g髍y
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 11 Lut 2006, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
aj viking przecie偶 napisa艂em ,偶e korzystam z karty pre-paid


Embarassed
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 6 Wrz 2006, 22:53    Temat postu: Abonamentowy internet bezprzewodowy Odpowiedz z cytatem

A czy na Islandii nie ma mo偶liwo艣ci pod艂膮czenia sobie abonamentowego internetu przez sie膰 kom贸rkow膮?
W Polsce chyba ka偶da sie膰 kom贸rkowa udostepnia internet bezprzewodowy za sta艂y abonament. Pierwsza zrobi艂a to Idea (Orange) a teraz r贸wnie偶 Plus ma tak膮 ofert臋.

Ciekawi mnie czy na Islandii te偶 kto艣 takie co艣 udostepnia. Jest to dobra opcja bo nie trzeba p艂aci膰 za ilo艣膰 danych, kt贸re si臋 transferuje.
W Polsce abonament za takie 艂膮cze to ok. 50 z艂 miesi臋cznie.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Yazhubal

Do潮czy: 16 Sie 2006
Posty: 88
Sk眃: Katmandu
PostWys砤ny: 30 Sty 2007, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezprzewodowy w Reykyaviku , z reszt膮 eMAX jest jeszcze w kilku miejscach na Islandii, : http://www.emax.is/ i mapka :

http://www.smartbridges.com/css/print-ready.asp?id=7

Jest te偶 kilka Hotspot-贸w w stolicy,o sporym zasi臋gu.

Radi贸wka osiedlowa r贸wnie偶 ale nie mam dok艂adnych danych.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Yazhubal

Do潮czy: 16 Sie 2006
Posty: 88
Sk眃: Katmandu
PostWys砤ny: 30 Sty 2007, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i jescze mapka zasi臋gu na wyspie http://www.emax.is/img/island.jpg

Osobi艣cie mam wireless z siminn dlatego o jako艣ci 艂膮cza si臋 nie wypowiem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG Tlen WP Kontakt
siewa26
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Sk眃: pUstka
PostWys砤ny: 30 Sty 2007, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTCRUSHER napisa:
heh ,ja znalaz艂em spos贸b na darmowy internet na islandii i to bez wychodzenia z domu w艂贸czenia si臋 po kafejkach lub hot spotach - korzystam z modemu gprs sony ericsson i karty pre-paid z siminn (nie wiem czy dzia艂a to z modemami innej firmy dodam tylko 偶e chodzi o spos贸b logowania)


Kiedy艣 testowa艂em w Vodafone, wy艂膮czasz obrazki w przegl膮darce i dzia艂a jako tako, ale kaska leci i to nie ma艂a, mo偶e masz farta. S艂ysza艂em jedynie 偶e jak masz jak膮艣 minimalna kwot臋 na karcie i po艂膮czysz si臋 przez GPRS to korzystasz ile wlezie (a偶 si臋 roz艂膮czysz), operator nie przerwie Tobie po艂膮czenia mimo wyczerpania limitu na koncie. Nie testowa艂em tego ale jak kto艣 ma wolna kart臋 to mo偶e potestowa膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG Tlen
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 31 Sty 2007, 0:16    Temat postu: Internet bezprzewodowy na Islandii Odpowiedz z cytatem

Ale czy to jest internet bezprzewodowy za abonament czy raczej rozliczany za pakiety (GPRS)?
Bo mnie interesuje TYLKO abonamentowy dost臋p do internetu bez p艂acenia ju偶 za przesy艂 danych.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 31 Sty 2007, 3:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTCRUSHER napisa:
wed艂ug cennika powinienem p艂aci膰 600 isk za 2mb - nie p艂ac臋 nic (korzystam z tego sposobu ju偶 prawie 2 miesi膮ce)
nie wiem czy tylko ja jestem takim farciarzem czy mo偶e kto艣 r贸wnie偶 ma podobne do艣wiadczenia


A ja s艂ysza艂em, 偶e osobie, kt贸a korzysta艂a z tego samego sposobu zdarzy艂a si臋 przykra niespodzianka, bo do艂adowa艂a kart臋 i w tym momencie naliczy艂y si臋 op艂aty za wykorzystany grps i ca艂a do艂adowanie "zjad艂o" ale co gorsza ju偶 potem ta sztuczka nie dzia艂a艂a i op艂aty za gprs by艂y ju偶 naliczane normalnie i jak ju偶 dochodzi艂 stan konta do zera to przerywa艂o po艂膮czenie... Jak by艂o w Twoim przypadku? Korzystasz jeszcze z tego sposobu? Czy mo偶e regulanie wk艂膮dasz do modemu now膮 kart臋 b臋d膮c膮 na wyko艅czeniu? Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron