reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Roger Waters!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 11 Cze 2006, 19:38    Temat postu: Roger Waters! Odpowiedz z cytatem

W poniedzialek koncert Rogera Watersa. Bedzie grana klasyka Pink Floyd i troche nowych utworow. Wlasnie kupilam bilety (jeszcze sa!). Ktos sie wybiera? :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomcat

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: (juĹź nie)Reykjavik
PostWysłany: 12 Cze 2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się nie wybiorę,ale z ciekawości zapytam,po ile są te bilety?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 13 Cze 2006, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert byl swietny, co bylo do przewidzenia. Zagrali prawie cala plyte Dark Side of the Moon i sporo nowosci. Przyszlo 14 tys. ludzi, a okolice Egillsholl byly totalnie zablokowane. A bilety... najtansze bilety byly po 8000 ISK:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomcat

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: (juĹź nie)Reykjavik
PostWysłany: 13 Cze 2006, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słuchałem na żywo samego Watersa.Czy on bez całej reszty PF jest w stanie oddać klimat Ciemnej Strony? Jeśli tak,to mogę Ci tylko pozazdrościć. Swoją drogą - ciekawe dlaczego nikt nie zainteresował się Twoim postem. Czyżby nikt nie interesował się na tym forum muzyką inną niż islandzka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 13 Cze 2006, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, ze oni razem juz chyba nigdy nie zagraja, kiedy to podstawowy Pink Floyd sie rozpadl, 85 rok? Tak wiec trzeba brac co jest. A ze starych Floydow gral z nimi jeszcze Nick Mason. Moim zdaniem - bylo dobrze, choc moge sobie tylko wyobrazic jak wygladaly koncerty 30 lat temu. Odlot!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 14 Cze 2006, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na koncercie Watersa w Pradze. Koncert był dobry,choć - tak naprawdę nie zachwycał. Oczywiście - mówiąc, 'dobry' miałem na myśli stronę techniczną, bardzo dobre wykonanie itp. Choć, brakło mi na tym koncercie tak zwanego 'jaja'. Wszystkie utwory były schematyczne i grane tak, jak je można usłyszeć na płycie (a były kawałki z dark side, the wall, wish i innych). Żadnych rozbudowanych solówek gitarowych, zero bawienia się muzyką. Kolega był na tym samym koncercie w Polsce (ta sama trasa) - porównalismy nasze wrażenia i były takie same.

O wiele lepiej wspominam koncerty Blackmore'a z Deep Purple (obecnie - Blackmore's Night). On, tak, jak Waters - prawdziwa legenda rocka, potrafi cały czas bawić się muzyką, utrzymuje kontakt z publicznością..
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomcat

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: (juĹź nie)Reykjavik
PostWysłany: 14 Cze 2006, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak,czyli PF bez Watersa,ani Waters bez PF - to jednak nie jest TO. Ale rzeczywiście skoro całości już skleić się nie da,nie pozostaje nam nic innego jak brać co jest.Swoją drogą - jacy złośliwi są ci wszyscy muzycy wobec fanów! Specjalnie nie chcą ze sobą grać! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 14 Cze 2006, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. czy ja wiem..
Myślę, że problem leży gdzieś indziej. Miałem po prostu wrażenie, że watersowi i ogólnie - całemu zespolowi na tym koncercie nie zależało. Weszli na scenę.. 'odbębnili' to, za co się im placi i koniec. Ja nigdy nie byłem specjalnym fanatykiem PF, ale - od czasu do czasu włączę sobie któryś ich album.. Jednak - koncert mnie po części zawiódł, choć - jak pisałem od strony technicznej był naprawdę dobry.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomcat

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 123
Skąd: (juĹź nie)Reykjavik
PostWysłany: 15 Cze 2006, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz,w sumie to ciekawe,dlaczego muzykom na niektórych koncertach "zależy",a na niektórych nie. Bo Waters przecież (jeśli Twoje wrażenie z Pragi było trafne) nie jest wyjątkiem. Zawsze byłem tylko słuchaczem,a nie tworzącym muzykę,ale wydawało mi się,że granie koncertu to czysta przyjemność,szczególnie w grupie,gdy czujesz,że mały strumyk tego co robisz zlewa się w coś,co nabiera TAKIEJ mocy.No,ale chyba w każdej dziedzinie można popaść w rutynę,niestety.
To wszystko mało ma wspólnego z Islandią,ale myślę,że admini przymkną oko Wink ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
crimzzon

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1
PostWysłany: 2 Lut 2007, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że jest tu kilku fanów Rogera.

W takim razie zapraszam na forum fanĂłw R. Watersa i Pink Floyd.



http://rogerwaters.o12.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron