reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Matki matkom i dzieciom - porady, wątpliwości, pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frania2323

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 27
PostWysłany: 21 Wrz 2012, 22:44    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Witam kobieti;)
Mozecie podac mi nazwy sklepow w Rvk. gdzie moge kupic wozek dla dzidziusia.pozdrawiam i dziekuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 22 Wrz 2012, 17:24    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

jesli koniecznie chcesz kupic nowy i w dodatku tu w Islandii nad czym bym sie dobrze zastanowila to tu masz kilka sklepow:

www.oo.is
Ólavía og Oliver
Glæsibæ
Álfheimum 74
104 Reykjavik


www.fifa.is
FĂ­fa - HĂşsgagnahĂśllinni,
BĂ­ldshĂśfða 20
110 ReykjavĂ­k


www.babysam.is
BabySam, MĂśrkinni 1
RVK


www.modurast.is
Hamraborg 9
200 Kopavogur
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malbork

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 66
PostWysłany: 25 Wrz 2012, 21:19    Temat postu: sklep w Akureyri Odpowiedz z cytatem

Witam:)mam nadzieje,ze mi wybaczycie,ale nie mam czasu na szukanie potrzebnego watku;))Wybieramy sie jutro do Akureyri i chcialabym sie dowiedziec,czy jest tam jeszcze jakis sklep z polskimi towarami?Moze ktos wie ,cos na ten temat,poniewaz slyszalam sprzeczne wiadomosci.
Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MARCINIS1

Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 153
Skąd: husavik
PostWysłany: 25 Wrz 2012, 22:38    Temat postu: Re: sklep w Akureyri Odpowiedz z cytatem

malbork napisał:
Witam:)mam nadzieje,ze mi wybaczycie,ale nie mam czasu na szukanie potrzebnego watku;))Wybieramy sie jutro do Akureyri i chcialabym sie dowiedziec,czy jest tam jeszcze jakis sklep z polskimi towarami?Moze ktos wie ,cos na ten temat,poniewaz slyszalam sprzeczne wiadomosci.
Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odp.
Nie nie ma juz od dawna zadnego sklepu z polskimi artykulami w akureyri
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mała 12
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 173
PostWysłany: 26 Wrz 2012, 13:21    Temat postu: ząbkowanie Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuję coś dobrego na ząbki dla mojego maleństwa, gdzie mogę kupić jakąś maść i jak się nazywają tutaj.

Dzięki za inf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 26 Wrz 2012, 17:54    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

idz do apteki i tam na dziale z roznymi rzeczami dla dzieci miedzy innymi znajdziesz zel na dziasla lagodzacy bol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewcia

Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 29 Wrz 2012, 2:20    Temat postu: sab-simplex Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania oryginalne krople na kolki sab-simplex kupione w aptece w niemczech. Termin waznosci 07/2013. W przypadku mojego synka sprawdzily sie rewelacyjnie Smile info na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buszmenka

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 56
PostWysłany: 29 Wrz 2012, 13:03    Temat postu: odnosnie leczenia zebow Odpowiedz z cytatem

hey witam wszystkie mamay swoich pociech
Kochani mam problem i dylemat wiec dlatego pisze tutaj,moze sie ktos znajdzie co juz to przechodzil i udzieli mi wskazowek
Moja corka ma skonczone 3 latka,bylysmy w czoraj u dentysty zaleczyc ząbka bo wypadla plomba i sie okazalo ze pan musi jej tez poczyscic przednie zabki co wiaze sie z bolem i zapraponowal ze moze to zrobic na znieczulenie czyli zastrzyk albo poprostu ja uspac i zrobic wszystko co trzeba.Problem jest taki ze boje sie tego usypiania i to jest kosztowne a mnie poprostu nie stac,mam pytanie czy po tem mozna sie starac o jakis zwrot czesci i gdzie??Niezgodzilam sie na leczenie na znieczulenie bo wiem ze napewno by sie zrazila do ukucia i wpuszczenia znieczulenia,i moze byl by potem problem bo narazie od roku ladnie chodzila w polsce i leczyla 4 i zabezpieczalam jej 5,ma poprostu slabe zeby i jeszcze do tego pije w nocy duzo mleka z tad to takie moje zaniedbanie jak powiedzial pan dentysta,ale jak moge jej zabronic teraz moze tak ale w czesniej nie bylo takiej opcjii.
Prosze o napisanie jak juz ktos to przerabial bede bardzo wdzieczna bo w poniedzialek mamy dostac termin .Chce rowniez wiedziec jak dziecko sie czuje po przebudzeniu,jak to wyglada,bardzo sie tego boje,pan cos mowil ze jezeli nie da sie oczyscic 2 i 1 to je usunie pod narkoza i wszystko to zrobi kiedy bedzie spala,prosze o wasze opinie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 30 Wrz 2012, 19:38    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mojej kolezanki syn mial 7 zebow leczonych w znieczuleniu ogolnym. Wszystko odbylo sie bez zadnych komplikacji i dziecko nie ma urazu do dentysty. Anestezjolog dobiera ilosc podawanej narkozy do wagi dziecka. Niestety nie moge podac do niej namiarow bys sie dopytala.

Zawsze mozesz sie dowiedziec czy mozna zaplacic na raty lub jesli masz karte kredytowa to poprostu zaplac karta a pozniej idz do banku by rozlozyc to na raty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Buszmenka

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 56
PostWysłany: 30 Wrz 2012, 20:55    Temat postu: matki Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Agatka za to co napisalas,wiem ze moge to rozlozyc na raty ale slyszalam ze polowe zwracaja tylko nie wiem gdzie z tym pujsc,i obawiam sie tego ze jak ja wybudza ze moze ja cos bolec,mysle ze mam jeszcze jakies 2 tygodnie zanim dostane termin.Puki co to niunia nie ma urazu do dentysty i cieszy sie ze znowu pujdzie do pana,tylko zawiedzona bo dalej jej jezyk ucieka w dziurke :-).Jezeli ktos jeszcze moze sie podzielic czyms takim to bardzo prosze piszcie.Pozdrawiam i dziekuje :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frania2323

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 27
PostWysłany: 4 Paź 2012, 19:02    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie mamy:)
Mam pytanie dotyczace kaszki...moj maluszek jest alergikiem i polozna polecila mi kaszke SINLAC, wiecie gdzie moge dostac ta kaszke?pozdarwiam i dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ona30
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 57
PostWysłany: 5 Paź 2012, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ile srednio bierze polska niania za godzine...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pancio80
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 32
PostWysłany: 5 Paź 2012, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SINLAC jest w Hagkaupie i Kronanie obok zwykłych kaszek np nestle i Hipp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mstefa
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 413
Skąd: reykjavik-
PostWysłany: 6 Paź 2012, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej mamusie. Prosze o pomoc,gdzie w sobote moge wybrac sie z synkidm dm lekarza ogolnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 7 Paź 2012, 10:50    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

http://laeknavaktin.is/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
milucha

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 37
PostWysłany: 9 Paź 2012, 13:26    Temat postu: macierzyńskie a zasiłek dla bezrobotnych Odpowiedz z cytatem

Witam, dziewczyny orientujecie się jak to jest z macierzyńskim na bezrobociu? Jestem w zagrożonej ciąży i nie wiem czy lepiej isć na zwolnienie lekarskie czy po prostu od razu przejść na zasiłek dla bezrobotnych. Czy któraś z Was to praktykowała? Pozdr
_________________
milucha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czita
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 130
PostWysłany: 9 Paź 2012, 14:21    Temat postu: Re: macierzyńskie a zasiłek dla bezrobotnych Odpowiedz z cytatem

Jesli masz ciaze zagrozona to lekarz powinien ci wystawic zwolnienie lekarskie, lub wypisac papier z ograniczeniem obowiazkow (zalezy jaka masz prace), jesli sama sie zwolnisz to musisz podac powod dlaczego sie zwalniasz i moze tak byc ze moga ci nie przyznac zasilku.Moze ktos ci jeszcze inaczej napisze, moze ktos byl w takie sytuacji jak ty teraz.pozdrawiam
_________________
"Nie możemy utrzymać żadnego dnia, ale możemy go nie stracić"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maro2809

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 27
PostWysłany: 16 Paź 2012, 17:49    Temat postu: Karmienie piersia ! Odpowiedz z cytatem

Witam szukam osoby ktora moze ma jakies informacje na temat karmienia dziecka piersia po powrocie do pracy.
Za 2 tygodnie wracam do pracy po 12 miesiacach macierzynskiego.Moj syn ciagle ciagnie cyca i nie mam zielinego pojecia czy przysluguje mi jakas dodatkowa przerwa.Dodam tylko ze moj szef nie byl za bardzo zadowolony wykorzystaniem mojej przerwy na karmienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 16 Paź 2012, 22:36    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

[color=#444444W Is.nie ma takich przepisow.odnosnie karmienia jak w Pl. pytalam o to polozna.
Jezeli nadal karmisz to poprostu zmieniasz plan karmienia np. karmisz przed i po pracy i np. przed snem. Roczne dziecko je juz wiecej roznorodnych pokarmow i mleko matki nie jest juz glownym pozywieniem. Kwestia zmiany przyzwyczajen albo nawet mozesz ofstawic juz dziecko od piersi jezeli Ty jestes na to gotowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Paź 2012, 22:04    Temat postu: Re: macierzyńskie a zasiłek dla bezrobotnych Odpowiedz z cytatem

milucha napisał:
Witam, dziewczyny orientujecie się jak to jest z macierzyńskim na bezrobociu? Jestem w zagrożonej ciąży i nie wiem czy lepiej isć na zwolnienie lekarskie czy po prostu od razu przejść na zasiłek dla bezrobotnych. Czy któraś z Was to praktykowała? Pozdr

Byłam na zwolnieniu lekarskim od piątego miesiąca i Tobie radziłabym to samo jeśli masz kłopoty z ciążą. Nie ma się co zastanawiać i zwlekać, bo zdrowie dziecka i Twoje jest najważniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 67 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron