reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Zasiłek dla bezrobotnych na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 93, 94, 95  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
gisli74

Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysany: 26 Mar 2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam inne zdanie na ten temat. Nie sądzę abym się zagalopowała.
Nie odpowiedziałaś na moje poprzednie pytanie. Dlaczego?
Jak się jest przypartym do muru to ciężko coś odpowiedzieć?

Nienawiści nie ma we mnie ani odrobinę. To raczej obrzydzenie do tego typu pasożytów.
W jakimś sensie płacę takim darmozjadom, bo płacę podatki uczciwie i ciężko pracując.


Ja też pracuję ciężko i płacę podatki, ale ludzi rozumiem, którzy wolą otrzymywać zasiłek i pracy nie szukać. Nie wiem, ile obecnie płacą, bo nigdy nie interesowały mnie dochody innych ludzi. Słyszałem, że para na zasiłku może nieźle żyć, oszczędzić na wakacje, a i rodzinie w kraju pomóc. I co w tym złego, że niektórych tak to złości? System jest jaki jest i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie z niego korzystał i odwrotnie.

Pracuje się po to, aby żyć, a nie żyję się po to, aby pracować. Jest też pozytyw takiej sytuacji - ci, którzy pobierają zasiłek, nie odbierają pracy tym, którzy chcą pracować.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 26 Mar 2013, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
hunter

Doczy: 21 Gru 2011
Posty: 54
PostWysany: 26 Mar 2013, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.


Nie zapominaj ze te prawo do zasilku trzeba sobie wypracować nikt Ci go nie da za darmo! Może sama kiedys stracisz prace i bedziesz na zasiłku i milo by Ci bylo jak ktos by Ci napisał ze teraz musi pracowac zeby bylo z czego Tobie zasilek placic? Turbo widze ze Cie to boli, poprostu zainteresuj sie swoim życiem i nie wnikaj w innych bo to osobiste sprawy innych ludzi, chyba ze jestes jak taki stary mocher ktory lubi wtykac nos w nie swoje sprawy.Poprostu zżera chyba Cie zazdrosc ze ktos ma troche pieniedzy lzejszym kosztem niż Ty, to takie polskie Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 26 Mar 2013, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunter napisa:
turboneta napisa:
@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.


Nie zapominaj ze te prawo do zasilku trzeba sobie wypracować nikt Ci go nie da za darmo! Może sama kiedys stracisz prace i bedziesz na zasiłku i milo by Ci bylo jak ktos by Ci napisał ze teraz musi pracowac zeby bylo z czego Tobie zasilek placic? Turbo widze ze Cie to boli, poprostu zainteresuj sie swoim życiem i nie wnikaj w innych bo to osobiste sprawy innych ludzi, chyba ze jestes jak taki stary mocher ktory lubi wtykac nos w nie swoje sprawy.Poprostu zżera chyba Cie zazdrosc ze ktos ma troche pieniedzy lzejszym kosztem niż Ty, to takie polskie Cool

Tak się składa, że pisząc "krętacz" nie mam na myśli tych, którzy z niezależnych od siebie przyczyn stracą pracę.
Pisałam tylko o tych, którzy pobierają zasiłek i wcale nie kwapią się aby podjąć pracę.

Nie zazdroszczę tego typu ludziom, bo nie mam czego. Mam pracę, którą lubię i jeszcze mi za to płacą.
Poza tym czego zazdrościć oszustom?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
EMMA
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Doczy: 25 Mar 2013
Posty: 15
PostWysany: 26 Mar 2013, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
hunter napisa:
turboneta napisa:
@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.


Nie zapominaj ze te prawo do zasilku trzeba sobie wypracować nikt Ci go nie da za darmo! Może sama kiedys stracisz prace i bedziesz na zasiłku i milo by Ci bylo jak ktos by Ci napisał ze teraz musi pracowac zeby bylo z czego Tobie zasilek placic? Turbo widze ze Cie to boli, poprostu zainteresuj sie swoim życiem i nie wnikaj w innych bo to osobiste sprawy innych ludzi, chyba ze jestes jak taki stary mocher ktory lubi wtykac nos w nie swoje sprawy.Poprostu zżera chyba Cie zazdrosc ze ktos ma troche pieniedzy lzejszym kosztem niż Ty, to takie polskie Cool

Tak się składa, że pisząc "krętacz" nie mam na myśli tych, którzy z niezależnych od siebie przyczyn stracą pracę.
Pisałam tylko o tych, którzy pobierają zasiłek i wcale nie kwapią się aby podjąć pracę.

Nie zazdroszczę tego typu ludziom, bo nie mam czego. Mam pracę, którą lubię i jeszcze mi za to płacą.
Poza tym czego zazdrościć oszustom?




Nieudane zycie osobiste rekompensujesz sobie obrazajac innych ludzi. No ale ciesz sie ze masz prace...tylko ona ci pozostala :-) naprawde zalosna jestes! ! ! ha,ha,ha...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 26 Mar 2013, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EMMA napisa:

Nieudane zycie osobiste rekompensujesz sobie obrazajac innych ludzi. No ale ciesz sie ze masz prace...tylko ona ci pozostala :-) naprawde zalosna jestes! ! ! ha,ha,ha...


Marny z Ciebie psycholog Smile
Mimo to pozdrawiam Cię serdecznie. Może jeszcze będą z Ciebie ludzie Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
EMMA
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Doczy: 25 Mar 2013
Posty: 15
PostWysany: 27 Mar 2013, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
EMMA napisa:

Nieudane zycie osobiste rekompensujesz sobie obrazajac innych ludzi. No ale ciesz sie ze masz prace...tylko ona ci pozostala :-) naprawde zalosna jestes! ! ! ha,ha,ha...


Marny z Ciebie psycholog Smile
Mimo to pozdrawiam Cię serdecznie. Może jeszcze będą z Ciebie ludzie Smile


Szkoda tylko, ze o tobie nie mozna powiedziec, ze beda jeszcze z ciebie ludzie...bo nie beda!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gisli74

Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysany: 27 Mar 2013, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.


Poprawka, to system ich toleruje, mnie są obojętni. Ty nie lubisz i nie tolerujesz i OK. Ani ja ani Ty nic z tym nie możemy zrobić. Ludzi nie zmienisz, a system? Dopóki jest "demokracja" to też nie Confused
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 27 Mar 2013, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gisli74 napisa:
turboneta napisa:
@gisli74
Nie lubię darmozjadów i krętaczy. Po prostu.
Żeby takie osoby mogły pobierać zasiłek inni muszą na nie pracować i płacić podatki. A co gdyby tak wszyscy byli takimi krętaczami?

Ty tolerujesz i masz takie prawo. A ja nie toleruję i też mam takie prawo.


Poprawka, to system ich toleruje, mnie są obojętni. Ty nie lubisz i nie tolerujesz i OK. Ani ja ani Ty nic z tym nie możemy zrobić. Ludzi nie zmienisz, a system? Dopóki jest "demokracja" to też nie Confused

A pewnie, pewnie. zgadzam się z Tobą, bo trudno polemizować z faktami. Ale przecież wiesz, że lubię wsadzić kij w mrowisko Smile
Reakcje niektórych ludzi są dla mnie źródłem inspiracji Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 27 Mar 2013, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EMMA napisa:

Szkoda tylko, ze o tobie nie mozna powiedziec, ze beda jeszcze z ciebie ludzie...bo nie beda!!!

Nie rozpaczaj Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Koniu0739

Doczy: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysany: 27 Mar 2013, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko weszła i zrobiła off topa, kobieta daj na luz!

i tak jestem bezrobotnym który zapierdalał po 230-250h tygodniowo przez 5 lat i w xxxx mnie zrobili i nie mogę znaleźć pracy. może się nade mną jeszcze wyżyjesz? ciesz się z tego co masz, a jak nie masz tutaj do dodania nic konkretnego to nie pisz wcale!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
gacek12

Doczy: 14 Kwi 2011
Posty: 35
PostWysany: 27 Mar 2013, 11:24    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam moze Ktos wie kiedy wyplacaja zasilek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Koniu0739

Doczy: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysany: 27 Mar 2013, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala pomylka zamiast tygodniowo mialo byc miesiecznie.

zasilek bedzie 2 kwietnia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 27 Mar 2013, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniu0739 napisa:

może się nade mną jeszcze wyżyjesz?


A dlaczego mam to robić? Przecież nie do Ciebie kierowałam swoje słowa. Szukasz pracy i życzę Ci powodzenia w jej znalezieniu.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mechanik27
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 06 Sie 2012
Posty: 71
Skd: Kołobrzeg , Rvk
PostWysany: 27 Mar 2013, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
Koniu0739 napisa:

może się nade mną jeszcze wyżyjesz?


A dlaczego mam to robić? Przecież nie do Ciebie kierowałam swoje słowa. Szukasz pracy i życzę Ci powodzenia w jej znalezieniu.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

Turboneta zamknij wreszcie jape plociuchu Ty wstretny
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 28 Mar 2013, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mechanik27 napisa:

Turboneta zamknij wreszcie jape plociuchu Ty wstretny

No ale co ja poradzę, że mi się nie chce Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
morsuczek

Doczy: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysany: 28 Mar 2013, 8:37    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

turboneto... Jestes zwykla wyrachowana szuja... Pastwisz sie nad ludzmi ktorym zalezy... Moze i nie mowisz o wszystkich ale wszyscy czytaja i nie ktorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.. Do rzeczy.. Jak mowisz.. Mow do konkretnych osob.. Sa rozne przyczyny nie moznosci znalezienia pracy.. Brak znajomosci jezyka obcego.. Wiek... Choroby... Nie wkladaj wszystkich ludzi do jednego wora bo przyjdzie czas zd i Ty w nim wyladujesz... Miej sie na bacznosci bo czas ten nie wiesz kiedy nadejdzie.. Wystarczy jeden nie wlasciwy ruch i klapa.... Zwolnienie lekarskie na miesiac dwa... Pozniej wypowiedzonko.. I zasileczek... A pozniej powesz mam problemy zdrowotne a przyszly pracodawca to Pani dziekujemy... Ehh sie rozpusalam... Zycze Ci zeby ci sie w koncu zachcialo zamknac ta swoja jadaczke i zainteresowala sie wlasnym zyciem i swoja praca... PA PA PA
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 28 Mar 2013, 17:15    Temat postu: Re: .. Odpowiedz z cytatem

morsuczek napisa:
Moze i nie mowisz o wszystkich ale wszyscy czytaja i nie ktorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem..

Kogo winisz za to, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
Czytając Twój post dochodzę do smutnego wniosku, że i Ty masz z tym poważne kłopoty Smile
Jeżeli ktoś stracił pracę i jej szuka to bardzo takim osobom współczuję i życzę aby jak najszybciej udało im się ją znaleźć.
Natomiast nie podoba mi się jeżeli ktoś siedzi na zasiłku i ani myśli ruszyć tyłka w poszukiwaniu jakiegokolwiek zatrudnienia. Wykorzystując system zachowują się jak zwykli złodzieje. Tyle w temacie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Koniu0739

Doczy: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysany: 28 Mar 2013, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzi na zasilku nazywasz zlodziejami- ciekawe! co Ty piszesz?czy Ty w ogole myslisz nad tym co piszesz?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 28 Mar 2013, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniu0739 napisa:
ludzi na zasilku nazywasz zlodziejami- ciekawe! co Ty piszesz?czy Ty w ogole myslisz nad tym co piszesz?

A Ty myślisz jak czytasz?
Raczej nie skoro napisałeś to co napisałeś.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 93, 94, 95  Nastpny
Strona 84 z 95

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron