reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Rezerwacja Lotu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 31 Mar 2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko zas problem z dostaniem sie na to lotnisko..



A jaki problem?
Nie
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 31 Mar 2007, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o połączenie z Berlina to najprościej moim zdaniem dojechać do Berlina pociągiem - wychodzi wcale nie tak drogo i w miarę szybko. Każdy poradzi sobie z dotarciem z dworca na lotnisko - to proste - w końcu to Niemcy więc organizacja musi być na 100%Smile Oczywiście można też autokarem - jest sporo ofert.
Wrzuć hasło "Berlin Schönefeld" do google i jako piąta wyskakuje strona po polsku, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urodzony_13_w_piatek

Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Skąd: nibylandia
PostWysłany: 1 Kwi 2007, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zle szukałem.. wpisywałem przwoznicy, przejazdy i berlin i wyskakiwały mi takie bzdury własnie..
dziekuje viking i einar
dziekuje rĂłwnieĹź marcinmj - tu pozwole sobie zacytowac "proponuje ci wylot 26 kwietnia z Krakowa do Kopenhagi liniami www.sterling.dk wylot o godzinie 12.55 przylot 14.20. I potem www.icelandexpress.com wylot z kopenhagi o godzinie 21.30 w Islandii jestes o 22.50"
a cenowo wygląda to tak:
do kopenhagi 114 euro ze wszystkimi opłatami i podatkiem i do rkv 99 euro plus 38 euro opłaty i podatek..

doskonale.. jeszcze raz dziekuje marcinmj, może kiedys nabiore doświadczenia w kupowaniu biletów póki co jeszcze nigdy nie byłem na lotnisku lol
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eliszeba

Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 128
Skąd: Białystok/Akranes
PostWysłany: 1 Kwi 2007, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja latałam z Berlina, i teraz tez wybieram się tą trasą. Do Berlina docieram pociągiem, z Warszawy ok.5 godzin jazdy, wysiadam na dworcu Berlin Ostbanhof(wschodni) przyjazd 17.15, tam przejściem podziemnym idę na peron, z którego odjeżdża kolejka podmiejska linia N9. Bilet kupuje się na peronie w automacie kosztuje 2,10 Euro. Kolejka dojeżdża na samo lotnisko. Wszystko jest świetnie oznakowane, a w kolejce wyświetla się napis każdej stacji. Kolejka z Ostbanhof na lotnisko jedzie ok.40 min, także ok.18-18.30 jest się na lotnisku. Samolot odlatuje zdaje mi się ok.22.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
narsiltm

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skąd: Skądinąd.
PostWysłany: 1 Kwi 2007, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Czy ktos z Was dostal znizke na bilet po wyrobieniu karty kredytowej w banku Glitnir? Ja mam 10.000isk tylko nie wiem jak z niej skozystac Wink Czy jest to mozliwe podczas zakupu biletu przez internet?
Prosze o pomoc wszystkich wtajemniczonych Smile
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorĂłw,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 1 Kwi 2007, 19:55    Temat postu: ZniĹźka Odpowiedz z cytatem

Jeśli zniżkę na te bilety przyznaje Ci bank, to najprawdopodobniej, po zakupieniu biletu poprzez www.icelandexpress.pl zniżkę otrzymasz poprzez zwrot odpowiedniej sumy przy rozliczeniu wydatków karty kredytowej pod koniec okresu rozliczeniowego.
Tak zwykle działają zniżki przyznawane przy płaceniu kartą kredytową.

Ewentualnie upewnij się w swoim banku, może należy pobrać specjalny kod promocyjny lub system działa jeszcze inaczej.
Ale może już ktoś korzystał i wie dokładnie?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Urodzony_13_w_piatek

Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Skąd: nibylandia
PostWysłany: 3 Kwi 2007, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OTRzYMAŁEM BILETY NA MEILA.. :-) toz to wygląda jak jakis spam lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konrath

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Kopavogi
PostWysłany: 5 Maj 2007, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, zastanawiam się czy ktoś to przerabiał i jakie są szanse powodzenia:
20.40 przylot do Berlin Schonfeld, (zakładając posiadanie bagażu)
5 min. dojście do dworca
20.57 odjazd Airport Express
21.15 przyjazd Berlin Ostbahnhof
21.47 odjazd do Bydgoszczy (ostatni pociąg do Pollandi)

najbardziej obawiałbym się 1. fazy, tzn. nie wiem czy mi wystarczy czasu między przylotem a odjazdem kolejki AExpress.
i bardziej się obawiam islandzkiej niepunktualności, do niemieckiej punktualnosci mam zaufanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
helguera

Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 133
Skąd: Madrid
PostWysłany: 5 Maj 2007, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez szans według mnie,
Jak odbierzesz bagaĹź w kilka minut od przylotu?
_________________
!Los paises frios no son menos atractivos que los paises donde hace calor!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jan WoĹşniczka

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 1
PostWysłany: 7 Maj 2007, 12:11    Temat postu: Re: Rezerwacja Lotu Odpowiedz z cytatem

Z Katowic najlepiej dojechać do Berlina (PKP około 120 PLN) i lot z Berlina-Schönefeld bezpośrednio do Keflaviku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
soley

Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Skąd: HFJ
PostWysłany: 8 Maj 2007, 0:56    Temat postu: Re: ZniĹźka Odpowiedz z cytatem

OdĹźajer Egzegeta napisał:
Jeśli zniżkę na te bilety przyznaje Ci bank, to najprawdopodobniej, po zakupieniu biletu poprzez www.icelandexpress.pl zniżkę otrzymasz poprzez zwrot odpowiedniej sumy przy rozliczeniu wydatków karty kredytowej pod koniec okresu rozliczeniowego.
Tak zwykle działają zniżki przyznawane przy płaceniu kartą kredytową.

Ewentualnie upewnij się w swoim banku, może należy pobrać specjalny kod promocyjny lub system działa jeszcze inaczej.
Ale może już ktoś korzystał i wie dokładnie?

Jezeli znizka jest od banku to napewno na bilety z Icelandaira, nie z Icelandexpress.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Maj 2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Do Konratha
BEZ SZANS, kilkanascie minut to stanowczo za malo ale mozesz zamowic miejsce w minibusie do Polski, pozatym opoznienia samolotow z Islandii zdarzaja sie nagminnie. jesli wybierasz sie w dwie strony to wybierz Icelandaira a nie Icelandexpress. IA ma poranny lot i w Berlinie bedziesz mial sporo mozliwosci dojechania do Polski. A takze warto sprobowac polaczeni IE lub IA do krajow skandynawskicha pozniej z norwegian do Polski, wychodzi naprawde tanio.
2. Soley ma racje co do znizek, to raczej Icelandair.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 27 Maj 2007, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Islandie lece 2 raz, wczesniej za bilet w obie strony dalem 220 euro (Berlin-Kef-Berlin)27.IV-14.V.
Teraz za bilet dalem 570 zl w jedna strone na 4 czerwca (kupowany 8 dni temu).
Lece z Katowic do Eindhoven a potem do Kef (mam 3 dni przerwy ale przy okazji zwiedze sobie Amsterdam:)

jako ze wnikliwie przegladam oferty tanich linii lotniczych oraz temat tanich lotow i lotnisk jest tematem pracy mgr napisze pare uwag, jak znalesc tanio polaczenie, moze komus to pomoze.

Najtaniej oczywiscie wychodzi wylot Icelandexpress z Berlina do Keflaviku.

Tanie loty sa z Billundu i Kopenhagi. Do Kopenhagi tanio mozna odstac sie z Krakowa linia www.sterling.dk
Tanio rowniez jest z Oslo i Goeteborgu. Do tych miast lata www.norwegian.no oraz www.wizzair.com

Ze Sztokholmu rowniez mozna poleciec tanio jednak Icelandexpress lata z lotniska Arlanda a wizz air i ryanair lata na lotnisko Skavsta (jedynie Norwegian z Wawy i Krk lata na ARN).

Do Frankfurtu Hahn skad tez lata IcelandExpress tanio mozna poleciec z Gdanska i Wroclawia www.ryanair.com oraz wizzairem z Katowic lub Warszawy.

Jesli chodzi o Paryz nie ma sensu sprawdzac gdyz bardzo zadko bilet jest tani z Polski a IcelandExpress lata z deGola a z Polski linie niskokosztowe lataja na Baveau oraz OrlySud.

co do Londynu. Iceland Express lata ze Stansted. Na to lotnisko z Polski lata SKyEurope (krakow), Ryanair (wiekszosc lotnisk w PL) oraz WizzAir
(Katowice). Inne linie lataja na Gatwick (Centralwings) albo Luton (EasyJet, Wizzair)

Jesli chodzi o Icelandair ceny ich sa wyzsze choc znalesc mozna tez promocje. Ogolnie bilet w obie strony nie powinien przekroczyc 300-350 euro, a mozna i dostac juz za 240 w obie strony.

Jesli ktos mialby jakies pytania lub potrzebowal pomocy w znalezieniu taniego biletu piszcie na priva, postaram sie znalesc cos w wolnym czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mankut

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: olafsfiordur
PostWysłany: 5 Cze 2007, 23:50    Temat postu: ICELAND AIR bilet papierkowy Odpowiedz z cytatem

wytam

admin wywalil mnie tu bo nowy watek ktory napisalem podbono zdublowalem go wiec mam pytanie:

KTO MI POWIE JAK ZMIENIC DATE NA BILECIE PAPIERKOWYM ICELANDAIR czy ktos z was tego dokonal jakie koszta co i jak pokolei jakbym mogl poprosic was o info
BIURO ??
CENA ??


POZDRWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 18 Cze 2007, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam jeszcze ze British Airways ma tanie bilety do Londynu Gatwick (tam juz CentralWings do Wroclawia, Warszawy i Krakowa)
za bilet na 4 wrzesnia dalem 10 tys koron do Londynu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 21 Cze 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do biletu Icelandair:

zadzwon na help desk albo osobiscie w biurze:

Icelandair - Iceland - Keflavik Airport

Leifsstod Keflavik International Airport

Telephone: +354 42 50 220
Email: kefsales@icelandair.is


Icelandair - Iceland - Reykjavik

Ticket Office Reykjavik by Hotel Loftleiðir

Telephone: +354 50 50 700
Fax: +354 50 50 701
Email: sales@icelandair.is


wszystko tez zalezy na jakich warunkach i zasadach kupiles bilet, bo moze byc tak ze w ogole nie bedziesz mogl zmienic.
jak bedziesz dzwonil do biura nie zapomnij nr rezerwacji oraz daty i danych osobowych pasazera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron