reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

KURSY na HI
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Język
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kroliczekk
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 5
PostWysłany: 7 Lis 2013, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BA- jest 3 letnie chyba ze ktos bedzie tyral od rana do wieczora to moze i w 2 lata zrobi licencjat z islandzkiego w 2 lata. To nie jest kurs tylko studia a zeby sie nauczyc islandzkiego mozna isc na Praktikal a nie na Íslenska sem annað mĂĄl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk123

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 75
PostWysłany: 8 Gru 2013, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc, musze sie jeszcze upewnic, te wszystkie kursy sa dostepne w dziale kursy dla kandydatow islandzkich, nie zagranicznych, zgadza sie?
W aplikacji wstepnej dla studentow zagranicznych jest to wyboru Icelandic BA, ale to nie o to nam chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia89

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWysłany: 9 Gru 2013, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makes no sense.. Po co islandzcy studenci mieliby robic dyplom w icelandic for the practical purposes ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk123

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 75
PostWysłany: 9 Gru 2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale moze chodzi o studentow, ktorzy mieszkaja na Islandii?

https://ugla.hi.is/kennsluskra/index.php?tab=nam&chapter=namsleid&id=054050_20136&kennsluar=2013&lina=

Kiedy probuje wypelniac aplikacje dla international students http://english.hi.is/university/international_students_0 nie mam do wybory tego kursu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia89

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWysłany: 9 Gru 2013, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziesz na BA jednak ?
wiesz co ja chyba jestem slepa, ale nie widze tutaj zadnej informacji, dla kogo to sa studia, jedynie zaznaczenie, ze studia sa w jezyku islandzkim.. Z drugiej strony masz meldunek na Islandii i kenitala, to chyba jestes zaliczana do grupy sudenow "islandzkich", mysle , ze to rozgraniczenie na zagranicznych dotyczy np. ludzi z innego kraju, ktorzy chca przyjechac tutaj studiowac specjalnie tylko na studia.
Ja zaczynam myslec, ze chyba bede szlaona i zrobie od razu BA..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk123

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 75
PostWysłany: 9 Gru 2013, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej to prawda, ze przy kursie nie jest zaznaczone dla kogo on jest, ale jak sprobujesz wypelnic aplikacje dla studentow zagranicznych nie masz do wyboru kursu islandzki jako drugi jezyk.

Tez mi sie wydaje, ze w tej klasyfikacji zaliczamy sie do kandydatow íslandzkich´.

A na co chcialas isc jak nie na BA? Najpierw na prakt. dipl. a potem na BA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia89

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWysłany: 9 Gru 2013, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja od poczatku bralam pod uwage diploma tylko, bo jak juz wspominalam gdzies mam dwojke malutkich dzieci i nie wiem, czy dam rade sie uczyc dluzej niz przez rok, ktos musi zarabiac Wink Zapisywanie sie na trzylenia nauke wydaje mi sie teraz skakaniem na gleboka wode, po prostu boje sie , ze nie wyrobie finansowo, bo nie wiem co bedzie za 2, 3 lata.. Nianai, przedszkola, wszystko kosztuje , wiesz o co chodzi, a przy nauce nie moge podjacc pracy w pelnym wymiarze..
Ale rozwazam, rozwazam.. BA byloby raczej szalone w moim wypadku ale bardzo bym chciala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk123

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 75
PostWysłany: 9 Gru 2013, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wychodze z zalozenia, ze im wiecej ma czlowiek do zrobienia, tym lepiej sie organizuje. Ale ok, nie mam dzieci, wiec nie wiem czy ta teoria i wtedy sie sprawdzi.
Ja chyba sprobuje na 3 letnie, mam nadzieje, ze dam rade.
Grunt to nie przegapic w tym roku rejestracji!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia89

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWysłany: 10 Gru 2013, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wymagaja jakichs szczegolnych dokumentow, wiesz moze ? sorry nie patrzylam jeszcze na aplikacje, ale do 1 lutego malo czasu zostalo i jakby cos duzego trzeba bylo zalatwiac to juz, teraz ...

pierwszy rok to dla mnie nie problem.. moge wziasc kredyt studencki, pracowac cale wakacje a w trakcie nauki po godzinach lub w weekendy.. boje sie o pozosale dwa lata, bo jak sie powie A to trzeba powiedziec i B...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Język Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron