reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Turystyka i wyprawy na Islandii - ogłoszenia
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jack

Doczy: 10 Pa 2013
Posty: 9
Skd: Polska
PostWysany: 10 Pa 2013, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak do tematu to kraj jest cudowny jeśli ktos sie zastanawia czy jechaćto odp brzmi TAK ! Jest tam cudowny klimat i wspanialu ludzie całkiem inni niż my polacy Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
OlgaOlga

Doczy: 11 Pa 2013
Posty: 1
PostWysany: 11 Pa 2013, 11:49    Temat postu: Szukam towarzyszy na wycieczkę do Islandii marzec 2014 Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem tu po raz pierwszy, dlatego prosze wybaczyć mi błędy.

W marcu (od 20 do 25) wraz z mężem (mamy po 25 lat) wybieramy się na wycieczkę (bo na wyprawę to trochę za krótko Crying or Very sad ) po Islandii, dokładniej rzecz ujmując w okolice Rejkaviku (z powodu pogody i pory roku oraz ograniczonego czas możemy na wschód nie dotrzeć). Jako, że to dość kosztowy kraj to poszukujemy osób, które w tym czasie chciałby do nas dołączyć w celu zmiejszenia kosztów choćby wynajmu auta. Poza tym w grupie raźniej Very Happy
Mamy małe doświadczenie w podróżach (byliśmy w: Francja, Holandia, Niemcy, Belgia, Norwegia, Szwecja, Chorwacja, Włochy, Austria, Czechy), ale nadal uczymy się czegoś nowego, choć przykładamy dużo uwagi do dobrego przygotowania się. Jesteśmy niestrudzonymi poszukiwaczami pięknych widoków lol dlatego nie będziecie się z nami nudzić. My lecimy liniami wow z berlina. Planujemy wypożyczyć auto na miejscu. Będę wdzięczna za każdą informację, wskazówki. Mój mail to: olgaantczak@wp.pl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
piotr102

Doczy: 10 Lut 2008
Posty: 33
Skd: wrocek
PostWysany: 8 Sty 2014, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizuje kolejną wyprawę na Wyspy
Owcze i Islandię. 17 dni na przełomie czerwca i lipca. Transport: prom i bus. Cały koszt z transportem, promem, ubezpieczeniem i jedzeniem ok. 4.5 tyś zł (tu zależy ile wyjdzie prom na głowę). Zapraszam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 6 Kwi 2014, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukamy chętnych na wyjazd w okresie swiąt wielkanocnych 24-28 kwiecien, jedziemy na wschodnie fjordy, jeżeli warunki pozwolą to wchodzimy na najwyższą górę wolnostojąca na Islandii-Snaefell (1833). W planie sporo chodzenia, spanie raczej w namiotach. Wiecej info 8416645
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 6 Kwi 2014, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprawka, termin to 17-21 kwiecien.
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
mmachaj

Doczy: 30 Kwi 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa
PostWysany: 30 Kwi 2014, 19:46    Temat postu: wyjazd wakacje 2014 Odpowiedz z cytatem

Planuję w lato pojechać samochodem (promem) lub samolot i wypożyczyć samochód na Islandię. Szukam osób które planują w w wakacje też wyjechać, razem raźniej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
SERRGIUS

Doczy: 21 Maj 2014
Posty: 1
PostWysany: 23 Maj 2014, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam wolny bilet na Islandię w dobrej cenie nawet po zmianie nazwiska. Kompanka zrezygnowała z powodu pracy. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać i wybrać się razem w podróż 6 - 16 sierpnia (wypożyczyć samochód - jestem chętn, ewentualnie na stopa) to zapraszam do kontaktu PW !

A może ktoś podróżuje w tym czasie i szuka kompana do wynajmnu auta bądź wspólnej podróży??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
HeyHoLetsGo

Doczy: 24 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Warszawa
PostWysany: 24 Maj 2014, 9:31    Temat postu: Poszukiwany kompan do wspólnej włóczęgi po Islandii Odpowiedz z cytatem

CześćSmile

Forum przeglądam od dłuższego już czasu, a mimo wszystko dopiero teraz zebrałam się żeby się zarejestrowaćSmile Dobrze, do rzeczy.

W bliżej nieokreślonym przyszłym czasie (+/- 2 miesiące) zamierzam wybrać się w podróż po Islandii. Nie mam określonych ram czasowych - rezygnuję na ten czas z pracy i bilet planuję kupić w jedną stronę. Wyjazd może trwać 2 tygodnie, ale może i trwać pół roku. Bez pieniędzy, telefonu - z plecakiem, namiotem i najpotrzebniejszym ekwipunkiem.

Szukam osoby która chciałaby zmierzyć się z samym sobą i odpocząć od miasta równie bardzo jak ja:) Ze względu na to, że jestem dziewczyną i moje doświadczenia w kwestii podróżowania samotnie są raczej nieciekawe - potrzebuję kompana;)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Maj 2014, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł fajny, ale troche hard core`owy. Jak bez pieniedzy to albo zaczajcie sie na jakiegos tutejszego wiesniaka i pracujcie za jakies grosze albo no nie wiem, moze w naturze bedziecie płacic. Jak wezmiecie ze soba wedkę to moze cos tam złapiecie w oceanie (zdaje sie, ze wszystkie rzeki i jeziora sa prywatne/panstwowe i trzeba miec karte). Z woda problemu nie ma, namiot mozna na dziko rozbic, stopa złapac. Nawet jak złapiecie jakas rybe to albo bedziecie ja spozywac w stylu japonskim albo trzeba rozpalic ogien, z drewnem jest problem, chyba, ze trafi wam sie jakies drewno wyrzucone przez ocean albo gałązki znalezione w okolicy. Zazwyczaj drewno jest mokre albo prawie mokre wiec moze byc ciezko. Czyli jezeli pada to zebrzecie albo jecie na surowo. Zawsze mozna sprawdzic goscinnosc ludzi, pytanie jak daleko sie posunąć.

https://www.youtube.com/watch?v=5H164NtabM0

dla takich z paranoją, ze tak powiem dziwnych survivalowców Very Happy
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 25 Maj 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Królik ty tu pierdu pierdu, a my w czwartek smigamy na Snaefellsjokull lub Eyjafjallajokull, mamy kilka miejsc wolnych, koszt to 8-10 tys isk (transport z reykjaviku i powrót, raki, czekan, uprząż), ktos chetny?
wyjazd jednodniowy,
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 25 Maj 2014, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo fajnie Smile powodzenia! Very Happy
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
HeyHoLetsGo

Doczy: 24 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Warszawa
PostWysany: 26 Maj 2014, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Królik Very Happy hahaha, dobra odpowiedź!Smile

Sprawa nie tak hardcorowa jak się wydaje bo wyjazd jest totalnie otwarty. Na stopa i na nogach, licząc na gościnność ludzi lub śpiąc pod namiotem. Z racji tego że jakoś bardzo nie chcę ograniczać się czasem wyjazdu liczę na to że uda mi się znaleźć jakąś drobną pracę to tu to tam. Każda opcja jest dobra - no może oprócz zapłaty w naturze;P Od zawsze jak dzieciak ślepo wierzę w to, że spotkam na swojej drodze pomocnych ludzi i niejednokrotnie taka właśnie pomoc pomogła mi gdzieś dotrzeć, gdzieś się zatrzymać, poznać kupę nowego!Smile Od dawna "planuję" taki wyjazd, przeglądam mapy, czytam ale nie chcę tego zamykać w żadnym konkretnym planie. Wzdłuż cywilizowanych ścieżek, w głąb jeżeli sytuacja i zdrowy rozsądek na to pozwoli. Nie mam jeszcze takiego doświadczenia żeby zapuszczać się gdzieś tak wariacko, żeby natura mogła mnie pokonać. Pieniądze oczywiście rezerwowo leżą na koncie, do portfela biorę jakąś skromną sumę, telefon wyłączam ale też mam. Brakuje mi tylko kogoś kto mógłby to zrobić ze mną no!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 19 Sie 2014, 23:34    Temat postu: Kerlingafjoll i Hveravellir 22-24 sierpień Odpowiedz z cytatem

jak w temacie, ciekawe miejsca, swietne trasy trekingowe. noclegi na polach namiotowych. 3-4 miejsca wolne. wiecej info 8416645
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 22 Sie 2014, 12:33    Temat postu: Landmannalaugar Odpowiedz z cytatem

ktoś chetny na jednodniowy wypad?
szykuje się ładna pogoda. wyjazd o 8 rano, powrót późnym wieczorem. 5 miejsc wolnych.tel. 8416645
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zmylkowiec

Doczy: 26 Sie 2014
Posty: 1
Skd: Warszawa
PostWysany: 26 Sie 2014, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś w ogóle się wybiera z tobą na te wycieczki? ;>
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 27 Sie 2014, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, sam nie jeżdżę Wink
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Stradivari

Doczy: 21 Kwi 2013
Posty: 18
Skd: Reykjavik
PostWysany: 28 Sie 2014, 7:04    Temat postu: sitwy i warszaFka Odpowiedz z cytatem

zmylkowiec napisa:
Ktoś w ogóle się wybiera z tobą na te wycieczki? ;>

nie wybierają się.
Ja się wybieram.
_________________
Lepszy głupiec nieuk, niż uczony głupiec.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sylwia900

Doczy: 09 Wrz 2014
Posty: 1
PostWysany: 9 Wrz 2014, 12:34    Temat postu: Podróż z dzieckiem Odpowiedz z cytatem

Jakie miejsca w Islandii najlepiej odwiedzić z dziecmi ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
włóczykij

Doczy: 20 Pa 2014
Posty: 2
Skd: Dolnośląskie
PostWysany: 6 Lis 2014, 11:11    Temat postu: Autostopem po Islandii Odpowiedz z cytatem

witam,
przylatuję z koleżanką 26.05.2015 na Islandię powłóczyć się oraz pojeździć 'stopem'. Jeżeli ktoś chciałby pomóc nam np. gdzie warto się udać, co zwiedzić, gdzie się przespać lub ewentualnie powłóczyć się z nami to zapraszam do kontaktu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 6 Lis 2014, 19:47    Temat postu: Re: Autostopem po Islandii Odpowiedz z cytatem

włóczykij napisa:
witam,
przylatuję z koleżanką 26.05.2015 na Islandię powłóczyć się oraz pojeździć 'stopem'. Jeżeli ktoś chciałby pomóc nam np. gdzie warto się udać, co zwiedzić, gdzie się przespać lub ewentualnie powłóczyć się z nami to zapraszam do kontaktu.


a my zapraszamy na strone islandia4u
jest kilka fajnych ofert niskobudżetowych i cały czas tworzymy nowe. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy!!
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nastpny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron