reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

SPORTS DIRECT - zam贸wienie, c艂o?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jozek1297

Do潮czy: 02 Maj 2014
Posty: 4
Sk眃: Kalnik贸w k. Przemy艣la
PostWys砤ny: 2 Sie 2014, 16:03    Temat postu: SPORTS DIRECT - zam贸wienie, c艂o? Odpowiedz z cytatem

Witam, czy je偶eli zrobi臋 zam贸wienie na www.sportsdirect.com (niestety wysy艂ka TYLKO z WIELKIEJ BRYTANII) to narzuc膮 mi c艂o i inne op艂aty, czy mo偶na jako艣 tego unikn膮膰?
Mo偶e kto艣 ju偶 zamawia艂/zamawia/robi to regularnie i mo偶e jako艣 pom贸c?
Dzi臋kuj臋!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Koniu0739

Do潮czy: 20 Maj 2008
Posty: 135
Sk眃: Przemy艣l-Zasanie/Selfoss
PostWys砤ny: 2 Sie 2014, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z zagranicy raczej spodziewaj sie c艂a. ja zamawiam duzo z Chin, czasami jest c艂o czasami nie, ponizej 10$ raczej zadko.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
robert007

Do潮czy: 17 Sie 2013
Posty: 103
Sk眃: Olsztyn , Kopavogur
PostWys砤ny: 15 Sie 2014, 15:09    Temat postu: Re: SPORTS DIRECT - zam贸wienie, c艂o? Odpowiedz z cytatem

Jozek1297 napisa:
Witam, czy je偶eli zrobi臋 zam贸wienie na www.sportsdirect.com (niestety wysy艂ka TYLKO z WIELKIEJ BRYTANII) to narzuc膮 mi c艂o i inne op艂aty, czy mo偶na jako艣 tego unikn膮膰?
Mo偶e kto艣 ju偶 zamawia艂/zamawia/robi to regularnie i mo偶e jako艣 pom贸c?
Dzi臋kuj臋!



Dobra moze pomoge cos jest taka strona internetowa gdzie sa tanie ciuchy niektore bez cla wysylaja tylko ze to z CHIN idzie maja tam wszystko od elektroniki itd znajomi zamawiaja czasem i mowia ze jest OKI
tutaj link moze popmoze to cos

http://www.aliexpress.com/
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Koniu0739

Do潮czy: 20 Maj 2008
Posty: 135
Sk眃: Przemy艣l-Zasanie/Selfoss
PostWys砤ny: 15 Sie 2014, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wszystko jest ok, bardzo duzo podrobek i trzeba uwazac co sie kupuje, oczywiscie ceny niektorych rzeczy sa bardzo niskie. C艂a sie nie wysyla, czy clo zostanie nalozone zalezy od islandzkich celnikow, wiec czy to bedzie wysylane z Chin czy z Polski nie ma znaczenia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
milano

Do潮czy: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWys砤ny: 15 Sie 2014, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczki z op艂at膮 VSK s膮 naliczane wyrywkowo. Nie ma zasady czy z Chin czy z innego rejonu 艣wiata. Jak kto艣 ma fata to przejdzie jak nie to zap艂aci. Zazwyczaj wszystkie wi臋ksze paczuszki z Chin s膮 liczone. A te mniejsze przechodz膮, ale i na to regu艂y tutaj nie ma. Lepsz膮 opcj膮 jest zamawianie do Polski, tam podatek jest naliczany bardzo rzadko. Potem rodzina wysy艂a tak膮 rzecz ju偶 otwart膮 i m贸wi si臋 tutaj, 偶e prezent od rodziny ... przechodzi
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
gar艂oc

Do潮czy: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Sk眃: Innri Njardvik
PostWys砤ny: 16 Sie 2014, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milano napisa:
Paczki z op艂at膮 VSK s膮 naliczane wyrywkowo. Nie ma zasady czy z Chin czy z innego rejonu 艣wiata. Jak kto艣 ma fata to przejdzie jak nie to zap艂aci. Zazwyczaj wszystkie wi臋ksze paczuszki z Chin s膮 liczone. A te mniejsze przechodz膮, ale i na to regu艂y tutaj nie ma. Lepsz膮 opcj膮 jest zamawianie do Polski, tam podatek jest naliczany bardzo rzadko. Potem rodzina wysy艂a tak膮 rzecz ju偶 otwart膮 i m贸wi si臋 tutaj, 偶e prezent od rodziny ... przechodzi

tak wszystko prawda...
ja ju偶 zam贸wi艂am du偶o rzeczy z aliexpres i te rzeczy co wysy艂k臋 mia艂am do Islandii to na ok.90% rzeczy naliczyli mi c艂o+podatek i inne jak 550kr za otworzenie paczki czyli za ka偶dym razem wychodzi艂o mnie ok.jako艣 90% warto艣ci rzeczy te op艂aty.Natomiast te偶 wiele rzeczy wys艂a艂am do Polski bo lecia艂am na wakacje i za ani jedn膮 rzecz mi nie naliczyli c艂a itd,wi臋c jak kto艣 czego艣 nie potrzebuje na ju偶 a np.leci do Polski to tam lepiej sobie wys艂a膰 bo z regu艂y wtedy wychodzi taniej ni偶 w Polsce.Wiele rzeczy na aliexpes (z Chin) s膮 te偶 na allegro i np.bluzka kt贸ra na aliexpres na z艂ot贸wki kosztuje 25z艂 a na allegro taka samiutka (nawet s膮 te same zdj臋cia) koszt.45z艂 i takich przyk艂ad贸w pe艂no r贸偶nych itd itp....
tutaj mo偶na sobie sprawdzi膰 te naliczane op艂aty ile wyjd膮+oczywi艣cie do tych op艂at 550kr za otworzenie paczki,bo wysy艂aj膮 prawie zawsze kartk臋 do domu lub na emaila 偶eby podpisa膰 zgod臋 na otworzenie paczki 偶eby obliczy膰 c艂o itd.,kt贸r膮 trzeba podpisa膰, zeskanowa膰 i wys艂a膰 do nich emailem i sobie wtedy do tych op艂at doliczaj膮 te 550kr,lub te偶 par臋 razy dosta艂am od razu kartk臋 z obliczonym c艂em i ile do zap艂aty i do odebrania od razu i te偶 nie mam poj臋cia dlaczego mi doliczyli op艂at臋 za otworzenie paczki a ju偶 nie mam czasu na wyja艣nianie tego itd...
http://www.tollur.is/default.asp?cat_id=1700
czyli jak przyk艂adowo bluzka kosztuje 10dolar贸w czyli 1160kr to op艂aty wynosz膮 515kr+za otworzenie paczki 550kr czyli 1065 to bluzka razem wychodzi 2225kr i wiadomo czym dro偶sza rzecz tym te op艂aty wi臋ksze
Jak kto艣 chce sobie zamawia膰 to sobie mo偶e spr贸bowa膰 i sam si臋 przekona ile i co...a ju偶 par臋 razy si臋 naci臋艂am i np.przysz艂a bluzka kt贸ra po paru praniach do wywalenia albo g艂o艣niki 2 wodne gdzie w jednym woda nie ,,podskakuje,,ale te偶 dowiedzia艂am si臋 niedawno,偶e mo偶na omin膮膰 t膮 op艂at臋 za otworzenie paczki wi臋c przy nast臋pnym zam贸wieniu ju偶 b臋d臋 ,,kombinowa膰 偶eby jej unikn膮膰,,
wi臋c to samo b臋dzie jak si臋 zam贸wi ze sportsdirect czy z ebay bo tam te偶 te偶 zamawiam to mi te偶 doliczyli tak samo c艂o,cho膰 by艂y to tylko na razie 2 paczki
_________________
Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
milano

Do潮czy: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWys砤ny: 16 Sie 2014, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak z op艂atami Tollur A, XC, C, s膮 to op艂aty za recycling towaru. Czasem mo偶na zauwa偶y膰 to na sprz臋cie elektronicznym. Wtedy mo偶na zap艂aci膰 i 100% warto艣ci towaru.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron