reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

przelew

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
humker

Doczy: 11 Maj 2012
Posty: 42
PostWysany: 26 Sty 2013, 23:57    Temat postu: przelew Odpowiedz z cytatem

Czy jeżli przelew został zrobiony po godzinie 21 to czy pieniądzę mam na karcie i mogę normalnie z niej korzystać czy jak to jest ?Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
redd
Zablokowany z powodu dublowania ogłoszeń
Doczy: 03 Lut 2012
Posty: 48
PostWysany: 27 Sty 2013, 0:26    Temat postu: Re: przelew Odpowiedz z cytatem

humker napisa:
Czy jeżli przelew został zrobiony po godzinie 21 to czy pieniądzę mam na karcie i mogę normalnie z niej korzystać czy jak to jest ?Wink

tak mozna kzystac tylko moze byc tak ze nie beda jeszcze widoczne na koncie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
tikitaki

Doczy: 30 Sty 2013
Posty: 5
PostWysany: 30 Sty 2013, 13:50    Temat postu: Re: przelew Odpowiedz z cytatem

redd napisa:
humker napisa:
Czy jeżli przelew został zrobiony po godzinie 21 to czy pieniądzę mam na karcie i mogę normalnie z niej korzystać czy jak to jest ?Wink

tak mozna kzystac tylko moze byc tak ze nie beda jeszcze widoczne na koncie


Chyba nie do końca. Zależy od konta jakie masz, czy ma ona możliwość debetu? jeśli tak to możesz jak nie to raczej nie.
Przelewy bankowe są księgowane zazwyczaj dwa razy dziennie, około godziny 11 i 17, więc przelew o 21 (jeśli nie do tego samego banku) będzie na koncie następnego dnia do +/-11 (zależne też od banku), a jeśli przelew w tym samym banku to powinno pójść od razu Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
redd
Zablokowany z powodu dublowania ogłoszeń
Doczy: 03 Lut 2012
Posty: 48
PostWysany: 30 Sty 2013, 20:44    Temat postu: Re: przelew Odpowiedz z cytatem

tikitaki napisa:
redd napisa:
humker napisa:
Czy jeżli przelew został zrobiony po godzinie 21 to czy pieniądzę mam na karcie i mogę normalnie z niej korzystać czy jak to jest ?Wink

tak mozna kzystac tylko moze byc tak ze nie beda jeszcze widoczne na koncie


Chyba nie do końca. Zależy od konta jakie masz, czy ma ona możliwość debetu? jeśli tak to możesz jak nie to raczej nie.
Przelewy bankowe są księgowane zazwyczaj dwa razy dziennie, około godziny 11 i 17, więc przelew o 21 (jeśli nie do tego samego banku) będzie na koncie następnego dnia do +/-11 (zależne też od banku), a jeśli przelew w tym samym banku to powinno pójść od razu Wink


i tu sie mylisz

przelw trwa zaledwie pare minut max inie wazne o ktorej poze przelejesz zawsze dojda i mozna je wykozystac
a i jak ma mozliwosc debetu to i takna to samo wychodzi pieniadze musza byc na koncie aby nimi operowac tylko aby je zobaczyc to trzeba poczekac
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mariolaku12

Doczy: 07 Lut 2013
Posty: 3
PostWysany: 7 Lut 2013, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak przelew jest np z ipko do ipko to jest od razu. a jeżeli zleciles przelew np o 17 i na inne konto to bd dopiero nastepnego dnia. jezeli np z mbanku o 8 rano pieniadze poszly to powinny byc jeszcze tego samego dnia na ostatniej sesji w banku do ktorego przelew poszedl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Agga90hv

Doczy: 08 Lis 2014
Posty: 5
PostWysany: 12 Lis 2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
przepraszam, że odświeżam, ale mam kilka pytań dotyczących przelewów i wierzę, że możecie mi pomóc Smile
Czy przelew z Arion Banki do polskiego PKO BP sprawia jakieś kłopoty, czy zwyczajnie mogę wpisać sobie kwotę przez obsługę internetową i wysłać? Jeśli tak to jak długo będą oczekiwać w Polsce na taki przelew? Czy istnieje jakaś prowizja lub inne cuda? Ach, czy istnieje też jakiś limit przelewu, oprócz tego 3mln rocznie?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jon Snow

Doczy: 27 Wrz 2014
Posty: 13
PostWysany: 13 Lis 2014, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Islandii jeśli chcesz zrobić przelew zagraniczny, tzn do Polski to musisz iść do oddziału, nie można samemu w internecie.
Nie wiem jak w Arion ale w islandsbanki przelewy są następnego dnia roboczego na koncie w Polsce, prowizja 1300 isk
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Agga90hv

Doczy: 08 Lis 2014
Posty: 5
PostWysany: 17 Lis 2014, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, już odwiedziłam bank. Co prawda, nie ma prowizji, ale trzeba zabrać sobą numer IBAN (czyli numer kona z PL na początku) do tego kod SWIFT, adres banku oraz adres osoby, która odbierze profity Smile Może komuś przydadzą się te informacje Wink
Na szczęście można też zrobić przelew tego samego dnia, w którym zostało założone konto.
Trochę jest z tym zachodu, nie powiem, że nie Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron