reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

ukraina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 13 Lut 2015, 21:18    Temat postu: ukraina Odpowiedz z cytatem

: A może by tak napisać dlaczego Drezno zostało zniszczone? A może by tak napisać za co? A może by tak napisać o innych obróconych w pył miastach? O Warszawie? A może by tak napisać o zagazowanych milionach ludzi? Jesteśmy na równi pochyłej, jak Cesarstwo Rzymskie i m.in. takie artykuły o tym świadczą. Podobnie jak solidarność z faszystowską Ukrainą, z milionem, który chce jej dać Kopacz, z kontyngentami, które wysyłamy w nie naszej sprawie i z życiem ludzi, które poświęcamy w nie naszych wojnach. Za nami nikt się wstawił, kiedy było trzeba, a my wystawiamy tyłek...do... zwiń
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 5 Mar 2015, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~Klucz do Bramy Wolności Świata jest w rękach Prezydenta Putina !!! : : Nie rozdzierajmy na sobie szat po Krymie!!!: Przecież Ameryka z NATO /i Polską/ napadły na Jugosławię okradając
ją na złość Rosji z Kosowa , które następnie podarowały islamskim terrorystom z europejskiej siatki al qaedy i jakoś
wtedy to nikomu nie przeszkadzało ? Dzisiaj prezydent Putin ma gdzieś Amerykę i NATO i w ten sam sposób
dokonuje aneksji Krymu oraz z terenami zamieszkującymi przez Rosjan, którym Ukraina odmówiła prawa do
swego języka. Bogu dziękujmy, że cugle światowej polityki trzyma w swych rękach prezydent Putin , który jest
gwarantem stabilizacji i demokracji Świata i , który swych / i naszych/ interesów gotów jest obronić wszelkimi
dostępnymi militarnymi propozycjami z z tymi,, NIE DO ODRZUCENIA '' włącznie !!! Nie powinniśmy zapominać, że
przebywamy we wschodniej- Rosyjskiej strefie wpływów a nasza państwowość i niezawisłość jest tylko teoretyczna
Powrt do gry
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 6 Mar 2015, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jessssssu...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gisli74

Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysany: 8 Mar 2015, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://m.youtube.com/watch?v=DMYAfv-FjBk
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jar

Doczy: 09 Lut 2010
Posty: 188
Skd: Lublin
PostWysany: 8 Mar 2015, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, nie powtarzajcie kłamstw rosyjskiej propagandy. Czy którykolwiek z Was był kiedyś na Ukrainie, zna prywatnie ludzi stamtąd? Ja owszem.
Tak nawiasem mówiąc, to na pół roku przed Majdanem, awanturą o Krym i najazdem putinowskej swołoczy rozmawiałem z pewnym znającym ten kraj Szwedem (ożeniony z Rosjanką z północy Rosji). Był przerażony skalą narastającego w Rosji nacjonalistycznego szowinizmu. Komentując wystąpienie jakiegoś lokalnego kacyka w rodzinnych stronach małżonki używał określeń w rodzaju szaleństwo, odlot itp. To był proces częściowo inspirowany przez władze, ale też częściowo wymykający się spod ich kontroli. Wypisz wymaluj, Republika Weimarska (kac po upadku dawnej potęgi, kryzys ekonomiczny sprzyjający radykałom). Obaj dochodziliśmy do wniosku, że z tego będzie jakieś nieszczęście. No i wykrakaliśmy...
Pocieszające jest to, że Rosja gospodarczo i politycznie jest niezdolna do szerszej agresji w stylu Niemiec z 1939. O ile Zachód nie schowa głowy w piach, jak wtedy.
Pozdrawiam
-J.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gisli74

Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysany: 9 Mar 2015, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłamstwa, jak to kłamstwa są propagowane przez obie strony. Ważne jest, aby pozostać w miarę bezstronnym. Jeśli ktoś mówi "putinowska swołocz", dla mnie bezstronnym nie jest. Kolega zna kogoś w Rosji i powtarza czyjeś opinie oraz opinie polskich mediów.
Rozmawiałem niedawno z kilkoma osobami z miejscowości Debalcewo, już po ewakuacji oddziałów obecnego rządu w Kijowie. Oczywiście mogli mnie okłamywać, tylko po co?
Może będę mało oryginalny, gdy powiem - proszę, nie wierzcie kłamstwom polskiej propagandy, ale to akurat mi się podobało w wypowiedzi kolegi Jara.

https://m.youtube.com/verify_age?next=%2Fwatch%3Fv%3DOBxJQrRndNs&client=mv-google
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
frontnow

Doczy: 15 Mar 2015
Posty: 3
PostWysany: 15 Mar 2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest nienormalne, żeby obce państwo stosowało tak agresywną politykę. Sądzę, że Rosja odczuwa skutki sankcji przez UE.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron