reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Islandia - ciekawostki z życia islandzkiego społeczeństwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amande

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 9 Wrz 2013, 23:17    Temat postu: Islandia - ciekawostki z Ĺźycia islandzkiego społeczeństwa Odpowiedz z cytatem

Na ogólnopolskim portalu jest wątek poświęcony życiu islandzkiego społeczeństwa oraz wątek z islandzką muzyką:

- http://www.klub.senior.pl/podroze-turystyka/t-islandia-ciekawostki-z-zycia-islandzkiego-spoleczenstwa-13185.html

- http://www.klub.senior.pl/muzyka/t-muzyka-roznych-narodow-page28-3640.html od # 559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sebaglik79

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 7
Skąd: Tychy
PostWysłany: 14 Paź 2013, 9:22    Temat postu: Cikawe Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne informacje, dzięki za linki. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kozik262

Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 2
PostWysłany: 8 Lis 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe linki dużo się dowiedziałem o społeczeństwie islandzkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milyjohn71

Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 1
PostWysłany: 25 Mar 2015, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za linki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W.

Dołączył: 30 Kwi 2015
Posty: 7
PostWysłany: 1 Maj 2015, 12:28    Temat postu: Kultura islandzka, a marketing? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem studentką studiów niestacjonarnych i jednym z przedmiotów, który wybrałam w tym semestrze jest marketing międzynarodowy.
3 lata temu byłam na wakacjach na Islandii (piękny kraj, jestem nim zauroczona, ale nie o tym miałam pisać), to co mi się rzuciło w oczy to brak reklam i bilbordów (nie tak jak w PL oblepiony każdy płot i słup). No i postanowiłam na zaliczenie zrobić prezentację z marketingu na Islandii, ale nie takiego książkowego, ale takiego jak go odbierają ludzie. W związku z tym mam do Was pytanie...jak Wy odbieracie ten marketing w tym pięknym kraju. Co według Was Islandczycy najchętniej kupują, w jaki sposób reklamują swoje towary, jak je dystrybuują, jak dbają o klienta (jakie mają do niego podejście), jaka jest konkurencja. Będę wdzięczna za wszystkie wasze uwagi i spostrzeżenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edison

Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 3
PostWysłany: 12 Maj 2015, 12:56    Temat postu: Re: Islandia - ciekawostki z Ĺźycia islandzkiego społeczeństw Odpowiedz z cytatem

amande napisał:
Na ogólnopolskim portalu jest wątek poświęcony życiu islandzkiego społeczeństwa oraz wątek z islandzką muzyką:

- http://www.klub.senior.pl/podroze-turystyka/t-islandia-ciekawostki-z-zycia-islandzkiego-spoleczenstwa-13185.html

- http://www.klub.senior.pl/muzyka/t-muzyka-roznych-narodow-page28-3640.html od # 559


czy to jest jakieś forum dla seniorów? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron