reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

show uliczne na islandii... dopuszczalne???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iceirek

Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 11
PostWysłany: 1 Paź 2007, 20:23    Temat postu: show uliczne na islandii... dopuszczalne??? Odpowiedz z cytatem

W okresie wakacyjnym czesto zdarzalo mi sie ( w Polsce) dorabiac na show ulicznym. Gra na bebnach, mimika, czlowiek- automat, itp.
Jestem ciekaw czy ludzie zyjacy na wyspie przyjeliby to z aprobata. Mam tez obawy czy policja islandzka nie odbierze tego jako cos zaklucajacego spokoj. Co o tym myslicie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urodzony_13_w_piatek

Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Skąd: nibylandia
PostWysłany: 1 Paź 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm..
popatrzyli by raczej z politowaniem.. a dlaczego? bo na ulicach teraz to "pizdzi"!
nie widziałem czegos podobnego, no raz jakiegos rumuna chyba pod Bonusem, pózniej pisali o tym w gazecie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorcia_4

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 117
Skąd: ...
PostWysłany: 1 Paź 2007, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widziałam coś takiego jakiś tydzień temu pod katedrą. Dwójka młodych islandczyków (przynajmniej tak wyglądali) była przebrana za klaunów i tańczyli. Nie pamiętam czy mieli kapelusik i zbierali kase. Ale jest coś takiego możliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 1 Paź 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ty chcesz tak stale zarabiac, traktowac to jako stale zajecie, czy ot tak raz przyswirowac ???

zastanawiam sie, co pomysla o tym czyms, po przeczytaniu w gazecie czy pokazaniu w tv ,obcokrajowcĂłw tak zarabiajacych islandczycy.
no ciekawe ciekawe.....
Powrót do góry
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 2 Paź 2007, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Islandczycy są ciekawskimi ludzmi i napewno byś miał publikę. Znajdz sobie jakieś ciekawe i osłonione od wiatru miejsce. Spytaj się czy nie będzies zmmiał ewntualnych problemów z policją,( najlepiej jej samej ) i do dzieła. Trzymam za Ciebie kciuki. Każde miasto zawze zyskuje w sobie mając takie pokazy na swoim terenie. Szkoda,że nie pomyslałeś o tym w okresie letnim.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Paź 2007, 8:19    Temat postu: Re: show uliczne na islandii... dopuszczalne??? Odpowiedz z cytatem

iceirek napisał:
W okresie wakacyjnym czesto zdarzalo mi sie ( w Polsce) dorabiac na show ulicznym. Gra na bebnach, mimika, czlowiek- automat, itp.
Jestem ciekaw czy ludzie zyjacy na wyspie przyjeliby to z aprobata.


jak najbardziej.

iceirek napisał:
Mam tez obawy czy policja islandzka nie odbierze tego jako cos zaklucajacego spokoj. Co o tym myslicie ??


nie jesli zarejestrujesz dzialalnosc (minimum formalnosci) + pewnie bedziesz musial placic jakies minimalne pieniadze za "dzierzawe" kawalka chodnika.

napisz tu: rls@rls.is & popros o dokumenty/regulacje prawne dotyczace art wystepow/sprzedazy ulicznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marta Luiza

Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: Islandia
PostWysłany: 2 Paź 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dwoch lat w centrum miasta wystepuje klown z Austalii -Wally , przejechal tak pol swiata az trafil na Islandie, zakochal sie , ozenil i zostal i teraz np. miasto Rvk prosi go wystepy w trakcie Nocy kulturalnej i innych. Jest tez pan z gitara , dosyc smetny moim zdaniem, ale wytrwaly.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Paź 2007, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byl tez pan z akordeonem. ale juz go nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 2 Paź 2007, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raz widzialem czlowieka siedzacego nieruchomo w zrobionej z plexy piramidzie w centrum miasta
Powrót do góry
Urodzony_13_w_piatek

Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Skąd: nibylandia
PostWysłany: 2 Paź 2007, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcia_4 napisał:
. Dwójka młodych islandczyków (przynajmniej tak wyglądali) była przebrana za klaunów i tańczyli. .


no to faktycznie wyglądali jak typowi islandczycy Smile
pozdrawiam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorcia_4

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 117
Skąd: ...
PostWysłany: 3 Paź 2007, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze zle to ujelam ale tak mi sie wydawalo, ze to byli islandczycy. A co do wygladu islandczykow to moim skromnym zdaniem jest tragiczny, ich styl ubierania, ich nie zadbany wyglad. Ale co mi tam to ich sprawa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 3 Paź 2007, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcia_4 napisał:
A co do wygladu islandczykow to moim skromnym zdaniem jest tragiczny, ich styl ubierania, ich nie zadbany wyglad. Ale co mi tam to ich sprawa Very Happy


ja jakos mam inne odczucia gdy islandczykow widze. islandczycy wlasnie przede wszystkim o wyglad dbaja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorcia_4

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 117
Skąd: ...
PostWysłany: 3 Paź 2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma swoje spostrzezenia. Jak widze mlodych islandczykow ubranych w pidzame to smiac mi sie chce. Owszem moze i dbaja o wyglad mlode dziewczyny nakladajac tapete a pozniej zdrapujac ja szpachelka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iceirek

Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 11
PostWysłany: 4 Paź 2007, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
a Ty chcesz tak stale zarabiac, traktowac to jako stale zajecie, czy ot tak raz przyswirowac ???

zastanawiam sie, co pomysla o tym czyms, po przeczytaniu w gazecie czy pokazaniu w tv ,obcokrajowcĂłw tak zarabiajacych islandczycy.
no ciekawe ciekawe.....



nie traktowałbym tego jako stala prace. raczej jako niezly sposob na spedzenie wolnego czasu.

dziekuje za pomoc, jak znajde miejsce gdzie rozbije swoje male show to na pewno dam znac gdzie to jest SmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron