reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Oferta Iceland Express

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyn
Gość
PostWysłany: 27 Lut 2004, 17:52    Temat postu: Oferta Iceland Express Odpowiedz z cytatem

Za 1 korone/funta na Islandie.
Brzmi interesujaco, natomiast skorzystanie z niej jest prawie nierealne. Oczywiscie natychmiast probowalem sie zabokowac na kilka dni w roznych okresach i mimo usilnych prob nie znalazlem ani jednego lotu za 1 korone/funta.. Najtanszy lot byl za 43 funty w jedna strone.
Biorac pod uwage,z e do Londynu mozna poleciec za 100 USD, polaczenie ofert LOT/BA i Iceland Express wygladalo interesujaco.
Ale trudno zejsc ponizej 200 USD /oosbe
Powrót do góry
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 27 Lut 2004, 19:12    Temat postu: "okazja" Odpowiedz z cytatem

Od poczatku tak myslalam ze nie bedzie szans sie zabookowac. Iceland Express jest tanszy od Icelandair i zawsze mial zarezerwowane miejsca na duzo do przodu. Tym bardziej przy takiej ofercie nie bylo szans.
Nie wiem jakie sa zasady rezerwacji, moze system preferuje chetnych z Isladnii i Danii? W kazdym razie na stronie Iceland Express trudno znalezc oferty za korone, choc dzienniki islandzkie bebnia o tym od paru dni, a dzis sporo newsow np. w Morgunblađiđ dotyczy wlasnie tej "okazji".

W kazdym razie wyslalam oficjalnego maila i faxa do Iceland Express w imieniu wszystkich polskich Islandofilow. Moze cos odpowiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Justyn
Gość
PostWysłany: 28 Lut 2004, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"System" wie, ze bokowanie jest z Kopenhagi lub Londynu i tylko to ma znaczenie, natomast mimo prob bokowania nawet w terminach typu od poniedzialku do czwartku, czyli poza normalnym natlokiem, nie bylo tak niskich cen.
Dziwi mnie to, gdyz ogloszono 2700 miejsc w krotkim okresie, co oznaczaloby prawie 20 samolotow 747 na Islandie, czyli po kilkanascie miejsc na lot.
Kiedys Allitalia miala superpromocje do Rzymu. Mam doskonaly uklad w Orbisie ale w 1 minucie po rozpoczecieu sprzedazy juz nie bylo miejsc. Okazalo sie, ze mieli raptem 6 miejsc promocyjnych a robili raban na cala Europe. Kiedy zrobilem awanture, to specjalnie dla mnie dali 4 miejsca, zebym tylko nie robil szumu medialnego.
Sprawdze jutro inne polaczenia, gdyz zamierzam - jesli sie da- wyskoczyc chociaz na 3-4 dni .Przeciez normalne polaczenie przez Londyn to dzisiaaj ca 300 USD Round Trip.
Powrót do góry
Bzikur
Gość
PostWysłany: 21 Maj 2004, 9:52    Temat postu: Re: Oferta Iceland Express Odpowiedz z cytatem

[quote="Justyn"]Za 1 korone/funta na Islandie.
Oferta była aktualna (jak podawali w lokalnej prasie -frechcie) tylko jeden dzień to znaczy bukować w tej cenie można tylko było jeden dzień tzn bodajrze 29 kwiecień na cały okres wakacyjny ale szczegułów nie znam wiem że dochodziły jeszcze opłaty lotniskowe i podatek w sumie okolo <3000 isk czyli okolo150pln w jedną stronę Sad
Powrót do góry
tornado
Gość
PostWysłany: 21 Maj 2004, 19:07    Temat postu: oferta Iceland Express Odpowiedz z cytatem

Przy bukowaniu biletów na IE zapisałem sie do klubu Iceland Express ( leciałem tam i z powrotem na przełomie kwietnia i maja, a bukowałem w marcu) , i od tego czasu na mój adres Mailowy co kilkanaście dni przychodzą oferty skorzystania z ich oferty po np 5 funtów od osoby + opłaty lotniskowe. Ostatnio przyszła mi oferta za 1 funt. Wszystkie oferty są na określone dni ( np wylot 19 maja , powrót 29 maja) .Jest tylko jedna wada tego wszystkiego , żeby skorzystać z tej oferty ,trzeba wcześniej na tej linii IE odbyć jakiś lot.
Powrót do góry
gudrun
Gość
PostWysłany: 24 Maj 2004, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do tego klubu mozna sie zapisac tylko przy bukowaniu czy mozna tez"normalnie"?I z jakim wyprzedzeniem trzeba bukowac-chcialabym pojechac w wakacje(moze bede miala prace)ale dokladnej daty jeszcze nie mam. Rolling Eyes
Powrót do góry
tornado
Gość
PostWysłany: 24 Maj 2004, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały widz polega na tym , że do klubu można zapisać się w chwili bukowania normalnie biletu. Ja bukowałem na 5 tygodni przed wylotem i było dosyć drogo. Potem sprawdzałem oficjalną ofertę i na około 3 tygodnie przed wylotem pokazały się bilety po 18 funtów +opłaty lotniskowe, ale były tylko jeden dzień . Warto sprawdzać oferty często .
Powrót do góry
BOSS!*
Gość
PostWysłany: 9 Lis 2004, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie-mam pytanie-jak zwykle pytanie kierowane jest do starych weteranow

kupilem kilka biletow lotniczych w firmie icelandexpress (bylo to okolo tydzien temu) i do dnia dzisiejszego nie otrzymalem potwierdzenia kupna tych biletow
dzwonilem pod podany tam numer telefonu ale nikt nie odbiera-wiecznie tylko wcisnij to,wcisnij tamto....co jest do cholery z tymi liniami lotniczymi....?
czy ktos wie,lub mial moze podobna sytuacje?
z tego co wiem gdziekolwiek zamawialem bilety wczesniej potwierdzenie kupna mialem juz po paru minutach na swoim mailu....
czy moze mi ktos cos doradzic?
dzieki
Powrót do góry
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 9 Lis 2004, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdz po pierwsze czy zassali ci juz pieniadze z konta. Nie kupowałem nigdy biletów w IE, ale przez internet tak i potwierdzenie/mejla do wydrukowanie dostawałem zawsze praktycznie OD RAZU po wypełnieniu formularzy [kilka sekund po nerwowym "Enterze"]. W potwierdzeniu tym były numery lotów, godzina odlotu i przylotu, cena , i najwazniejsze, twoje personalne hasło.........

a po 3-4 dniach, bilet poczta do rak własnych :>

p.s. jezeli czekasz tak długo, to albo jest jakis bład, albo nie kupiłes tego biletu, staraj sie z nimi skontaktować jak najszybciej...

i sprawdz to konto

powodzenia
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bartosz
Gość
PostWysłany: 9 Lis 2004, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w związku z gorącą dyskusją na temat wyjazdu, mogę zaoferować dwa lub jedno miejsce w aucie na promie. Wypływam 7 maja lub 14 maja 2005, wracam 24.05.2005. Jeżeli są chętni to zapraszam. Mogę zabrać w dwie lub jedną stronę. Ja robię objazd wyspy jeżeli ktoś ma inne plany to może skorzystać tylko z transportu.
Powrót do góry
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 10 Lis 2004, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bossie ;)..mieszkasz w Londynie, zapewne z Londynu wylatujesz, przejedz sie na lotnisko i wszystko bedzie jasne jak słonce :)

pozdrawiam
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 10 Lis 2004, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby być członkiem klubu nie trzeba wcale kupować u nich biletów. Ja zostałem członkiem a dopiero potem kupowałem bilety. Oferty specjalne są jak ktoś wcześniej napisał na określone loty i zazwyczaj tylko w jedną stronę. Wpierwszej kolejności wysyłane są do klubowiczów pocztą elektroniczną. Nie wierzę w spiskową teorię sprzedaży biletów bo tak naprawdę nie chodzi o to komu je sprzedadzą tylko o szum medialny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOSS!*
Gość
PostWysłany: 10 Lis 2004, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jean valjean
-zdobylem potwierdenie-bylem na lotniksu i wlasnie tam sprawdzili i wszystko bylo ok-a dlaczego nie wyslali mi potwierdzenia to sami tego nie wiedza
teraz mam az 3 potwierdzenia i nie wiem c nimi zrobic...
dzieki
nie wiem dlaczego oni sa az tak nie pilni w swojej pracy...
Powrót do góry
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 10 Lis 2004, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem pewien ze te potwierdzenia generuje komputer.
ale wszystko dobre co sie dobrze konczy ;>

pozdr.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron