reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Szukam dziewczyny "z samolotu";)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 16 Pa 2014, 23:34    Temat postu: Szukam dziewczyny "z samolotu";) Odpowiedz z cytatem

Dobra ostatnia szansa tutaj;)

Mianowicie szukam pewnej ślicznej dziewczyny która 7.10 leciała samolotem z Keflaviku do Berlina, tak ok 170cm wzrostu, długie włosy hmm takie trochę blond (jestem facetem i nie wiem jak ten kolor się nazywa pomiędzy blondynką "ciemnymi"Smile, i miała kilka charakterystycznych pieprzyków no i oczywiście śliczny uśmiech.
W samolocie byłem przekonany że to Niemka, chociaż co prawda zbyt ładna na NiemkęVery Happy
Później wracaliśmy PolskimBusem do Wrocławia, nie to że jestem nieśmiały, ale tak trochę dziwnie zagadać do dziewczyny w autobusie tekstem w stylu "dokąd jedziesz" skoro wiadomo że tylko we Wrocławiu się zatrzymuje, a z drugiej strony wiadomo każdy chce sobie odpocząć przez drogę i może nie życzy sobie do tego celu jakiegoś towarzystwa:) bądź co bodź zmarnowałem okazjęWink
Godzinę później mijałem ja na dworcu we Wrocławiu jak czekała na autobus hmm nie wiem Wałbrzych Rybnik, coś chyba okolice Ślaska:)

Dobra wracając do tematu, jeśli znajdzie sie ktoś kto potrafi pomóc, lub sama zainteresowana będę wdzięczny, a jeśli nie no cóż człowiek uczy się na błędach...

Pozdrawiam:)[/list]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Pa 2014, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naczytałes sie synu BRAVO i tera czacha ci dymi
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 17 Pa 2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:
naczytałes sie synu BRAVO i tera czacha ci dymi


nie czytuje takich gazet, no chyba że Ty, skoro masz takie porównania gratuluje wyboru lektury cóż co kto lubi; ).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 17 Pa 2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisa:
naczytałes sie synu BRAVO i tera czacha ci dymi


nie czytuje takich gazet, no chyba że Ty, skoro masz takie porównania gratuluje wyboru lektury cóż co kto lubi; ).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ukłucie Duszy

Doczy: 07 Sie 2014
Posty: 6
PostWysany: 17 Pa 2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponad trzy tysiące kilometrów wspólnie i nie zagadałeś ? Shocked
A co rurki jajka Ci miażdżyły czy jak ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 17 Pa 2014, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Tobie sciagacze od dresu odciely doplyw krwi do muzgu ze masz takie ograniczone myslenie;)
laziles kiedys po samolocie zeby sobie pogadac??
a z reszt tematem tego postu nie jest dyskutowanie o modzie, hmm ale biarac pod uwage ten nieszczesny sciagacz w dresie to mozesz miec problemy z czytaniem;)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Pa 2014, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i sie popisaes synu swym postem tera no i powiedz Ty mi mój drogi, ktora normalna sie do Ciebie odezwie?

miły musisz byc, wtedy to sie dziewczyny odzywajo!

btw. niektórzy maja mózg, a sa i tacy co to tylko muzg majo!
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 18 Pa 2014, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o matko, do tej pory byłem przekonany że forum jest po to aby zadać pytanie i oczekiwać jakiejś konstruktywnej odpowiedzi... widać człowiek uczy się cale życie;), bo do tej pory zamiast odpowiedzi otrzymałem konsultacje z zakresu mody (noszenie "rurek" ogranicza kontakty społeczne, i wpływa negatywni na funkcjonowanie męskich organówVery Happy) oraz trafił się godny następca prof. Miodka może jeszcze kilka sugestii z zakresu mechaniki, fizyki kwantowej i uznamy temat za zamknięty:D
hehe co do "muzgu" hmm no cóż chyba nie załapałeś, ale jak znajdziesz jeszcze jakiś błąd "wal " śmiało" przyjmę to na klatę, ę ą ó Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 18 Pa 2014, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno z samolotu. Jeśli to czytasz, to ja Ci radzę żebyś się nie odzywała do tego szukającego.
Z takim, to życie przes...e.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
keller

Doczy: 16 Pa 2014
Posty: 7
PostWysany: 18 Pa 2014, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra żarty żartami ale czasem ciężko sie powstrzymać; )
dzieki jednej osobie za pomoc.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Adam-J

Doczy: 06 Mar 2013
Posty: 7
PostWysany: 9 Lis 2014, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja jestem Tą dziewczyną, widziałam od poczatku jak zerkasz na mnie, miałam ochotę, żebyś mi wytrzepał futerko w samolocie, wziełam nawet busa do wrocławia chociaż mieszkam w stargardzie żeby Ci dać szansę, ale nie odezwałeś się więc pomyslałam że jesteś homo.
Zrobiłam sobie operację zmiany płci a Ty mi teraz wyskakujesz z niesmiałościa? trzep się !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 22 Lis 2014, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam-J napisa:
to ja jestem Tą dziewczyną, widziałam od poczatku jak zerkasz na mnie, miałam ochotę, żebyś mi wytrzepał futerko w samolocie, wziełam nawet busa do wrocławia chociaż mieszkam w stargardzie żeby Ci dać szansę, ale nie odezwałeś się więc pomyslałam że jesteś homo.
Zrobiłam sobie operację zmiany płci a Ty mi teraz wyskakujesz z niesmiałościa? trzep się !


10/10 Smile
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
lorens

Doczy: 08 Sie 2015
Posty: 15
Skd: reykjavik
PostWysany: 8 Sie 2015, 23:40    Temat postu: Re: Szukam dziewczyny "z samolotu";) Odpowiedz z cytatem

keller napisa:
Dobra ostatnia szansa tutaj;)

Mianowicie szukam pewnej ślicznej dziewczyny która 7.10 leciała samolotem z Keflaviku do Berlina, tak ok 170cm wzrostu, długie włosy hmm takie trochę blond (jestem facetem i nie wiem jak ten kolor się nazywa pomiędzy blondynką "ciemnymi"Smile, i miała kilka charakterystycznych pieprzyków no i oczywiście śliczny uśmiech.
W samolocie byłem przekonany że to Niemka, chociaż co prawda zbyt ładna na NiemkęVery Happy
Później wracaliśmy PolskimBusem do Wrocławia, nie to że jestem nieśmiały, ale tak trochę dziwnie zagadać do dziewczyny w autobusie tekstem w stylu "dokąd jedziesz" skoro wiadomo że tylko we Wrocławiu się zatrzymuje, a z drugiej strony wiadomo każdy chce sobie odpocząć przez drogę i może nie życzy sobie do tego celu jakiegoś towarzystwa:) bądź co bodź zmarnowałem okazjęWink
Godzinę później mijałem ja na dworcu we Wrocławiu jak czekała na autobus hmm nie wiem Wałbrzych Rybnik, coś chyba okolice Ślaska:)

Dobra wracając do tematu, jeśli znajdzie sie ktoś kto potrafi pomóc, lub sama zainteresowana będę wdzięczny, a jeśli nie no cóż człowiek uczy się na błędach...

Pozdrawiam:)[/list]




Ja tez ja widzialem od tylu wzgladala jak kobita z przodu okazal sie FACETEM
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DELETED
Go
PostWysany: 9 Sty 2016, 16:19    Temat postu: Re: Szukam dziewczyny "z samolotu";) Odpowiedz z cytatem

DELETED
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron