reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

swieta w Polsce - powrot
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 17 Gru 2006, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze roznice ogromna,ale ty Vikingu mało co rozumiesz ten swiat,chce ci powiedziec ze polak jak wraca z Islandi po rocznym kontrakcie lub pracujacy tutaj to tez zamawia sobie kilka drineczkow i nawet cole,czasem dwie,ale jak jedzie tutaj to najczesciej jedzie za pozyczone pieniadze tutaj i chyba trudno wydac kilka euro na cos małego w szklaneczce, ledwo co widac.Tez mogłabym to negatywnie oceniac bo ja mam, .Oceniam czlowieka najczesciej bo kazdy w sobie cos ma fajnego i godnego uwagi,jesli bedziemy chcieli sie czepiac to napewno cos znajdziemy, a u Polkow szczegolnie.Polacy sa fajni, kazda półka ludzi jest urocza.
pozd
Marika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Gru 2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirka przeczytaj od samego początku ten wątek, przemyśl i dopiero zacznij dyskusje.
Dla ułatwienia Ci dodam że mowa tutaj o Polaku już będącym ma Islandii. Takim o jakim mówisz że go niby stać na kilka drinków.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamiś

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 17 Gru 2006, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viking prosze Cie. Plujac na ludzi w internecie nic nie zmienisz. Twoje zdrowie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 18 Gru 2006, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypic można, jakoś nikt mi nie zabrał puszki piwa (wcale się z nią nie kryłem), ale samolot to nie knajpa. Ostatnio w piątek lot do Berlina był nie do zniesienia przez grupe awanturujących żuli, bo tak chyba można nazwać ludzi którzy krzyczą i rozlewaja alkohol w samolocie a stewardessa zamiast pracować i obsługiwać innych pasażerów musi pilnować takich osobników i odbierać im alkohol (nie wiadomo co takim może przyjść do głowy, a nad bezpieczeństwem lotu trzeba czuwać). Ja osobiście nie chciałbym lecieć 3 godziny i słuchać awanturujących się pijaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
zgagusia

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 23 Gru 2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego,co wiem,ci,który lecieli 22.12 przez Danię,nadal tkwią w Kopenhadze i bardzo możliwe,że poczekają do jutra. Tak więc podejrzewam,że FilipR79 znalazł nie jednego towarzysza,do wspólnego spędzania czasu nad butelką. z kąta w kąt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kamiś

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 20
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 23 Gru 2006, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy moze jest jakas kamerka na lotnisko w Kopenhadze , to zobaczymy jak Filipek sledzi weza i spiewa "hej sokoly" nieopodal bezclowego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Gru 2006, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgagusia napisał:
Z tego,co wiem,ci,który lecieli 22.12 przez Danię,nadal tkwią w Kopenhadze i bardzo możliwe,że poczekają do jutra.:


Skad te informacje? Ja juz dawno jestem w Polsce i zadnego "tkwienia" nie bylo. Lot byl udany. Co prawda system IE nawalil i i odprawa zaczela sie w KEF z godzinnym opoznieniem, ale samolot wyladowal o czasie, lot odbyl sie bez wiekszych zaniekłóceń tylko te stewardessy cos nie w moim typie byly Confused (kto lecial ten wie o co chodzi)
Wesołych Świąt Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Child_of_darkness

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 16
Skąd: Wolska
PostWysłany: 23 Gru 2006, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
tylko te stewardessy cos nie w moim typie byly Confused (kto lecial ten wie o co chodzi)


O co ? O to, że nie dawały wam pić w samolocie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zgagusia

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 23 Gru 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje mam bezpośrednio od "tkwiących". Samolot do Frankfurtu zamiast o ósmej rano odleciał o trzynastej, ten do Kopenhagi zamiast o 14. wystartował po 20. Moi "tkwiący" dopiero lądują w Warszawie. Jakim cudem Ty przyfrunąłeś o czasie nie wiem,w każdym razie teraz masz prawdziwy powód do świętowania. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Gru 2006, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytaj uwaznie co pisalem, a mianowicie ze lece z IE. Samolot o 7:15 odlecial punktualnie lub z opoznieniem niezauwazalnym ( 5 minutowym max). Oni jesli sie nie myle lecieli z Icelandairem a moj post dotyczyl IE. Jak widac analfabetyzm funkcjonalny jest takze na tym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgagusia

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 23 Gru 2006, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj,dwie literki mi umknęły i zaraz analfabetyzm. Wink No i nie zmienia to faktu,że miałeś szczęście,takie opóźnienia mogły się zdarzyć każdemu, zła pogoda i pełne samoloty występują niezależnie od linii. Dlatego gratuluję i życzę wesołych świąt Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Gru 2006, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tam wierny na razie jestem IE i dopoki nic nie spierd.... w moim grafiku bede z nimi latal
Gledileg jol;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Gru 2006, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do szczescia to nie wiem, samolotem lecialem z 20-25 razy i raz mi sie zdarzylo że mi bagaż nie dotarl na miejsce przeznaczenia. Ale na szczescie po kilku dniach znalazł sie i mi go przyslali ( może na nieszczescie bo by jakieś odszkodowanko było Twisted Evil a takto tylko bagaż a nic tam specjalnie cennego nie miałem)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Sty 2007, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marika napisał:
witam,jestem juz dwa dni na wyspie,polacy tez lecieli do pracy, od 18 grudnia zaczynaja,ale jestem zdumiona co tutaj sie pisze o ludziach zachowujacych sie w samolocie.Było bardzo miło,byc moze ktos sobie polał małego drineczka i co sie stało????????


lecieli do pracy. stad abstynencja zdaje mi sie. podroz w druga strone, do pl, inaczej nieco wyglada...

marika napisał:
Tym samolotem lecieli tez Islandczycy,obsrwowałam ich, zamowili sobie kilka kolejek drinkow, wiec jak czuc było w samolocie to zapewniam ze najwiecej od nich, ciekawe ze tego sie mało chce widziec, tylko polaka jak ukradkiem wypije drinka ze swojego barku.Ale to juz taka mentalnosc polaka , chwalic cudze.......
pozdr Marika
Wesołych Swiat


jest subtelna roznica miedzy zamowieniem sobie drinka, gdy najdzie cie na to ochota a uchlaniem sie wodka na zapas przed startem & kropienie ukradkiem z rekawa podczas lotu, bo czujesz sie niedopity... narodowosc tu w sumie nie ma nic do rzeczy ale faktem jest, ze to polanscy takie cyrki odstawiaja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 5 Sty 2007, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrocilem juz, podroz powrotna odbyla sie takze bez wiekszych zanieklocen, Podroz oczywiscie z przesiadka Very Happy , 1 etap z SE oceniam celujaco, natomiast drugi ostatni etap z IE oceniam na dostateczny, wg mnie te stewardessy w IE powinny byc dwa razy mlodsze, no ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam wszystkich takze tych "zyczliwych" na forum
P.S. Zbieram ekipe na wielkanocny powrot do Polski, tradycjne dzielenie sie jajeczkiem Wink na pokladzie samolotu obowiazkowe, w programie przewiduje takze inne rozrywki.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lut 2007, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
Tym razem na Wielkanoc wracam mimo ostrzezen Zgagusi z Icelandairem przez Oslo Very Happy a do Polski z Norwegianem, dziekuje Odzajerowi za pomoc w wyborze miasta do zwiedzania Wink , wszystkich chetnych zapraszam do przylaczenia sie
Pozdrawiam
Filip
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Cze 2007, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 wrzesnia bede wracal na Islandie z urlopu jakby ktos lecial niech da znac Very Happy

PS. Zbyszek tego Jasia Wedrowniczka z "duty" to nie ja Ci wypilem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 16 Paź 2007, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ekipa, czas wracac na karpia do domu. Tym razem przez Amsterdam, czyli coffee shopy - na jakies ciasteczko..., i ogolnie pozwiedzac. Jakby ktos chcial sie przylaczyc serdecznie zapraszam. Plec piekna szczegolnie mile widziana. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron