reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

promile we krwi i jazda nieswoim autem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 8 Lis 2007, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Grazyna napisał:
Straciłeś jedynie pieniądze. A naukę masz na całe życie mam nadzieję. Dasz sobie radę, ludzie nie takie rzeczy głupie robią.


Grazynko, masz racje. Nie ma sie czym przejmowac. Nikogo nie zabil wszystko jest ok. Ja kilka lat temu popelnilem o wiele straszniejszy czyn, a mianowicie - ozenilem sie. Najgorsze jest to ze zrobilem to z wlasnej woli. Glupi bylem. Wiele bym dal by moc cofnac czas i uciec z tej ceremonii. Jak to spiewal Rysiek Riedel z Dzemu: Wehikuł czasu - to byłby cud.


powinienes dopisac z kim sie ozeniles, bo wiesz... ja jeszcze sie nie ozenilem, ale po tym co przeczytalem to musi to byc jakos ostro przejebana sprawa????????????????????????????????? i az się boje : shock :

wracajac do tematu: PISMO DRUKOWANE !!!!! wtedy to raczej oczywiste jest, ze po np. dachowaniu, krew w zylach jest w niezlym cisnieniu, wiec pismo moze sie roznic; piszac cos zaraz po wypadku nastepnie juz po jakimstam czasie, po uspokojeniu sie.Dlatego musi byc pisno drukowane i takie pewnie bylo, bo jak juz piszemy taka kartke informacyjna to pewnie wielka drukowana litera.
Do podwazenia ????
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla grafologa na pewno do podwazenia.

Mam dla Ciebie dobra nowine. Moja zona na pewno nie byla Wredna_mimi (choc wredna to moja zona byla i to bardzo).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 8 Lis 2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
1. Tak ale co odpowiedza na pytanie policji dlaczego to oni zostawili karteczke mimo ze sa pijani a nie ich kolega - kierowca ktory jest trzezwy. I coz to byla za wazna sprawa dlaczego opuscili miejsce wypadku.


zakladasz, ze trzezwo mysleli w momencie obmyslania planu? ;]

FilipR79 napisał:
2. Nie interesuje mnie to, az tak bardzo, kogo moja argumentacja Ci przypomina.


to po co pytasz. ;]

FilipR79 napisał:
3. Tez sie z tego faktu bardzo ciesze.


ona pewnie jeszcze bardziej. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dalszym ciagu nie probujesz postawic sie w roli funkcjonariusza policji. Masz racje trzezwo nie mysleli w momencie obmyslania planu ale to kierowca taka kartke powinien zostawic. Co odpowiedza policjantowi na pytanie czemu oni ta kartke napisali a nie kierowca?" Ppppanie wlladzo, onn byl taaak wstrzasnieeety caaalym zdarzenieeeem ze poprosssilll mnie o zosstaaawieeenie wiaddddomosccii dla paaaaana fukcjonaariuszaa"? Przejdzie? Na pewno nie.

Pytam, bo jestem ciekawy, ale nie jest dla mnie to priorytetowa sprawa.´

Watpie, ze jeszcze bardziej. To ja wnioslem pozew o rozwod. Ale zycze Jej wiele szczescia oby to szczescie odnalazla jak najdalej ode mnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 8 Lis 2007, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
W dalszym ciagu nie probujesz postawic sie w roli funkcjonariusza policji.


ale po co. to nieistotne.
zreszta kazdy kto opuszcza miejsce wypadku raczej ma cos na sumieniu & nie trzeba przeprowadzac dochodzenia zeby pewnosc miec co do pewnych rzeczy...

FilipR79 napisał:
Masz racje trzezwo nie mysleli w momencie obmyslania planu ale to kierowca taka kartke powinien zostawic. Co odpowiedza policjantowi na pytanie czemu oni ta kartke napisali a nie kierowca?" Ppppanie wlladzo, onn byl taaak wstrzasnieeety caaalym zdarzenieeeem ze poprosssilll mnie o zosstaaawieeenie wiaddddomosccii dla paaaaana fukcjonaariuszaa"? Przejdzie? Na pewno nie.


goscie sa zgrzani. zostawiaja kartke, ze zaraz wroca. proste. co bedzie dalej, nie mysla, tak jak nie mysleli co sie stanie przed odpaleniem auta na gazie.

FilipR79 napisał:
Watpie, ze jeszcze bardziej. To ja wnioslem pozew o rozwod. Ale zycze Jej wiele szczescia oby to szczescie odnalazla jak najdalej ode mnie Very Happy


sie moze mylisz. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiedziales na zasadnicze pytanie z mojego postu. Pytalem czy to "przejdzie" ? To co oni zrobili nie jest istotne, pytanie zasadnicze czy prawda wyjdzie na jaw i czy beda dla nich konsekwencje. Idac Twoim tokiem rozumowania, mogli wcale nie opuszzcac miejsca wypadku ( nie szukac "kierowcy") a na pytanie czemu sa pijani odpowiedziec, ze wypili sobie bo byli tak zdenerwowani calym zda(e)rzeniem, ze wypili na uspokojenie. Pytanie zasadnicze, czy ktos im w to uwierzy.

Tak offtopikujac od naszego offtopikowego tematu, czyli przyblizajac sie do poczatkowego watku postu, jesli duzo sie nie wypilo to przed proba badaniem alkomatem, mozna powiedziec ze przed chwila stosowalo sie odswiezacz do ust i domaga sie badania krwi, zawsze to troche potrwa dluzej w tym czasie moze 0,1 promila ubyc, a moze to byc pozniej diametralna roznica. Ja nigdy nie stosowalem ale podobno niezle jest miec z soba ocet jablkowy i w razie czego spozyc, probowal kto, prawda czy mit?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Nie odpowiedziales na zasadnicze pytanie z mojego postu. Pytalem czy to "przejdzie" ? To co oni zrobili nie jest istotne, pytanie zasadnicze czy prawda wyjdzie na jaw i czy beda dla nich konsekwencje. Idac Twoim tokiem rozumowania, mogli wcale nie opuszzcac miejsca wypadku ( nie szukac "kierowcy") a na pytanie czemu sa pijani odpowiedziec, ze wypili sobie bo byli tak zdenerwowani calym zda(e)rzeniem, ze wypili na uspokojenie. Pytanie zasadnicze, czy ktos im w to uwierzy.


nie przejdzie. nie uwierzy. btw robiac badanie mozna stwierdzic kiedy sie pilo.

FilipR79 napisał:
Tak offtopikujac od naszego offtopikowego tematu, (...)


wracajac do poczatku... stwierdzajac, ze po 4 piwach nie jest sie pijanym jest lekko smieszne. ;]

a jak juz sprzedajemy rozne patenty apropos picia i prowadzenia to tez moge sprzedac dobry i calkiem niezle dzialajacy. ;]

widzac nachlanego wonsa tuz za miastem, wracajacego autem do domu, nie za szybko, w sumie bardziej poboczem niz droga, raczej latwo jest takiego wonsa wyciagnac z auta wyprzedzajac go i czekajac kawalek dalej. uspokoic gongiem albo dwoma. nastepnie wjechac autem do rowu, prostopadle (tylem bezpieczniej). nie gasic silnika. otworzyc maske, odkrecic kurek wlewu oleju. wsypac odrobine piasku. zakrecic kurek. uspokoic wonsa kolejnym gongiem. umiescic na fotelu kierowcy. zgasic silnik, zlamac kluczyk w stacyjce. i wedle uznania zadzwonic pod 112.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Dla grafologa na pewno do podwazenia.

Mam dla Ciebie dobra nowine. Moja zona na pewno nie byla Wredna_mimi (choc wredna to moja zona byla i to bardzo).


Czy napewno do podwazenia dla grafologa??? niebylbym tego taki pewny.
A co do mimi - dla mnie to jest wiadomoe ,ze ona nie byla Twoja ani niczyja zona :p.
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mjkl"]
FilipR79 napisał:
a jak juz sprzedajemy rozne patenty apropos picia i prowadzenia to tez moge sprzedac dobry i calkiem niezle dzialajacy. ;]

widzac nachlanego wonsa tuz za miastem, wracajacego autem do domu, nie za szybko, w sumie bardziej poboczem niz droga, raczej latwo jest takiego wonsa wyciagnac z auta wyprzedzajac go i czekajac kawalek dalej. uspokoic gongiem albo dwoma. nastepnie wjechac autem do rowu, prostopadle (tylem bezpieczniej). nie gasic silnika. otworzyc maske, odkrecic kurek wlewu oleju. wsypac odrobine piasku. zakrecic kurek. uspokoic wonsa kolejnym gongiem. umiescic na fotelu kierowcy. zgasic silnik, zlamac kluczyk w stacyjce. i wedle uznania zadzwonic pod 112.


Zły pomysł z tym odkrecaniem korku wlewu oleju podczas pracy silnika, silnik nas orzyga olejem. Lepszym pomyslem jest gong dla wonsa i podpałka auta Wink
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
A co do mimi - dla mnie to jest wiadomoe ,ze ona nie byla Twoja ani niczyja zona :p.


Niczyja zona, fajny zwiazek frazeologiczny. Skoro nie byla niczyja zona to byla zona czyjas, czyli kogos: Very Happy

PS Zle zacytowales majkela, wychodzi ze ja to napisalem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
Czy napewno do podwazenia dla grafologa??? niebylbym tego taki pewny.


kolejny patent. dosc powszechny ale nie zawsze znany. ;]

jak chcesz miec pewnosc aby twoj podpis byl rozpoznawalny - uzywasz dlugopisu. jesli nie - cienkopis. zaden grafolog nie jest w stanie potwierdzic/zaprzeczyc prawdziwosci/autentycznosci podpisu/napisu - kartka z takim napisem/podpisem nie jest dowodem w sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
Zły pomysł z tym odkrecaniem korku wlewu oleju podczas pracy silnika, silnik nas orzyga olejem.


wtedy nie orzygal. ;]

zyzak napisał:
Lepszym pomyslem jest gong dla wonsa i podpałka auta Wink


za podpalke sa paragrafy. nie oplaca sie bo wons cie pozna pozniej ewentualnie a nie wykpisz sie, ze sie niby sam zapalil. ;] a jak wonsowi spalisz auto to ten dostanie odszkodowanie. a nie o to chodzi. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli reasumujac Very Happy . Jesli masz zamiar prowadzic samochod po pijaku nie zapomniej przygotowac wczesniej:
- kartki
- cienkopisu
- ocet jablkowy
- odswiezacz do ust
- etc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leisla

Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysłany: 8 Lis 2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze przez ta godzine to sobie pobiegac wtedy bedzie mniej alkoholu we krwi;)
_________________
What's up doc....???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisał:
a moze przez ta godzine to sobie pobiegac wtedy bedzie mniej alkoholu we krwi;)


Nieprawda, krazenie krwi zostanie zwiekszone i alkohol zaczenie dzialac i po takim bieganiu padnie na ziemie nieprzytomny:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leisla

Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysłany: 8 Lis 2007, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruch sprawi ze krew bedzie szybciej krazyc sprawi ze alk sie szybciej wydali z organizmu. dlaczego ludzie sie szybciej upijaja jak siedza niz jak tancza?
_________________
What's up doc....???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 8 Lis 2007, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leisla napisał:
ruch sprawi ze krew bedzie szybciej krazyc sprawi ze alk sie szybciej wydali z organizmu. dlaczego ludzie sie szybciej upijaja jak siedza niz jak tancza?


Jak tancza to chyba nie pija. Ruch sprawi za alkohol zacznie dzialac. Uwierz mi na slowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leisla

Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysłany: 8 Lis 2007, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty uwierz mi ze nie.... podczar ruchu przyspiesza sie metabolizm....co sprawia ze alkohol jest szybciej rozkladany na czynniki ktore sa latwiejsze do wydalenia z organizmu czlowieka.....
_________________
What's up doc....???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
HARRY75

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 417
Skąd: z Kątowni
PostWysłany: 9 Lis 2007, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święte słowa Leisla ...
mam to co tydzień , mogę byc nawet testerem...
pijesz&tańczysz= lol
pijesz+siedzisz=walisz pomniki i odpadasz
to tak z własnego doświadczenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
motopsycho

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: RKV
PostWysłany: 9 Lis 2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wy xxxxxxx... sory, ale zwrocilem sie o pomoc a wy dywagujecie....ale ch....
banka w ta, czy wewta... jak cos i ktos potrzebuje pijanego kierowce juz bez prawka to dajcie znac....hamuje dachem.... narta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron