reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Złodziej zdjęc................
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
lili67

Doczy: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skd: Hafnarfjördur/Keflavik
PostWysany: 15 Kwi 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisa:
Lili ja wiem że Ty się udzielasz i takie tam.
Starasz się zabłyszczeć jak gwiazdka.


Drogi Vikingu. Oczywiście, że staram się zabłyszczeć. Ja to po prostu uwielbiam.

viking napisa:
Ale nie jest w porządku umieszczanie nie swoich zdjęć w necie nie informując o tym i nie zapytanie prawdziwego autora o zgodę.
Nie mam nic przeciwko używaniu moich zdjęć, ale wtedy i tylko wtedy gdy wyrażę na to zgodę. Wiele razy za pośrednictwem tego forum proszono mnie o zdjęcia i zawsze wysyłałem.


Chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Ja Cię popieram. Chciałam tylko powiedzieć, że większość ludzi jest bardziej skłonnych do poparcia praw autorskich w momencie, kiedy dotyczą one ich samych. Prawo Kalego Wink

Być może nie czytałeś dyskusji na ten temat w innym wątku, więc moje zachowanie mogło być niegrzeczne. Przepraszam.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Kwi 2008, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie przykład, że dwie (lub więcej) osób "sprzeczają się" mimo że mają te same poglądy, a tylko się nie rozumieją. Smile
Lili67 od początku popiera wszelkie prawa autorskie, więc trzyma waszą stronę chłopaki.
Chroni Was przed "złym" adminem, który odważył się wątpić w ludzki i moralny sens majątkowych praw autorskich.

Jednak o ile majątkowe prawa autorskie budzą wątpliwości, o tyle same podstawowe prawa autorskie (osobiste) uważam za zgodne z podstawowym dążeniem ludzi do prawdy. Skoro ktoś jest autorem zdjęć, to wymagane jest by w jakiś sposób osoba korzystająca (kopiująca) to dzieło wskazała autora, a przynajmniej zrobiła wszystko by nikt nie mógł pomyśleć, że zdjęcia (dzieła) są tworem tejże osoby.
W tym przypadku jeden z naszych Forumowiczów postąpił niewłaściwie.
Czekam na jego działanie, gdyż grozi Mu zawieszenia (banicja).

Gdyby ktoś z Forumowiczów gwałcił wasze prawa autorskie (osobiste) to proszę o kontakt ze mną na priva.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mislaid

Doczy: 09 Mar 2008
Posty: 57
Skd: Poznań/Rkv
PostWysany: 16 Kwi 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponoć te gwiazdki co najbardziej błyszczą spadają, czasem heh Wink

Popieram szeroko rozpisane tutaj zniesmaczenie tym złodziejaszkiem- obszczymurkiem
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 17 Kwi 2008, 5:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież można tam zastrzec swoje prawa autorskie tam, odpowiednio wyjaśnić co macie do powiedzenia na jego temat. A jemu samemu to należy się medal za bezszelność! Czasami takie postępowanie powoduja,że zniechęcają innych do dobrych rzeczy. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale mam nadzieję ,że nie zniechęci Was do pokazywania swoich zdjęć na forum.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron