reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pożegnanie....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Highlander
Go
PostWysany: 18 Kwi 2008, 0:24    Temat postu: Pożegnanie.... Odpowiedz z cytatem

Przepłynąłem Ocean Szczęścia. Szczęście ulotne jest, a Ocean okazał się miską pary. Przeszedłem góry uniesień. Wspinaczka była wielkim przeżyciem-sięgnąłem nieba. Później okazało się, że był to lodowiec; stopniał. Przejechałem tysiące kilometrów w poszukiwaniu prawdy...znalazłem jedynie obłudę, kłamstwo, zazdrość i ból.
Teraz siedzę nad samym sobą. Widzę z góry swoje ciało, czuję wszystkimi zmysłami swoją obolałą duszę. Po raz pierwszy od 36 lat zastanawiam się kim jestem.
Wczoraj zwątpienie przerosło moją wiarę. Pękła ostania nitka, która trzymała mnie w nadziei. Nie zostało już nic. Nie myślę już o zmianie miejsca. Myślę o odejściu. Takim prawdziwym, by nie móc ranić już siebie i innych. By już nigdy nie zostać zranionym. By nigdy nie musieć czytać cudzych myśli, by nigdy nie myśleć o tajemnicach, które zabraniają być szczęśliwym.
Przepraszam za złe słowa. Przepraszam za miłość. Przepraszam za brak wiary, kiedy robiłaś wszystko by wiara umarła.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego...Życzę Ci tego, bo kiedyś Cię bardzo kochałem. Myślałem, że jesteś warta wszelkich poświęceń.
Nie jesteś.
Żegnaj.
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 21 Kwi 2008, 0:05    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

Highlander napisa:
Nie zostało już nic. Nie myślę już o zmianie miejsca. Myślę o odejściu. Takim prawdziwym, by nie móc ranić już siebie i innych. By już nigdy nie zostać zranionym. By nigdy nie musieć czytać cudzych myśli, by nigdy nie myśleć o tajemnicach, które zabraniają być szczęśliwym.

Człowiek nie rani innych. Człowiek zawsze rani TYLKO siebie.
To co rani innych ludzi to zło (choroba), która jest w tych ludziach.
Gdy jakiś człowiek jest chory i trzeba się nim opiekowac, to nikt nie mówi, że ten chory człowiek rani innych ludzi, którzy cierpią opiekując się tymże chorym.
Zło jest chorobą, trzeba ją leczyć i mieć nadzieję, że złagodnieje.


Dlatego staraj się "wyleczyć" tylko swoje zło, a jednocześnie toleruj zło innych ludzi, bo to zło to choroba - jeśli jest nieuleczalna, to pozstaje tylko pogodzić się z tym stanem świata.





Cytat:
Przepraszam za złe słowa. Przepraszam za miłość. Przepraszam za brak wiary, kiedy robiłaś wszystko by wiara umarła.
Nie szukaj nigdy winy. Ani u siebie ani u innego człowieka.

Szukaj tylko dobra w drugim człowieku, nawet jeśli on Cię krzywdzi - to tylko choroba, WYBACZ.


Cytat:
Życzę Ci wszystkiego najlepszego...Życzę Ci tego, bo kiedyś Cię bardzo kochałem.
Jeśli używasz słowa "kocham" w czasie przeszłym to znaczy, że nie kochałeś. Kochałeś siebie oraz starałeś się kochać jeszcze kogoś.
Kochać, znaczy wybaczać. Ty kochasz siebie, więc nie chcesz wybaczać.
Ale to też trzeba tolerować, bo miłość do siebie samego to słabość, z którą trudno walczyć.
Zaakceptuj siebie i szukaj w innych ludzi tylko dobrych cech. Zapominaj/wybaczaj zło. Wtedy będzie lepiej.



Cytat:
Myślałem, że jesteś warta wszelkich poświęceń.
Nie jesteś.
Z twych słów wynika, że jesteś zraniony. A więc ucierpiała twoja duma. Nie myślisz więc o tej osobie, tylko o sobie. Siebie kochałeś (nie jest to jakaś katastrofa) i to był początek końca.

Cytat:
Żegnaj.
Nie odchodź. Wybacz. Daj drugą szansę. Każdy człowiek na nią zasługuje, choćby najbardziej chory.
Ty też masz prawo do tego by kochać i dawać swą miłość, nawet jeśli jest zniekształcona przez egoizm.

ZAWSZE będzie tylko lepiej. Szczęście ZAWSZE sprzyja ludziom, którzy całkowicie oddają się miłości dla innej osoby. Spróbuj tej drogi.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lili67

Doczy: 05 Mar 2008
Posty: 239
Skd: Hafnarfjördur/Keflavik
PostWysany: 21 Kwi 2008, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. napisa:



Wujek "Dobra Rada".
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron