reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p_h_oskar

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 27
Skąd: Polska Kielce
PostWysłany: 23 Cze 2008, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
na imie mam ewelina, mam 24 lata, angielski znam komunikatywnie, chcialabym podjac prace w stolicy.... najlepiej od 3 czy 4 lipca 2007....
czy ma ktos moze jakies propozycje???
a gory dziekuje za kazda odpowiedz
pozdrawiam cieplutko
p.h.oskar@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
krĂłlewna

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 1
PostWysłany: 24 Cze 2008, 14:50    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

szukam pracy może być sprzątanie, opieka nad dzieckiec i inne. słabo znam angielski.odpowiedz proszę na priv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
julci3k
Gość
PostWysłany: 24 Cze 2008, 15:19    Temat postu: PRACA Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Przyjeżdżam na Islandię 10 lipca i poszukuję pracy. Mogę robić praktycznie wszystko. Język angielski na poziomie podstawowym. Mam zapewnione zakwaterowanie. Interesuje mnie każda robota. Z góry dziękuję za każdą ofertę i proszę o odpowiedź na priv. Smile
Powrót do góry
czarusek

Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1
PostWysłany: 26 Cze 2008, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posiadam uprawnienia i certyfikat unijny jako operator żurawi wieżowych znam sie bardzo dobrze na komputerach, programach graficznych, fotografii, mam pawo jazdy ABC, jestem uczciwy i bez nałogów co tu duzo mówić aby przyjechać najpierw trzeba mieć pracę szukam pracy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Cze 2008, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj w gazecie bylo:

Dzwigowy
Firma budowzana w Rejkiawiku poszukuje dzwigowego na wszystkie rodzhje dzwigow wiezowycm. Musi posihdhc. Uprawnienia.

Tel 820 7063 JĂłzef.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziakuc

Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 1
PostWysłany: 27 Cze 2008, 11:51    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

szukam pracy na islandii, najlepiej w Reykjaviku, dobrze znam angielski, interesuje mnie kazda oferta. prosze o kontakt na priv lub na telefon 6948422
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justynaa

Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 5
PostWysłany: 29 Cze 2008, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imie Jurek mam 49 lat chętnie podejme prace jako kierowca posiadam prwojazdy kategori A , B , C . W Polsce jezdziłem 30 lat w zawodzie , nie stety nie znam angielskiego . dzieki za pomoc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zibi

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 16
Skąd: ReYk
PostWysłany: 1 Lip 2008, 13:04    Temat postu: Manicure Pedicure Odpowiedz z cytatem

Zajmuje sie profesjonalnie manicurem i pedicurem( szczegolnie leczniczym)od kilkunastu lat.Posluguje sie j.angielskim.Szukam pracy w moim zawodzie.Bede wdzieczna za wskazowki
Malgorzata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciey3

Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Lip 2008, 20:34    Temat postu: SZUKAM PRACY Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Poszukuję pracy dla mężczyzny który przylatuje na Islandię w dniu 13.07.2008. Prace może zacząć już od poniedziałku 14 lipca. Osoba ta żadnej pracy się nie boi, jest otwarta na każde ogłoszenie. Bardzo szybko się uczy, jest punktualna i komunikatywna. Język angielski zna w stopniu komunikatywnym. Ma doświadczenie w pracy na magazynie z częściami samochodowymi, jako kierowca (prawo jazdy kat. B) oraz dorywcze prace wykończeniowe.

Proszę o pomoc i ewentualna odpowiedz na emaila.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mika

Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 2
PostWysłany: 2 Lip 2008, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Nazywam sie Marta i mam pytanie naturalnie odnośnie pracy na Islandii a dokładniej w jej stolicy, chodzi mi głównie o prace dla kobiet,jakie są tam możliwości dla nas. Czy może warto zrobić jakiś kurs? czy jest możliwość np pracy w barach itp. ( Angielski oczywiście znam dobrze)Wybieram sie do tej dalekiej krainy pod koniec sierpnia i nie wiem czego sie spodziewać. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 140
Skąd: Waw,Hver
PostWysłany: 2 Lip 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mika napisał:
Witam wszystkich

Nazywam sie Marta i mam pytanie naturalnie odnośnie pracy na Islandii a dokładniej w jej stolicy, chodzi mi głównie o prace dla kobiet,jakie są tam możliwości dla nas. Czy może warto zrobić jakiś kurs? czy jest możliwość np pracy w barach itp. ( Angielski oczywiście znam dobrze)Wybieram sie do tej dalekiej krainy pod koniec sierpnia i nie wiem czego sie spodziewać. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę. Z góry dziękuję.


Jest możliwość pracy w barach, restauracjach, pubach, hotelach, sklepach itp.
Najważniejszy jest język, nie musisz koniecznie mieć jakiegoś skończonego kursu, ale chęci do pracy. Cool
Natomiast wiadomo, że lepiej rozejrzyj się w ofertach pracy na Islandii jeszcze w Polsce, przez np. eures, itp. strony, a także możesz bezpośrednio pisać do firm które cię interesują. Jeśli jest to praca wakacyjna, na 3 miesiące to lepiej jak sobie wcześniej coś ugrasz bo czas będzie leciał, a wraz z czasem pieniądze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
errata

Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 45
PostWysłany: 2 Lip 2008, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,dziewczyna podejmie sie pracy popoludniami od godz. 17 praca w reykjaviku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dagii

Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 20
PostWysłany: 3 Lip 2008, 0:30    Temat postu: szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Szukam pracy w Reykjaviku albo Kopavogur w kuchni mam doświadczenie ok poł roku jako pomoc kucharza.Interesuje mnie też praca w charakterze kelnerki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
pomarańczowy

Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
PostWysłany: 3 Lip 2008, 23:00    Temat postu: praca dla masaĹźysty Odpowiedz z cytatem

Witam wszystich PracusiĂłwSmile

Szukam pracy jako masażysta. Ukończyłem kursy masażu leczniczego pierwszego i drugiego stopnia w Szkoleniowym Centrum Masażu Leczniczego ANIMUSZ w Warszawie. Jestem juz w Reykjaviku i jestem gotow podjąc prace w aglomeracji lub w innej miejscowości (w tym wypadku liczę na pomoc pracodawcy w zakwaterowaniu).
Mam już kilka lat doświadczenia zawodowego (na innym stanowisku), więc potrafię bardzo szybko dostosować się do nowych warunków.
Posługuję się językiem angielskim i niemieckim.

W razie pytań prosze pisać na adres: maslowski_a@o2.pl

Pozdrawiam!

Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mario0206

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 54
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 4 Lip 2008, 12:48    Temat postu: szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich .Stolarz pilnie potrzebuje pracy.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
mario0206

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 54
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 4 Lip 2008, 12:49    Temat postu: szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich .Stolarz pilnie potrzebuje pracy.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
rozad

Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 46
Skąd: polska
PostWysłany: 4 Lip 2008, 14:53    Temat postu: szukamm pracy Odpowiedz z cytatem

hej! czy ktos sie orientuje gdzie sa wolne miejsca pracy??? jestem w Reykajviku i juz 4 dni szukam pracy! jesli cos bedziecie wiedziec piszcie. dzieki z gĂłry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
julci3k
Gość
PostWysłany: 4 Lip 2008, 19:04    Temat postu: fde Odpowiedz z cytatem

to zależy czy coś umiesz. mam oferte np dla osób z doświadczeniem na budowie oraz do układania kafelków Smile sprecyzuj się lol
Powrót do góry
kisiel

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Polska
PostWysłany: 4 Lip 2008, 21:00    Temat postu: praca dorywcza Odpowiedz z cytatem

poszukuje pracy dorywczej wieczorami lub w soboty i niedziele w pizzeri lub roznoszenie gazet kontakt na priva lub tel 6599237.

z gory dziekuje za pomoc!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mika

Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 2
PostWysłany: 4 Lip 2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie, Czy jest szansa znalezienia pracy po kursie wizażu i stylizacji:) jak ktoś ma jakieś pojęcie, czekam na odpowiedźSmile z góry dziękuje:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 47 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron