reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

ICELAND.PL
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 19 Sty 2005, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:

Qortesie.. A też odpowiem - jak już zaczęłam:) Działy Sport i Muzyka są już Twoje - nikt tego nie zrobi lepiej niż Ty. Szczegóły omówimy na gg lub na priv.

Ja caly czas zwarty i gotowy. Takie opracowania to dla mnie czysta przyjemnosc, zreszta "zawodowo" tez aktualnie sie tym zajmuje, wiec mialbym dwa razy mniej pracy.
Szczegoly omowimy ..ale po sesji :-)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 19 Sty 2005, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johanna napisa:
Chciałam zauważyć, jak dużo informacji pojawia się na portalu w ostatnich dniach Smile Codziennie nowe newsy, ciekawostki. Ja wręcz nie nadążam z czytaniem! :wink: Redakcjo, wspaniała robota Smile


Podpisuję się wszystkimi kończynami! Też nie nadążam Very Happy

A na poważnie - co tam, podliżę się... :wink: Naprawdę mi sie podoba i naprawdę dużo dzięki Iceland.pl się dowiaduję, co jest istotne (zwłaszcza przed wyjazdem, ale nie tylko z tego powodu).
Dziękuję.
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 19 Sty 2005, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to się nazywa konstruktywna krytyka. Trochę ponarzekaliśmy i jaka poprawa -jestem pod wrażeniem i gratuluję szybkiej reakcji.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Od razu odpowiem Sebastianowi, bo też proponował współpracę w dziedzinie telefonii. Proszę bardzo - będę bardzo wdzięczna. Trochę już pisaliśmy na ten temat, więc przeczytaj to co już mamy, by nie powtarzać informacji i opisz jak najszerzej (podając też ceny, mapki zasięgów) usługi oferowane przez poszczególnych operatorów.


Jolu tylko czy mam to zrobić na forum, czy wysłać ci materiał do zamieszczenia na strone?

Jola napisa:
No.. skończę już bo niektórzy nie lubią długich postów :wink:


Akurat ten post przeczytałem od deski do deski lol lol lol
Powrt do gry
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian napisa:
Jolu tylko czy mam to zrobić na forum, czy wysłać ci materiał do zamieszczenia na strone?

Dla mnie najlepiej by było, gdybyś opracował ten temat pisząc wszystko w html... Smile Wtedy od razu wrzucam na stronę.
Przypuszczam, że to niemożliwe, więc napisz to w wordzie i przyślij to e-mailem jako załącznik. Na forum nie zamieszczaj - te informacje będą tylko na stronie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
johanna

Doczy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skd: Kielce
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc w Wordzie można zapisać dokument jako stronę sieci Web i już będzie w htmlu. Chyba :wink:
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę ,że da radę (Sebastian) w html. lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram się stanąć na wysokości zadania. Dziękuję za wyrazy uznania i wiarę w moją skromną osobę. Embarassed
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 19 Sty 2005, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie umie to lepiej, żeby przysyłał po prostu w wordzie, ale nie w html-u wygenerowanym przez worda czy inne tego typu programy. Jeśli nie będzie to napisane w notatniku przez osobę znającą język html, to będzie więcej pracy, niż gdybyśmy porobili to w redakcji od początku sami.

A z innej beczki...
Dcr napisa:
I to się nazywa konstruktywna krytyka. Trochę ponarzekaliśmy i jaka poprawa -jestem pod wrażeniem i gratuluję szybkiej reakcji

Ja jestem pod wrażeniem pewności siebie. Cieszy mnie Twój zapał do tego, żeby iceland działał lepiej, ale przeceniasz swój wpływ na niego. Krytyka, żeby była konstruktywna, musi nieść ze sobą propozycję rozwiązań. Niezwykle prosto jest napisać komuś, kto robi coś dla Twojej i swojej przyjemności, że robi za mało. Tylko, że gdyby napisać to do portalu, który pobiera opłaty za dostęp do swoich zasobów, byłoby wszystko OK. Gdybyś wysłał sms, żeby dostawać codzienne informacje z Islandii a my byśmy ich nie wysyłali, to uwagi, które pojawiły się niedawno były nie tylko na miejscu, ale wręcz oczywiste. Ale to troszkę tak, jakbyś dostawał prezent od kogoś i zrobił wymówkę, że Ci się opakowanie nie podoba. Jak napisałeś, że Ty i Twoi znajomi narzekają, że newsy się za rzadko pojawiają to myślałem, że mnie diabli wezmą. Gdybyś wiedział co znaczy przygotować codzienny komplet wiadomości to może byś nieco spokojniej reagował. Przejdź sobie po innych stronach o Islandii, nie tylko polskich ale też i islandzkich, ale takich, które nie mają z tego złamanego grosza, to zobaczyłbyś "obniżenie lotów"...
Zdziwiło mnie też, że jako osoba mieszkająca na Islandii narzekasz na brak wiadomości z niej. Przecież masz na miejscu wszystkie gazety, radia, telewizje. Informacji multum!!! Jesteś tam każdego dnia, z pewnością znasz dobrze język (skoro pracujesz tam to znasz, nie?), więc jesteś w sytuacji, której my tu, biedne misie z redakcji, możemy Ci tylko pozazdrościć. Wprawdzie jesteśmy zaopatrzeni w przeogromny zapas książek, magazynów i innych materiałów, to osobie, która jest na miejscu, łatwiej jest o dostęp do wiadomości. No i osobie mającej codzienny język z islandzkim łatwiej rozumieć ten język. My mamy tylko słowo pisane w sieci, mówione w radiu, słowniki, komputerowe programy do nauki. Ja Ci cholernie zazdroszczę łatwości, z jaką możesz dowiadywać się o Islandii.
OK - my robimy dalej newsy i inne ciekawostki do momentu aż nie padniemy od siedzenia po nocach :wink: A gdybyś przysłał czasem coś ciekawego to chętnie zamieścimy. A jeżeli znajdziesz czas, żeby te kilka newsów dziennie przetłumaczyć z islandzkiego to będziemy Ci niezwykle wdzięczni i innym osobom, które mogły by to robić. Problem tylko w tym, że to codzienna praca. Ale naprawdę dla kogoś kto zna język to kwestia poświęcenia góra godzinki dziennie na początku a potem idzie już szybko. Jak ktoś chętny to będziemy wdzięczni. I pod niebiosa wyniesiemy i chwalić jego imię wszem i wobec będziemy... :wink:


Ostatnio zmieniony przez einar dnia 19 Sty 2005, 23:20, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Dcr

Doczy: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysany: 19 Sty 2005, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierzę ,że będzie to napisane w notatniku przez osobę znającą język html Rolling Eyes lol Arrow
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 19 Sty 2005, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiście musi być zgodne ze schematem iceland.pl Można sobie pobrać źródło. Ale w tej chwili zaczynamy się obawiać jak będzie z "kompatybilnością" tego formatu z naszą stroną więc może rzeczywiście najbezpieczniej będzie jak przyślecie go w wordzie a my już sami przerobimy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sebastian
Go
PostWysany: 19 Sty 2005, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Einar tobie tak jak i DCR dziękuję za słowa uznania. Przeczytałem niedawno opinie o swojej własnej stronce domowej, że jest plastycznie słaba, tak więc wyślę w wordzie te najważniesze info poparte mapkami itp a wy jako admini sami sobie to wszystko ułożycie wedle uznania.
To fakt, jestem początkujący i chcę się tego fachu nauczyć, niestety nie mam wiele czasu a i cierpliwości powoli zaczyna brakować. Tak więc wygląd strony na temat telekomunikacji w IS wybierze wasz webmajster, ja mogę mu pomóc w dobraniu odpowiednich informacji.
Powrt do gry
JOLKA

Doczy: 08 Sty 2005
Posty: 53
Skd: REYKJAVÍK
PostWysany: 20 Sty 2005, 18:33    Temat postu: ICELAND.PL Odpowiedz z cytatem

CZYTAM Z CIEKAWOŚCIĄ KAŻDEGO DNIA TEMAT KTÓRY SAMA PORUSZYŁAM NA NASZYM FORUM I KTÓRY ROZPĘTAŁ TU PRAWDZIWĄ BURZĘ. Shocked SŁUCHAJCIE MOI DRODZY UWAŻAM ŻE STRONKA JEST SPOKO,ŻE WIADOMOŚCI SĄ CODZIENNIE NOWE I W OGÓLE WSZYSTKO JEST NAJ... I NIEPOTRZEBNA CAŁE TO PORUSZENIE. NIE WIEDZIAŁAM ŻE STRONA JEST BEZPŁATNA,ŻE CI KTÓRZY JĄ TWORZĄ PRACUJĄ ZA DARMO ITP.ITD. JESTEM UŻYTKOWNIKIEM OD NIEDAWNA I NIE ZNAŁAM WSZYSTKICH SZCZEGUŁÓW.JEDYNE CO MI SIĘ TU NIE PODOBA TO ATAK CO NIEKTÓRYCH FORUMOWICZÓW ZACHOWUJĄCYCH SIĘ TAK JAK BYM TO NAWYZYWAŁA JOLI I CAŁEJ RESZCIE KTÓRA NAD TYM PRACUJE. OCZYWIŚCIE KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEJ OPINII I WIADOMO ŻE ŁATWIEJ PRZYJMUJEMY SŁOWA UZNANIA ANIŻELI KRYTYKI JEDNAKŻE PO TO CHYBA JEST DZIAŁ POŚWIĘCONY OPINIOM NA TEMAT ICELAND PL. AŻEBY TAM WYPOWIADAĆ SWOJE ZDANIE. DLA MNIE TEN TEMAT JEST ZAKOŃCZONY A CI KTÓRZY CHCĄ MOGĄ KOMENTOWAĆ DALEJ. POZDRAWIAM.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 20 Sty 2005, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komentowac zawsze mozna ...wszystko zalezy od stylu i jak sie TO ROBI........zawsze mozna najpierw delikatnie zapytac ,dalczego i td a potem jak sie uzyska odpowiedz -ustosunkowac sie do niej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 22 Sty 2005, 10:43    Temat postu: Re: ICELAND.PL Odpowiedz z cytatem

JOLKA napisa:
CI KTÓRZY CHCĄ MOGĄ KOMENTOWAĆ

dzięki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
JOLKA

Doczy: 08 Sty 2005
Posty: 53
Skd: REYKJAVÍK
PostWysany: 22 Sty 2005, 15:51    Temat postu: Re: ICELAND.PL Odpowiedz z cytatem

PROSZE BARDZO
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 24 Sty 2005, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie skojarzyłam, z czym mi się kojarzą te "krzyczące" duże litery... Nie, nie z krzykiem, tylko z Terry Pratchettem i jego Światem Dysku... Była tam taka postać, która w ten właśnie sposób się wypowiadała... I miało to swój urok. Very Happy
Czytaliście?
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron