reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
julci3k
Go舵
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶e te偶 brakuje jednego zera.. heehe Wink
Powr髏 do g髍y
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OKO YASMINUM...POPROSTU MNIE ZJADLAS Very Happy WYBACZ ZA TE "KRZYCZENIE".SLABY ZE MNIE INFORMATYK Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I juz sie poprawiam... lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ma informatyka do rzeczy?
Raczej o co innego chodzi.

Basiu, a jak Ty sie czujesz? Jelsi dobrze pamietam jutro masz termin.
Ja jestem tak nabuzowana ze zaraz komus leb urwe. I wszystko mi jedno kto to bedzie. Chyba do rozwiazania nie powinnam wchodzic na forum bo nie dosc ze innym humor psuje to moze sie to zle dla mnei skonczyc...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie.Moze lepiej przez jakis czas nie wchodz na forum...Bo tylko ktos ci moze jeszcze bardziej popsuc humor.Jak masz muchy w nosie,to lepiej idz na jakis spacer albo wymysl cos innego...Nikt nie bedzie znosil twoich fochow .
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Magda77

Do潮czy: 10 Lip 2008
Posty: 67
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeeee!! Kobitki !!!!!!! SPOK脫J!!!!!!!!!!!
Bardzo ch臋tnie wchodz臋 na forum i czytam codziennie cho膰 nie zawsze pisz臋 ale rzeczywi艣cie ostatnio robi si臋 bojowo!! I po co!!

Mo偶e zmieni臋 temat i po偶al臋 si臋 troch臋- m贸j termin za 12 dni, Synek by艂 ju偶 od dawna u艂o偶ony g艂贸wk膮 do do艂u i tu nagle (mo偶e po paradzie r贸wno艣ci) okaza艂o si臋, 偶e przekr臋ci艂 si臋 po艣ladkowo, wi臋c mia艂am ma艂ego stracha, gdybym zacz臋艂a rodzi膰 wcze艣niej (bardzo chc臋 urodzi膰 naturalnie Very Happy )
I dzisiaj sp臋dzi艂am w szpitalu p贸艂 dnia- wym臋czyli mnie i Maluszka ale pani doktor r臋cznie okr臋ci艂a go do prawid艂owej pozycji a pisz臋 o tym tylko dlatego, 偶e nie wiedzia艂am, 偶e tak si臋 robi, nawet moja do艣wiadczona mamcia zachodzi艂a w g艂ow臋, jak to b臋dzie wygl膮da膰 wi臋c macie ciekawostk臋, je艣艂i kt贸ra艣 b臋dzie mia艂a podobny problem.
A teraz ju偶 pozdrawiam i u艣miechy do Was puszczam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGNIECHA25 napisa:
No wlasnie.Moze lepiej przez jakis czas nie wchodz na forum...Bo tylko ktos ci moze jeszcze bardziej popsuc humor.Jak masz muchy w nosie,to lepiej idz na jakis spacer albo wymysl cos innego...Nikt nie bedzie znosil twoich fochow .


Spier...aj Smile
Moze byc na drzewo.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 25 Sie 2008, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki dziewczyny za odpowiedz, Ja si臋 rozgl膮dam za X-Landerem bo fotelik bede kupowa膰 maxi cosi pasuje on do ramy wozka.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
malwina86

Do潮czy: 07 Pa 2007
Posty: 189
Sk眃: Pozna艅-Keflavik
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YASMINUM nie denerwuj sie tak, szkoda nerwow Very Happy podobno dobra na wyciszenie jest joga....moze spruboj Very Happy
_________________
Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Lipaza666

Do潮czy: 30 Lip 2007
Posty: 44
Sk眃: Eskifjordur Islandia
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pro艣b臋 czy kt贸ra艣 z Was przyjecha艂a tutaj z ma艂ym dzieckiem??ju偶 m贸wi臋 o co mi chodzi moja ma艂a ma dosta膰 25 pa偶dziernika szczepionk臋 na odre r贸偶yczk臋 i 艣wink臋 nie wiem jak to tutaj jest kontynuuj膮 te szczepienia wzi臋艂am ze sob膮 kart臋 szczepie艅 pomocy termin tu偶 tu偶 a ja nie wiem co robi膰?????
_________________
Przyja藕艅 to dwie dusze w jednym ciele. Mi艂o艣膰 to jedna dusza w dw贸ch cia艂ach.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG WP Kontakt
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani AGNIECHA , czy jak przychodzisz do kogo艣 z wizyt膮 to te偶 zaczynasz od krzyk贸w. ( og贸lnie jest przyj臋ta zasada,偶e je偶eli kto艣 pisze du偶ymi literami to oznacza,偶e praktycznie jakby si臋 dra艂 na ca艂y g艂os) Potraktuj wchdzenie na forum , w艂a艣nie jak takie odwiedziny w domu, w kt贸rym wi臋kszo艣c ludzi dobrze si臋 zna przynajmniej. Tobie b臋dzie l偶ej i innym. A Jasminum mi wi臋cej nie denerwuj, bo ona ju偶 na dniach rodzi. A jak jej co艣 si臋 stanie przez twoje zachowanie , to naprawd臋 b臋d臋 z艂a w morde . Sama jeste艣 w ci膮偶y i Tobie dodatkowe stresy te偶 nie s膮 wskazane. Ja 偶ycz臋 Ci du偶o spokoju i opanowania. Nikt nie jest tu po to, 偶eby Ciebie denerwowa膰, naprawd臋.
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Basia

Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos tam prosil wczesniej - link do wozka Teutonia w PL:
podstawowy wozek-
http://www.piotruspan.com.pl/sklep/product_info.php/manufacturers_id/49/products_id/3384
gondola-
http://www.piotruspan.com.pl/sklep/product_info.php/manufacturers_id/49/products_id/3391
fotelik do auta-
http://www.piotruspan.com.pl/sklep/product_info.php/manufacturers_id/49/products_id/4343
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Basia

Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yasminum, biedactwo, czekasz tez jeszcze?
Pewnie sie spotkamy, bedzie fajnie:)
Baska jeszcze nie ma najmniejszego zamiaru sie rodzic - a termin dzisiaj:) Ale budzac sie dzis o dziesiatej - po jedenastu godzinach snu - stwierdzam, ze az tak bardzo mi sie nie pali do jej urodzin. Heheh. Wszystko jest gotowe, a ja mam relaksik. Malowanie paznokci, czytanie zaleglych ksiazek. Dzis jade po szesciopak CD "Sex w wielkim miescie" - wszystkie odcinki! Zobaczymy, ile zdaze obejrzec.
Pozdrawiam serdecznie!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu, termin za dwa dni. Za godzine za to wizyta u poloznej - a jak bylam tydzien wczesniej na usg to dziecko z pozycji prawidlowej sie na boczna obrocilo. To jeszcze gorzej niz posladkowa. Mam nadzieje ze polozna pomoze dzidzi wrocic na swoje miejsce o ile jeszcze nie wrocila.

A za wczoraj wszystkie Panie przepraszam, ale mialam jakies przesilenie.
W skrocie chyba histeria przedporodowa mozna to nazwac. Po trzech nieprzespanych z rzedu nocach, gdy budzily mnie skurcze tak silne ze bylam pewna ze to juz i juz bylam gotowa dzwonic do szpitala w ciagu dnia wszystko rozchodzilo sie po kosciach.
W efekcie wczoraj dostalam jakiegos zalamania - na zmiane darlam sie na wszystkich o wszystko albo plakalam i kilka Bogu ducha winnych osob zgarnelo. Wiec jeszcze raz przepraszam szanowne towarzystwo.
(Dzis juz mi lepiej i mam cicha nadzieje, ze do czasu porodu tak pozostanie).

Pozdrawiam wszystkie mamusie.

A o Ciebei Basiu bede pytac - no chyba ze wczesniej napiszesz, ze Ty juz, a ja jeszcze nie Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kazimiera

Do潮czy: 26 Sie 2007
Posty: 72
Sk眃: Reykjav铆k
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipaza666 napisa:
Mam pro艣b臋 czy kt贸ra艣 z Was przyjecha艂a tutaj z ma艂ym dzieckiem??ju偶 m贸wi臋 o co mi chodzi moja ma艂a ma dosta膰 25 pa偶dziernika szczepionk臋 na odre r贸偶yczk臋 i 艣wink臋 nie wiem jak to tutaj jest kontynuuj膮 te szczepienia wzi臋艂am ze sob膮 kart臋 szczepie艅 pomocy termin tu偶 tu偶 a ja nie wiem co robi膰?????


ja przyjecha艂am z roczniakiem. we藕 koniecznie kopie ksi膮偶eczki szczepie艅 z Polski. m贸j lekarz rodzinny por贸wna艂 jakie szczepienia by艂y wykonane i jakich brakuje. pod wzgl臋dem szczepie艅 jestem zadowolona poniewa偶 dostali艣my dodatkowe szczepienie o ile pami臋tam na pneumokoki za darmo. reszta szczepie艅 pokrywa si臋 w wi臋kszo艣ci z polskimi Smile
id藕 z dzieckiem do lekarza, maja na miejscu szczepionki i wykonuj膮 je na miejscu. nie ma co panikowa膰 Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jestem nie kulturalna,bo pojecia zielonego nie mialam,ze zle wyglada pisanie duza litera?Litosci,bo umre ze smiechu lol I o to cala afera?Nie wiem,czy Panie zauwazyly w jaki sposob wyraza sie yasminum...to "spie..aj na drzewo" bylo rzeczywiscie bardzo grzeczne i w dobrym toniie.Wchodzac na te forum nie mialam zamiaru nikogo obrazac,to mnie obrazono.I to,ze Yasminum ma termin za kilka dni wcale nie tlumaczy jej wulgarnego zachowania.Ja tez rodze za 6 dni i nikogo nie wyzywam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
julci3k
Go舵
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale podsumowa艂a艣. Hehee wiesz ka偶dy ma swoje z艂e dni wi臋c nie wi艅my nikogo. Agnieszka w regulaminie by艂o napisane 偶e pisania du偶ymi literami to krzyczenie, ale pewnie go nie przeczyta艂a艣, nie matrw si臋, ja te偶 i pewnie 3/4 os贸b ale to nie ma znaczenia. Ju偶 wiesz i jest okej. Nie k艂贸膰cie si臋 szkoda nerw贸w i dzidzisi贸w!
yasminum, agniecha, basia powodzenia i zdr贸wka. Trzymam kciuki!!
Very Happy
Powr髏 do g髍y
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Grazyna : Tak jak napisalam wczesnie nigdy nie zwracalam uwagi na to czy pisze duzymi czy tez malymi literami.Nie myslalam,ze to takie wazne.Pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum,wiec stad moja mala"wpadka" z tym pisaniem.Tak mi bylo po prostu wygodniej.Ale dzieki za to,ze mi ladnie wytlumaczylas o co w tym biega.
Widzisz ja tez mam termin za kilka dni,wiec moze Yasminum nie powinna denerwowac takze mnie?Moze to ona spowodowala,ze ja sie zle poczulam?Mna tez targaja bardzo silne emocje,ale staram sie jakos opanowywac.Sa pewne granice: sprzeczka,mocniejsza wymiana zdan to nic strasznego,ale wybacz,nikt nie bedzie do mnie w ten sposob pisal/"spie...aj"...Rozumiem,ze jestes jej kolezanka,ale w tej chwili obrona jej jes naprawde nie na miejscu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AGNIECHA25

Do潮czy: 09 Lip 2008
Posty: 46
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja,nie czytalam zadnego regulaminu Smile Ja juz sie nie denerwuje,tylko moj Maz przypadkiem to przeczytal i sie "troszeczke" rozzloscil...Nie kazal mi wiecej wchodzic na zadne fora,he he.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 26 Sie 2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale b臋dzie weso艂o jak si臋 spotkacie wszystkie w szpitalu. Czasami kazdy ma z艂y dzie艅, a Ja艣minum to raczej spokojny cz艂owiek i nie wadzi nikomu. Ja uwa偶am ,偶e sprawa jest wyja艣niona i nikt do nikogo nie ma tu z艂o艣ci. Wszystkie jeste艣my poirytowane i powinne艣my si臋 tutaj wspiera膰 wzajemnie tym bardziej. Agnieszka (bo mi tak 艂atwiej pisa膰) nie denerwuj si臋!!! g艂aszcze
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 60 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron