reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

sprzedam lub wymienie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko,że często dostaję za to od innych osób. A z drugiej strony mogę takiej osobie powiedzieć " A idzi ty w te i na zad".Znam bardziej dosadne powiedzenie , ale z całą pewnością administrator wywaliłby mnie z forum!!! I jak bym wtedy pomogła Kasztance? Proszę pozdrowić ode mnie Kasztankę. A jak na ją wołać? Bo Kasztanka to mi się kojarzy z klaczą Józefa Piłsuckiego.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
west

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 107
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
Tylko,że często dostaję za to od innych osób. A z drugiej strony mogę takiej osobie powiedzieć " A idzi ty w te i na zad".Znam bardziej dosadne powiedzenie , ale z całą pewnością administrator wywaliłby mnie z forum!!! I jak bym wtedy pomogła Kasztance? Proszę pozdrowić ode mnie Kasztankę. A jak na ją wołać? Bo Kasztanka to mi się kojarzy z klaczą Józefa Piłsuckiego.


Twisted Evil to fakt ja tez sie przekonalem ze jak masz miekkie serduszko to musisz miec twarda xxxx


kasztanka to jadzia zostala kasztanka jak sie przefarbowala
dzieki za pozdrowienia jadzia tez pozdrawia dance jest zadowolona ze chcesz ja przygarnac i nie trafi do jucik lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Julcia nie zrobiłąby jej krzywdy gdyby sama się nie prosiła! A czasem trzeba ostro pojeździć.. lol To niesprawiedliwe! Ja wygrałam kasztanke Evil or Very Mad Myślisz że mam serce z lodu? Crying or Very sad
Powrót do góry
west

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 107
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
Przecież Julcia nie zrobiłąby jej krzywdy gdyby sama się nie prosiła! A czasem trzeba ostro pojeździć.. lol To niesprawiedliwe! Ja wygrałam kasztanke Evil or Very Mad Myślisz że mam serce z lodu? Crying or Very sad



wlasnie ostro pojezdzic sie nie da bo kasztanka jest drobniutka i bardzo wrazliwa
a serce moze nie masz z kamienia ale jestes wybuchowa i masz sklonnosci sado-maso

wygralas ale zaznaczylem przed licytacja ze nie pozwole zeby ktos ja skrzywdzil a przy twoim charakterku to dlugo by nie wytrzymala Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawaj ją i już!!
Powrót do góry
west

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 107
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 1 Wrz 2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
Dawaj ją i już!!


a co nudzi ci sie Question nie masz na kim sie wyzywac
kopnij druga nozka w futryne i ulzy ci lol

a kasztanki i tak nie dostaniesz Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 2 Wrz 2008, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to nie! A chciałam czerwone wino Ci przynieść jakby kasztanka dobrze robiła (zachowywała się) lol wcale mi się nie nudzi i bardzo tego żałuję, nawet jak nie ma co robić, ja mam co robić, zawsze znajde sobie coś do roboty. Ja się na nikim nie wyżywam, wręcz przeciwnie wszyscy próbują na mnie ale nie ma to tamto nie dam sobie w kasze dmuchać! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
west

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 107
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 2 Wrz 2008, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
Nie to nie! A chciałam czerwone wino Ci przynieść jakby kasztanka dobrze robiła (zachowywała się) lol wcale mi się nie nudzi i bardzo tego żałuję, nawet jak nie ma co robić, ja mam co robić, zawsze znajde sobie coś do roboty. Ja się na nikim nie wyżywam, wręcz przeciwnie wszyscy próbują na mnie ale nie ma to tamto nie dam sobie w kasze dmuchać! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Twisted Evil niestety winka nie pijam a inne alkochole tez bardzo zadko ale dzieki za checi--pozdrawiam lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron