reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Wesołe miasteczko.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Mr TIG
Go
PostWysany: 20 Sie 2008, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
Masz racje, lubie basen, kocham wodę, kiedyś nawet startowałam zawodach wojewódzkich i powiem Ci szczerze było bardzo fajnie. Niezapomniane przeżycie. Jednak wolałabym np. skoczyć sobie na bungee, choć obecny stan mi na to nie pozwala, bardzo bym chciała!!
P.S. koparka mnie nie kręci Cool


Bungee też nie polecam, dzisiaj kobieta na molo w Sopocie skakała - efekt paraliż do końca życia.

Piszę newsy z Polski, bo akurat jestem w kraju na chorobowym, hehe Smile

Korzystaj z basenów, ja mam 500 metrów od siebie w hotelu - 10 zł za wejscie - na Islandii wychodzi taniej.
Powrt do gry
alice47

Doczy: 06 Lip 2008
Posty: 113
Skd: Akranes
PostWysany: 20 Sie 2008, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:

Bungee też nie polecam, dzisiaj kobieta na molo w Sopocie skakała - efekt paraliż do końca życia.

Piszę newsy z Polski, bo akurat jestem w kraju na chorobowym, hehe Smile



Nie możesz pisać przyjemnych newsów, nie tylko o urywaniu głowy i paraliżu? Nie jesteś chyba aż tak ponurym człowiekiem? A jak mieszkasz na chorobowym w hotelu w Sopocie, idź na piwko, na plażę, rozerwij się, chłopaku, a nie tylko cały wieczór przed monitorem i polujesz na biednych kupców. Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 20 Sie 2008, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może godziny , w których jest czynny basen w Keflaviku? Dołączam się do rad Alicji, weź piwko i zrelaksuj się nad basenem, Miłego odpoczynku w Polsce. Pozdrawiam Very Happy
Powrt do gry
Arina

Doczy: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skd: Keflavik
PostWysany: 20 Sie 2008, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k Przykladowo ten basen jest od 7 rano, ale wszystkie sa podobnie otwarte .

Vatnaveröld - sundmiðstöð
Sunnubraut 31, 230 Keflavík, Reykjanesbæ
Sími 421 1500
Opnunartími 7 til 21:00 virka daga, frá 8:00 til 18:00 laugardaga og sunnudaga


Wiec jak nadal jest z tym wesolym miasteczkiem ? Gdzie sie teraz znajduje ? Jade za kilka godzin z dzieckiem do stolicy i fajnie by bylo wstapic Smile Nawet jesli zlom Wink hehehe malej sie bedzie podobac Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
julci3k
Go
PostWysany: 20 Sie 2008, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesołe miasteczko jest przy Haugkaupie (nie wiem czy dobrze napisałam). Jadąc główną drogą widać je w sumie z daleka. hehe zabierz swoją córeczkę/synka (przepraszam ale nie wiem, bo napisałaś dziecko) dla młodszych dzieci to na pewno atrakcja. Dzięki za info o basenie, do niego mam pare minut drogi spacerkiem, więc jest komfortowo. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu w stolicy Wink
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 4 Wrz 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEeeeeeeej. Jeździliśmy do Hafnafjorfu na wesołe miasteczko, a dziś rozłożyli mi pod samym domem!!!!!!! haha kto ma dobrze? Nie jest co prawda wielkie ale za to konkretne i sprzęt wygląda na dobry. DOpiero się rozkładają ale myśle że już jutro będzie otwarte! Jest ono w Kelfaviku za ostatnim rondem koło SBK, obok jest też duus hus Smile miłej zabaaaaaaaawy lol lol lol lol lol
Powrt do gry
Arina

Doczy: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skd: Keflavik
PostWysany: 5 Wrz 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod samym domem ? Przecierz tam do okola sa same warsztaty i takie tam . Gdzie Ty mieszkasz w garazu ?Wink
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
julci3k
Go
PostWysany: 5 Wrz 2008, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie w garażu, w domku, ale jest tam na trawniku rozłożyli hehehe tak czy siak byłam wczoraj hehehe są jakieś losy (2 losy 400 koron można wygrać takie wielkie pluszaki), rzutki, jest trampolina dla dzieci, x-treme (beznadzijne myślałam że zasne), zamek strachu, talerze (dla większych dzieci mogą być) no ale jest główna atrakcja hmm zapomniałam jak się to nazywa ale z daleka widać że najlepsze to dla najstraszych dzieci i dorosłych taki wielki talerz są do niego przymocowane siedzionka i one sie kręcą wokół siebie i ten talerz Very HappyVery HappyVery Happy można nieźle się zabawić lol nie mogłam się powstrzymać i sama poszłam i nie żałuje na fazie, dziś też pójde lol na to 3 bilety kosztuja 1600 Smile polecam lol
Powrt do gry
dariuszr

Doczy: 22 Sty 2008
Posty: 343
PostWysany: 5 Wrz 2008, 16:38    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku to połowa kontenera tych pluszaków było kubuś puchatek i przyjaciele i to jest te sam wesołe miasteczko tylko wymieniajo się sprzętem i zmieniajo miejsce i dodam że Anglik mówi po polsku /szybciej ,do roboty itp./
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron