reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Listy do redakcji iceland.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
whiskey
Go
PostWysany: 27 Cze 2005, 8:44    Temat postu: Listy do redakcji iceland.pl Odpowiedz z cytatem

Hej,

jest takie miejsce na wielu portalach, które czasem przynosi ciekawe informacje, inne niż np. na Forum. Na iceland.pl też jest - to "Listy do redakcji". Tylko, że ostatni list - jak z niego wynika - wpłynął na początku roku 2004 Rolling Eyes Czyżby nikt już nie pisał - tym bardziej nic ciekawego - do redakcji Question Czy po prostu zapomniano o tym dziale Question

A druga sprawa - wiem, że był taki wątek już na Forum ale nie doszukałem się rozwiązania problemu - przychodzą do mnie zdublowane powiadomienia o postach na Forum. Coś mam zmienić u siebie?

pozdrowienia
Powrt do gry
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 27 Cze 2005, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dział "Listy do Redkcji" stworzyliśmy kiedy jeszcze nie było forum. Mieliśmy przez to w pewien sposób kontakt z Czytelnikami, podobny jak na listach dyskusyjnych czy forach. No i był to jedyny sposób wymiany informacji miedzy Czytelnikami. Wtedy listy do Redakcji były ciekawe bo zawierały treści, które pojawiają się teraz na naszym forum, a my dzieliliśmy się nimi z innymi.
Teraz mamy forum i odpowiedzi na większość pytań wszyscy znajdują tu. A i jak ktoś się chce czyms podzielić, to też raczej tu pisze niż tylko do Redakcji. 90% listów to pytania o pracę!!! Odpisujemy i odsyłamy na forum i dalej wszystko się tu toczy.

Nie zapomniałam o dziale "Listy do Redakcji" ale poważnie myślę o jego zlikwidowaniu, bo rzeczywiście może sugerować, że nic się u nas nie dzieje.

Była już tu mowa o tych podwójnych powiadomieniach. Nie pamiętam dokładnie, ale to jakiś błąd w bazie, którego nie umiemy usunąć. Najlepiej je wyłączyć Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron