reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Kara dla spamerów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
PostWysłany: 26 Lis 2008, 14:10    Temat postu: Kara dla spamerów Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze, aukcje.iceland.pl. Nie za bardzo podoba mi się zmienianie slow [***. is] na adres Twojego Odzajerze serwisu aukcyjnego - ale Twoje forum i masz do tego prawo. "Nineteen Eighty-Four" się kłania, podmienianie czyichś słów, czyli "przeinaczanie" tego co pisze/myśli/mówi wypowiadająca się osoba przerabiamy chyba w mediach, no chyba że to jedna rodzina Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
PostWysłany: 26 Lis 2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa26 napisał:
Jest jeszcze, aukcje.iceland.pl. Nie za bardzo podoba mi się zmienianie slow [*** . is] na adres Twojego Odzajerze serwisu aukcyjnego - ale Twoje forum i masz do tego prawo. "Nineteen Eighty-Four" się kłania, podmienianie czyichś słów, czyli "przeinaczanie" tego co pisze/myśli/mówi wypowiadająca się osoba przerabiamy chyba w mediach, no chyba że to jedna rodzina Wink .

forum dyskusyjne to bardziej wlasnosc publiczna - forum tworza ludzie, ktorzy na nim pisza & administrator/wlasciciel serwera/osoba kopiujaca pliki phpbb nie powinien wozic sie jak pan na folwarku... piszesz oe czasem o uczciwosci. zacznij moze pisac o hipokryzji... ;]

& prosba. jak juz rozwiazesz sprawe - tak czy inaczej - nie usuwaj moze postow tej sprawy dotyczacych. zamiatanie pod dywan tez takie srednie jest troche & zachowac twarzy raczej nie ulatwi...

a co do samych ogloszen - niewazne jak to sie zorganizuje i tak zawsze bedzie burdel.
mjkl
PostWysłany: 26 Lis 2008, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1sza aukcja!
http://aukcje.iceland.pl/item.php?id=1
Michael-Scofield
PostWysłany: 26 Lis 2008, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
1sza aukcja!

miotla???????
dobrze zamiata??????????

ato ja sprzedam marker czarny dobrze pisze lol lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewa26
PostWysłany: 26 Lis 2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno,to co robisz kłóci się z Pkt.3 twojego regulaminu (użytkownik odpowiada za treści napisanych przez siebie wiadomości) - po zmianie nie jest to już w PEŁNI moja wiadomość

Nie zastanawiałeś się że ktoś może napisać że "***.is" jest do d..py he he,

Ostatnio zmieniony przez siewa26 dnia 26 Lis 2008, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
siewa26
PostWysłany: 26 Lis 2008, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrypcik po fazie testów chyba został usunięty Smile
Powrót do góry
KO

PostWysłany: 26 Lis 2008, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa26 napisał:
Skrypcik po fazie testów chyba został usunięty Smile

coś Ci się pozajączkowało :-) dalej zamienia Smile
O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
siewa26
PostWysłany: 26 Lis 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:

forum dyskusyjne to bardziej wlasnosc publiczna - forum tworza ludzie, ktorzy na nim pisza & administrator/wlasciciel serwera/osoba kopiujaca pliki phpbb nie powinien wozic sie jak pan na folwarku... piszesz oe czasem o uczciwosci. zacznij moze pisac o hipokryzji... ;]

& prosba. jak juz rozwiazesz sprawe - tak czy inaczej - nie usuwaj moze postow tej sprawy dotyczacych. zamiatanie pod dywan tez takie srednie jest troche & zachowac twarzy raczej nie ulatwi...

a co do samych ogloszen - niewazne jak to sie zorganizuje i tak zawsze bedzie burdel.

Nie znam się na prawach dotyczących forum, ale zapewne admin się powoła na par.2 pkt 9 regulaminu, reklama, liki do cudzych stron o podobnej tematyce, jak już pisałem, podmienianie tekstu z kolei narusza par.1 pkt 3 reg.
Powrót do góry
Michael-Scofield
PostWysłany: 26 Lis 2008, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa26 napisał:
mjkl napisał:

Nie znam się na prawach dotyczących forum, ale zapewne admin się powoła na par.2 pkt 9 regulaminu, reklama, liki do cudzych stron o podobnej tematyce, jak już pisałem, podmienianie tekstu z kolei narusza par.1 pkt 3 reg.

taaak jest , to jest tak jakbym napisal www.siewa26.pl a przekierowywaloby mnie na www.mjkl.pl

Strona konkurencyjna zostala podmieniona skryptem / odnosnikiem dla wlasnego dobra , zapewne w celu zdobycia wiecej uzytkownikow a w tym ogloszen.

protest Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Główny Administrator
PostWysłany: 26 Lis 2008, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siewa26 napisał:
Jest jeszcze, aukcje.iceland.pl. Nie za bardzo podoba mi się zmienianie slow [**** . is] na adres Twojego Odzajerze serwisu aukcyjnego - ale Twoje forum i masz do tego prawo. "Nineteen Eighty-Four" się kłania, podmienianie czyichś słów, czyli "przeinaczanie" tego co pisze/myśli/mówi wypowiadająca się osoba przerabiamy chyba w mediach, no chyba że to jedna rodzina Wink .
A mnie się nie podobało, gdy któryś z kolesiów od tego czegoś zaspamował nasze Forum dziesiątkami spamerskich postów i wątków byle tylko wypromować nowy serwis.
Karą za to jest właśnie blokada.
A ponieważ link kierował w pustkę więc postawiliśmy taki mały aukcyjny silniczek - a nuż się komuś przyda...

A co do 1984, to najpierw należy wykazać kulturę i przestrzegać regulaminu, potem można narzekać i to też regulaminowo, bo zabroniona jest krytyka działań admina na Forum.
siewa26
PostWysłany: 26 Lis 2008, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
1sza aukcja!

Ja już licytuje, tylko gdzie ja rupie dostanę jak wygram?
Powrót do góry
islandofeelzelku
Gość
PostWysłany: 26 Lis 2008, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przenbiescie sie na www.islandia.fora.pl Smile

pozdrawiam i do zobaczenia tam Smile
Powrót do góry
Admin
Główny Administrator
PostWysłany: 27 Lis 2008, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak opadną niektórym emocje (nie ma to jak wykryć prawdziwy "spisek" złego admina i stworzyć koalicję w celu obalenia "majestatu" złego "władcy"). Myślę, że takie wydumane "afery" są świetną rozrywką dla znudzonych Polaków na obczyźnie...

A taka Aukcjo-Gate zatoczy pewnie szerokie kręgi i prezydent Islandii będzie się musiał podać do dymisji, po tym jak mjkl wywoła nową świętą inkwizycję w celu palenia tych co cenzurują spam...

Jak dzieci, jak dzieci...
KO

PostWysłany: 27 Lis 2008, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
administrator/wlasciciel serwera/osoba kopiujaca pliki phpbb nie powinien wozic sie jak pan na folwarku.

O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mjkl
PostWysłany: 27 Lis 2008, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:

to moze przestan moderowac w taki sposob, wycinajac polowe postow a inna czesc zmieniajac/modyfikujac tak, ze temat zmienia 'troche' sens & dzialania w nim opisane moze z czasem beda inaczej ocenione? nie lepiej po prostu calosc skasowac? czy moze bardziej zalezy ci, zeby zostalo to w takiej formie, aby twoje bylo na wierzchu?
siewa26
PostWysłany: 27 Lis 2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:

A taka Aukcjo-Gate zatoczy pewnie szerokie kręgi i prezydent Islandii będzie się musiał podać do dymisji, po tym jak mjkl wywoła nową świętą inkwizycję w celu palenia tych co cenzurują spam...

Ja zadałem pytanie dlaczego jak się pisze jedno to pojawia się drugie. Przed napisaniem poszukałem w wyszukiwarce, bo być może przeoczyłem jakiś post o skazaniu spamera i utworzeniu jakiegoś nowego serwisu. Wystarczyło w tym dziale napisać jakieś info o skazaniu spamera i nałożeniu na nim kary w postaci zamiany adresów i to rozwiązałoby sprawę. Grzecznie wyraziłem swoją opinię na temat skryptu, że takie zmiany mi się nie podobają. Czy trzeba to zgłaszać na prv?
Administracja sama mocno podekscytowała faktem w jaki potoczyła się dyskusja, ale tłumaczenie się po dokonanych zmianach, odkrytych przez użytkowników, mogą prowadzić do wniosków o istnieniu spisku.
Jeśli faktycznie użytkownik serwisu s***.is nie przejawiał jakiejkolwiek reakcji na ostrzeżenia, nie próbował się dogadać (a wiadomo że można, ja mam np. możliwośc edycji postów), to słaby z niego biznesmen.

Sposób moderowania oceniam jak oceniam, nie można się wypowiedzieć swobodnie nie łamiąc regulaminu to z mojej strony EOT.

Pozdrawiam
Sebastian
Powrót do góry
Admin
Główny Administrator
PostWysłany: 27 Lis 2008, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
to moze przestan moderowac w taki sposob, wycinajac polowe postow a inna czesc zmieniajac/modyfikujac tak, ze temat zmienia 'troche' sens & dzialania w nim opisane moze z czasem beda inaczej ocenione?
Jeśli użytkownicy będą pisac jak należy to ja nie będę nic wycinał. Ciebie to dotyka, bo często używasz wulgaryzmów, które trzeba wycinać.

Cytat:
nie lepiej po prostu calosc skasowac? czy moze bardziej zalezy ci, zeby zostalo to w takiej formie, aby twoje bylo na wierzchu?
Jeśli chodzi o blokadę spamerów, to jest ona automatyczna.

Siewa26 napisał:
Ja zadałem pytanie dlaczego jak się pisze jedno to pojawia się drugie. Przed napisaniem poszukałem w wyszukiwarce, bo być może przeoczyłem jakiś post o skazaniu spamera i utworzeniu jakiegoś nowego serwisu.
Prawie idealnie uczyniłeś, ale...
No właśnie, jest jedno ALE.
Trzeba było jednak napisać do mnie PW, gdyż twoje podejrzenia nie oscylowały wokół technicznego błędu, ale wokół pewności, iż admin coś cenzuruje na złość "konkurencji".

Cytat:
Wystarczyło w tym dziale napisać jakieś info o skazaniu spamera i nałożeniu na nim kary w postaci zamiany adresów i to rozwiązałoby sprawę.
Gdy coś się dzieje nie tak (np. awaria), najlepiej jest pisać do admina.
Bo przecież nie będziemy ogłaszać, iż jakiś serwis internetowy jest obłożony cenzurą, gdyż musielibyśmy podać ten adres a to napędzałoby reklamę spamerom.
Gdy jednak ktoś zauważa, że coś jest nie tak i postąpi zgodnie z wytycznymi, to otrzyma informację na priva, dlaczego jego post ulega automatycznej zmianie.

Cytat:
Grzecznie wyraziłem swoją opinię na temat skryptu, że takie zmiany mi się nie podobają. Czy trzeba to zgłaszać na prv?
Świetnie, że starasz się coś mówić grzecznie. Ale rzucanie oskarżeń, nawet grzecznym tonem, przestaje być już grzeczne.
Regulamin nie został stworzony po to by tylko utrudniać komuś życie. Powstał na bazie doświadczeń, dlatego zachęcam do traktowania zawartych tam wymogów nie jako rodzaj kary, ale właśnie jako najlepsze rozwiązanie na każdy problem. Zgłaszając zastrzeżenia przez PW unika się upubliczniania oskarżeń, które mogą być obraźliwe lub niesprawiedliwe. Ponieważ w przeciwieństwie do reszty użytkowników, Admin nie jest aż tak anonimowy i nie może uciec, więc można z nim na spokojnie porozmawiać.
Zachęcam więc do kontaktów przez PW w razie jakichś problemów.
mjkl
PostWysłany: 27 Lis 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
mjkl napisał:
to moze przestan moderowac w taki sposob, wycinajac polowe postow a inna czesc zmieniajac/modyfikujac tak, ze temat zmienia 'troche' sens & dzialania w nim opisane moze z czasem beda inaczej ocenione?
Jeśli użytkownicy będą pisac jak należy to ja nie będę nic wycinał. Ciebie to dotyka, bo często używasz wulgaryzmów, które trzeba wycinać.

a co z cytatem z lutra, ktory sikorski dodal do wikipedii?

Admin napisał:
Cytat:
nie lepiej po prostu calosc skasowac? czy moze bardziej zalezy ci, zeby zostalo to w takiej formie, aby twoje bylo na wierzchu?
Jeśli chodzi o blokadę spamerów, to jest ona automatyczna.

nie chodzi o blokade spamerow tylko o sens tematu. nie uwazasz, ze po wycieciu postow zmienil sie troche kontekst?

Admin napisał:
Siewa26 napisał:
Ja zadałem pytanie dlaczego jak się pisze jedno to pojawia się drugie. Przed napisaniem poszukałem w wyszukiwarce, bo być może przeoczyłem jakiś post o skazaniu spamera i utworzeniu jakiegoś nowego serwisu.
Prawie idealnie uczyniłeś, ale...
No właśnie, jest jedno ALE.
Trzeba było jednak napisać do mnie PW, gdyż twoje podejrzenia nie oscylowały wokół technicznego błędu, ale wokół pewności, iż admin coś cenzuruje na złość "konkurencji".

nie chodzi chyba o to, ze 'na zlosc'. chodzi o to, ze cenzuruje.

Admin napisał:
Cytat:
Wystarczyło w tym dziale napisać jakieś info o skazaniu spamera i nałożeniu na nim kary w postaci zamiany adresów i to rozwiązałoby sprawę.
Gdy coś się dzieje nie tak (np. awaria), najlepiej jest pisać do admina.
Bo przecież nie będziemy ogłaszać, iż jakiś serwis internetowy jest obłożony cenzurą, gdyż musielibyśmy podać ten adres a to napędzałoby reklamę spamerom.
Gdy jednak ktoś zauważa, że coś jest nie tak i postąpi zgodnie z wytycznymi, to otrzyma informację na priva, dlaczego jego post ulega automatycznej zmianie.

nie chodzi o awarie tylko o sposob w jaki moderujesz forum.

Admin napisał:
Cytat:
Grzecznie wyraziłem swoją opinię na temat skryptu, że takie zmiany mi się nie podobają. Czy trzeba to zgłaszać na prv?
Świetnie, że starasz się coś mówić grzecznie. Ale rzucanie oskarżeń, nawet grzecznym tonem, przestaje być już grzeczne.
Regulamin nie został stworzony po to by tylko utrudniać komuś życie. Powstał na bazie doświadczeń, dlatego zachęcam do traktowania zawartych tam wymogów nie jako rodzaj kary, ale właśnie jako najlepsze rozwiązanie na każdy problem. Zgłaszając zastrzeżenia przez PW unika się upubliczniania oskarżeń, które mogą być obraźliwe lub niesprawiedliwe. Ponieważ w przeciwieństwie do reszty użytkowników, Admin nie jest aż tak anonimowy i nie może uciec, więc można z nim na spokojnie porozmawiać.
Zachęcam więc do kontaktów przez PW w razie jakichś problemów.

ale publicznie zalatwiajac sprawe unikasz niedomowien. a tak smrod zostaje.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: