reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

pytanie o lot iceland expressem pilne!!! pomozcie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek50

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 43
PostWysłany: 28 Gru 2008, 18:09    Temat postu: pytanie o lot iceland expressem pilne!!! pomozcie... Odpowiedz z cytatem

mam pytanko o nastepujacej tresci kupiłem bilecik liniami iceland express w dwie strony bezposrednie do w-wy ale do Polski musiałem wczesniej leciec czy teraz moge sie na nim wrocic ??? jak nie leciałem w jedna strone?? myslełem ze to normalne ze mozna ale z ciekawosci dzwoniłem do LOT-u bo miałem z w-wy do Krk i własnie mi tam powiedzieli ze bilet mi przepadł powrotny jak nie leciałem w jedna strone troche nienormalne ale jak to w POlsce miał ktos moze taki przypadek?? z gory DZIEX Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalina674

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 49
Skąd: Stąd, na razie
PostWysłany: 28 Gru 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Mańku,
chyba niefortunnie wybrałeś miejsce na swoje pytanie. I nie rozumiem, dlaczego o lot liniami IE pytałeś w innych liniach lotniczych?
Wg mojej wiedzy, nie ma znaczenia, czy leciałeś w jedną stronę czy też nie. Mogłeś również zmienić parametry loty na ten bilet, który jak rozumiem, przepadł. Każdy bilet IE można przebukować na dowolny termin, kierunek czy nazwisko. W LOT jest to niemożliwe w większości przypadków.
Niemniej sugeruję, jeśli masz wątpliwości, kontakt z liniami IE

http://www.icelandexpress.com/flight_info/help_centre/contact_us/your_booking/

lub telefonicznie

Our Call Centres
Denmark
+45 3538 3600
Germany
+49 6543 507 600
Iceland
+354 550 0600
Sweden
+46 (0) 867 60060
United Kingdom
+44 (0) 127 966 5220
International
+354 550 0600

Call Centre Opening Hours

Monday to Friday 8-17 GMT
Saturday 10-16 GMT
Sunday 11-15 GMT

A tak naprawdę wszystko mogłeś sam znaleźć w internecie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maniek50

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 43
PostWysłany: 28 Gru 2008, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

droga KALINO!!! troszke mnie nie zrozumiałas dlatego pytałem w LOT-cie bo na te same dni miałem rezerwacje z w-wy do krk i chciałem potwierdzic rezerwacje na powrot a tam mi powiedzieli ze jak nie jestem na pokładzie w jedna strone to w druga mi przepada wiec pytam dlatego ze moze tak ktos miał ze kupił bilet w dwie strony musiał leciec wczesniej a wracał sie na tym bilecie bo w polskich liniach tak nie mozna ..... wiem ze mozna dzwonic ale mozna prosciej jak na forum Very Happy bo własnie dostałem wiadomosc ze ktos tak juz leciał .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron