reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Wyspy Owcze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Durian
Gość
PostWysłany: 5 Maj 2004, 20:07    Temat postu: Wyspy Owcze Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, w niedługim czasie wybieram się na tydzień na Wyspy Owcze, w związku z tym mam pytanie do tych którym udało się odwiedzić to miejsce.
Co moglibyscie mi polecić ciekawego na wyspach do zobaczenia, które miejsca są ciekawe i interesujące. Będe wdzięczny za wszelkie porady.
Powrót do góry
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 5 Maj 2004, 20:23    Temat postu: Re: Wyspy Owcze Odpowiedz z cytatem

Durian napisał:
Co moglibyscie mi polecić ciekawego na wyspach do zobaczenia, które miejsca są ciekawe i interesujące. Będe wdzięczny za wszelkie porady.


Poczytaj relacje z podrozy iceland.pl:
http://www.iceland.pl/wyprawy/w2/etap2.html

Bylismy na Wyspach Owczych przejazdem Smile[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 5 Maj 2004, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam tez to:

http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=16

i to:

http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=16&postdays=0&postorder=asc&start=15

Wink
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Durian
Gość
PostWysłany: 16 Maj 2004, 15:48    Temat postu: Autostop Odpowiedz z cytatem

Myślicie,że można poruszać się skutecznie po wyspach autostopem, czy raczej warto zorganizować sobie własny transport? Myślałem o wynajęciu samochodu, wie ktoś z was ile to może kosztować? I ostatnie pytanie: czy na wyspach jest tak samo drogo jak w Islandii?
Powrót do góry
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 16 Maj 2004, 15:59    Temat postu: Re: Autostop Odpowiedz z cytatem

Durian napisał:
Myślicie,że można poruszać się skutecznie po wyspach autostopem, czy raczej warto zorganizować sobie własny transport? Myślałem o wynajęciu samochodu, wie ktoś z was ile to może kosztować? I ostatnie pytanie: czy na wyspach jest tak samo drogo jak w Islandii?


Z tego co wiem na WO jest (wyraznie?) taniej niz na Islandii.
Jesli chodzi o transport samochodowy. Infrastruktura drog jest bardzo dobrze zorganizowana, mnostwo tuneli, przeprawy promowe, wszystko w niezlym stanie (nawierzchnie drog doskonalej jakosci). Paliwo tansze niz w Danii. Stad tez zdecydowanie preferowanym rozwiazaniem jest podroz wlasnych samochodem. Kilka osob juz mi to doradzalo.
Jesli nie chcesz byc uwiazany wlasnym srodkiem lokomocji to polecam rownie dobrze rozwinieta siec polaczen autobusowych. Nawet do najdalszych wiosek kursuja busy, rzecz jasna ze zmniejszona czestotliwoscia. Nie jest to do konca tania impreza, ale zawsze mozna zaoszczedzic wykupujac karnety czasowe. Wiecej informacji znajdziesz na stronie www.ssl.fo
Co do autostopu to sie nie wypowiem. Ale takze z wielu ust slyszalem, ze Farerczycy to niezwykle przyjazna nacja, sympatyczni, otwarci na ludzi i skorzy do pomocy. Pytanie tylko ja czesto natrafisz na przejezdzajacy samochod..
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 24 Maj 2004, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co są 2 topiki "Wyspy Owcze?
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron