reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Polki w urzedzie pracy !!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 6 Wrz 2009, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba co nieco odbiegliśmy od tematu...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Stefan Burczymucha

Doczy: 28 Lip 2009
Posty: 44
PostWysany: 6 Wrz 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
jak ostatni raz posuwałem twoja żone to sie skarżyła że Tobie nie staje.


nie wiedziałem, że jesteś nekrofilem... ciekawa przypadłość

Froskur napisa:
motloch, smrodek, polglowki i cwiercinteligenci, chamstwo i drobnomieszczanstwo..


dodałbym, że kibole i wsioki również
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 6 Wrz 2009, 21:22    Temat postu: m Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Stefan Burczymucha napisa:
darek 13 napisa:
"Polska leży w Europie Centralnej, a nie na peryferiach cywilizacji, jak np. Ameryka"


acha... to dlaczego znalazłeś się na peryferiach peryferii???


To moja prywatna sprawa, a tak przy okazji jak ostatni raz posuwałem twoja żone to sie skarżyła że Tobie nie staje.
ha, ha, ha
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Froskur

Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skd: Reykjavik
PostWysany: 6 Wrz 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Magdam

Doczy: 21 Maj 2007
Posty: 103
Skd: Reyjanesbaer
PostWysany: 7 Wrz 2009, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś ban pójść chyba powinien albo conajmniej ostrzeżenie, ale to tylko skomne zdanie użytkownika.


Co do Pań z urzędu, to trzeba przyznać, że lepiej pójść i dowiadywać u Islandczyków, nie twierdzę jednak, że to łatwe jest.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polki zatrudnione w urzędzie pracy to ogromne udogodnienie dla osób które nie znają na tyle dobrze języka w którym mogłyby się porozumieć.
Trudno by było za każdym razem brać ze sobą tłumacza.

Wielokrotnie słyszałam dobre opinie na temat pań tam pracujących.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
novva

Doczy: 10 Lut 2009
Posty: 14
PostWysany: 7 Wrz 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="turboneta"]Polki zatrudnione w urzędzie pracy to ogromne udogodnienie dla osób które nie znają na tyle dobrze języka w którym mogłyby się porozumieć.
Trudno by było za każdym razem brać ze sobą tłumacza.

Wielokrotnie słyszałam dobre opinie na temat pań tam pracujących.[
/quote]




Droga Turboneto. Ja również słyszałem dobre opinie na temat pań ,które pracują w urzędzie pracy...a konkretnie chodzi tu o panią Ele O. Pewnego razu młody mężczyzna zmienił adres zameldowania i zgłosił to do pani Elżbiety a ta odpowiedziała ze już zmieniła dane w jakże wspaniałym systemie.Mijały tygodnie a ten mężczyzna nie otrzymywał listów z rozliczeniami tak więc ponownie udał sie do tego samego biura gdzie sie okazało ze jakims cudem w komputerze jest stary adres. Jakis czas później kobieta która urodzila dziecko,zgłosiła ten fakt również do pani Elżbiety i usłyszała "dlaczego przychodzi pani dzisiaj, a nie w tym dniu w którym pani urodziła?", a z tego co się orientuję kobieta która urodzi jeszcze przez jakieś parę godzin lub dni musi zostać w szpitalu. Poprosiła również o przesłanie skattkort'u do islandzkiego urzędu pracy przez który załatwia się urlop macierzyński. Karta podatkowa powinna zostać wysłana odrazu przy zgłoszeniu, jednakże tak się nie stało. Mąż tej kobiety jeszcze dwa razy jeździł i prosił o przesłanie skattkort'u, aż w odpowiedzi usłyszał "my się tym nie zajmujemy, proszę zadzwonić do księgowości" i podała nr telefonu. A pod podanym przez panią Elę O. numerze telefonu niespodzianka tzn. komunikat "ten numer jest nieprawidłowy. sprawdź numer i spróbuj ponownie" w języku islandzkim, oraz angielskim. Cztery dni później kobieta pojechała do urzędu pracy lecz tym razem poszła porozmawiać do islandki i skattkort bezzwłocznie został wysłany. Tak więc nie jestem do końca pewien czy pani z wyżej wymienionego urzędu jest tam żeby pomóc bezrobotnym, czy tylko odp.ierdo.lić swoje godziny i do domu. Ja osobiście na przyszłość wolałbym wziąść tłumacza i wiedzieć, że jest wszystko załatwione tak jak być powinno.[/code]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę tu występować jako adwokat kogokolwiek ale jeżeli chodzi o osoby w jakiś sposób publiczne to ile osób tyle opinii. Ktoś może mieć złe doświadczenia, ktoś inny dobre. Błędy to rzecz ludzka i każdy je może popełniać.
Myślę, że również na tym forum są osoby którym panie w urzędzie pracy pomogły tylko, ale tak to już jest, że chętniej mówimy głośno o rzeczach złych, natomiast te dobre często są przemilczane.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 7 Wrz 2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
Nie chcę tu występować jako adwokat kogokolwiek ale jeżeli chodzi o osoby w jakiś sposób publiczne to ile osób tyle opinii. Ktoś może mieć złe doświadczenia, ktoś inny dobre. Błędy to rzecz ludzka i każdy je może popełniać.
Myślę, że również na tym forum są osoby którym panie w urzędzie pracy pomogły tylko, ale tak to już jest, że chętniej mówimy głośno o rzeczach złych, natomiast te dobre często są przemilczane.


Znakomita poprawa, tylko dlaczego nie napisałaś nic o kulturze lub inteligencji autora komentowanego postu?
Albo zapomniałaś albo zadziałała rzymska maksyma "Głupiec nieakceptowany, mądrzeje".
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:

dlaczego nie napisałaś nic o kulturze lub inteligencji autora komentowanego postu?


Widocznie nie miałam nic na ten temat do napisania Smile
Proste? Prawda?
Widzę jednak, że nie dla wszystkich.




I tak jeszcze przy okazji zapytam nawiązując do jednego z wcześniejszych postów: czy skończyłeś już miłosne igraszki ze zwłokami?

Zauważam jedną prawidłowość: nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań. Czyżby były zbyt trudne?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mkwr45

Doczy: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skd: RKV
PostWysany: 7 Wrz 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
darek 13 napisa:

dlaczego nie napisałaś nic o kulturze lub inteligencji autora komentowanego postu?


Widocznie nie miałam nic na ten temat do napisania Smile
Proste? Prawda?
Widzę jednak, że nie dla wszystkich.




I tak jeszcze przy okazji zapytam nawiązując do jednego z wcześniejszych postów: czy skończyłeś już miłosne igraszki ze zwłokami?

Zauważam jedną prawidłowość: nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań. Czyżby były zbyt trudne?
zbyt trudne to może jest dostrzeżenie w końcu, że coraz większemu gronu społeczności na tym forum, przeszkadzają Twoje durne wywody....nie da się dłużej czytać i pozostać biernym... jak bardziej dosadnie napisać żeby w końcu dotarło??
_________________
i'm2good2be4go10
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkwr45 napisa:
turboneta napisa:
darek 13 napisa:

dlaczego nie napisałaś nic o kulturze lub inteligencji autora komentowanego postu?


Widocznie nie miałam nic na ten temat do napisania Smile
Proste? Prawda?
Widzę jednak, że nie dla wszystkich.




I tak jeszcze przy okazji zapytam nawiązując do jednego z wcześniejszych postów: czy skończyłeś już miłosne igraszki ze zwłokami?

Zauważam jedną prawidłowość: nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań. Czyżby były zbyt trudne?
zbyt trudne to może jest dostrzeżenie w końcu, że coraz większemu gronu społeczności na tym forum, przeszkadzają Twoje durne wywody....nie da się dłużej czytać i pozostać biernym... jak bardziej dosadnie napisać żeby w końcu dotarło??



Racja, niech ktos w koncu dosadnie Jej to wytlumaczy...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Całusek
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 81
Skd: Rkv
PostWysany: 7 Wrz 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turbonenta.....nudna już jesteś....twoje 5 minut minęło lol
_________________
Serce nie służba
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całusek napisa:
turbonenta.....nudna już jesteś....twoje 5 minut minęło lol



i to juz dawno Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu niektóre osoby odbiegły od tematu Smile

Pięć minut? Hm...jakie pięć minut? Kto tu wyznacza jakieś limity?

No i tym samym po raz kolejny zostałam zmuszona do offtopa...ech...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mkwr45

Doczy: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skd: RKV
PostWysany: 7 Wrz 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostałaś zmuszona....hmmm hmmm po prostu nie odpuścisz jak swoich 5groszy nie wtrącisz Confused
_________________
i'm2good2be4go10
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 7 Wrz 2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkwr45 napisa:
zostałaś zmuszona....hmmm hmmm po prostu nie odpuścisz jak swoich 5groszy nie wtrącisz Confused


Słuchaj szanowny kolego.
A czy Ty odpuszczasz? W moim odczuciu nie.

Może powinnam napisać tu cały elaborat na temat tego, ze odpowiadam atakami na ataki ale mi się nie chce.

Bezmyślność to cecha tłumu...będą wrzeszczeć tak jak inni wrzeszczą bez zastanowienia się dlaczego i o co ten krzyk.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mkwr45

Doczy: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skd: RKV
PostWysany: 7 Wrz 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:

Słuchaj szanowny kolego
tak??
turboneta napisa:

A czy Ty odpuszczasz?
Tobie??stanowcze NIE Cool
turboneta napisa:


Może powinnam napisać tu cały elaborat na temat tego, ze odpowiadam atakami na ataki
może powinnaś wyjaśnić dlaczego:?:

turboneta napisa:

Bezmyślność to cecha tłumu...będą wrzeszczeć tak jak inni wrzeszczą bez zastanowienia się dlaczego i o co ten krzyk.
uważasz, że stoisz ponad tłumem Question właśnie dlatego Tobie nie odpuszcze kijem go grozi palcem
_________________
i'm2good2be4go10
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
wronski

Doczy: 12 Pa 2008
Posty: 36
PostWysany: 7 Wrz 2009, 22:43    Temat postu: pracownicy urzedu pracy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich i odrazu mowie ze nikomu nie wchodze w zdanie nie czesto bywalem w urzedzie pracy ale jak juz tam bylem zawsze bylem bardzo milo przyjety przez nasze rodaczki a z panem Michalem bylem na spotkaniu serdeczne pozdrowienia dla p.Eli p.Natali i pana Michala nie rozumiem po co ten watek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 8 Wrz 2009, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkwr45 napisa:
uważasz, że stoisz ponad tłumem Question właśnie dlatego Tobie nie odpuszcze kijem go grozi palcem


Nie uważam, że stoję ponad tłumem ale skoro przyjąłeś takie mylne przeświadczenie i sprawia Ci radość "nie odpuszczania" to proszę bardzo Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nastpny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron