reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Uwaga dla wynajmujących pokoje!
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kpkacha

Doczy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Skd: Hafnarfjordur
PostWysany: 18 Mar 2012, 22:42    Temat postu: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chcę ostrzec wszystkich wynajmujących pokoje przed panem Kazimierzem Janem Kuberką.
Wyżej wymieniony pan nie płaci czynszu!
Zasłaniając się brakiem pieniędzy z powodu likwidacji firmy hydraulicznej w której pracuje obiecuje oddać pieniądze za zaległy czynsz jak tylko likwidator wypłaci mu wynagrodzenie po czym znika (bo inaczej tego nazwać nie można) nawet po sobie nie posprzątawszy pokoju.
Pan ten jest mi dłużny za wynajem pokoju za miesiąc luty.
Obiecywał oddać pieniądze do 15-tego marca, jest 18-ty a ja pieniążków dalej nie widzę i pewnie nie zobaczę.
Pan ten został dziś przeze mnie uprzedzony sms-em o stosownym do sytuacji wpisie na tym forum na co jedyną odpowiedzią z jego strony była wiadomość: "No to pogadamy inaczej".
Na prawdziwość opisanej sytuacji posiadam świadków i dowody.
_________________
"- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 19 Mar 2012, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby pan nikogo więcej nie oszukał.
Musisz jednak wiedzieć, że pan ma podstawy do oskarżenia Ciebie o jego zniesławienie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zeberka10
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 30 Gru 2010
Posty: 11
PostWysany: 19 Mar 2012, 19:05    Temat postu: turborakieta i wielkibiałykrólik Odpowiedz z cytatem

[quote="turboneta"]Oby pan nikogo więcej nie oszukał.
Musisz jednak wiedzieć, że pan ma podstawy do oskarżenia Ciebie o jego zniesławienie.[/quote TA Turborakieta i ten wielkibiałykrólik to jedna i ta sama osoba bo jest najmądrzejsza na tym forum i pierwasza do każdej dyskusji o każdej porze dnia czy nocy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bruno27

Doczy: 20 Lut 2012
Posty: 11
Skd: Reykjavik polska
PostWysany: 19 Mar 2012, 19:18    Temat postu: malo racionalne Odpowiedz z cytatem

rowniez uwazam ze ten Pan ma wszelkie prawa zeby Ta Pania osadzidz za znieslawienie . Takie tematy uwzazam ze sie zalatwia miedzy soba pozatym sa po to umowy wynajmu i zawsze mozna w inny sposob naleznosc od danej osoby odzyskac wraz z naleznymi odsetkami karnymi .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
antenka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysany: 19 Mar 2012, 19:27    Temat postu: Re: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

zastnow sie zamin cos napiszesz za takiego smsa nik ci nic nie zrobi ale za odplatne wynajmiowanie pokoju czy mieszkania to juz mozna miec problemy tak jak to bylo z fryzjerami i mechanikami
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kpkacha

Doczy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Skd: Hafnarfjordur
PostWysany: 19 Mar 2012, 20:14    Temat postu: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną."

Nie ma żadnych podstaw do posądzenia mnie o zniesławienie.
Opisana przeze mnie sytuacja jest prawdziwa i służy ostrzeżeniu innych właścicieli mieszkań przed nieuczciwością najemców.
_________________
"- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
antenka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysany: 19 Mar 2012, 20:18    Temat postu: Re: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

kpkacha napisa:
"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną."

Nie ma żadnych podstaw do posądzenia mnie o zniesławienie.
Opisana przeze mnie sytuacja jest prawdziwa i służy ostrzeżeniu innych właścicieli mieszkań przed nieuczciwością najemców.

ja nic nie pisalem o znieslawieniu tylko o nielegalnym wynajmowaniu odplatnie pokoju
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 19 Mar 2012, 21:15    Temat postu: Re: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

kpkacha napisa:
"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną."

Nie ma żadnych podstaw do posądzenia mnie o zniesławienie.
Opisana przeze mnie sytuacja jest prawdziwa i służy ostrzeżeniu innych właścicieli mieszkań przed nieuczciwością najemców.


Po pierwsze:
Nie bierzesz pod uwagę tego, że pan zawsze może tłumaczyć się tym, że pieniądze chciał oddać w późniejszym terminie.
Po drugie:
Czy masz spisaną jakąkolwiek umowę w której jak pisałaś wcześniej pan zobowiązał się do opłacenia pokoju we wskazanym przez Ciebie terminie?
Jeżeli nie to pan jednak ma podstawy aby oskarżyć Cię o zniesławienie. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że najpierw trzeba udowodnić winę aby zastosować cytowany przez Ciebie art. k.k.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 19 Mar 2012, 21:17    Temat postu: Re: turborakieta i wielkibiałykrólik Odpowiedz z cytatem

[quote="zeberka10"]
turboneta napisa:
Oby pan nikogo więcej nie oszukał.
Musisz jednak wiedzieć, że pan ma podstawy do oskarżenia Ciebie o jego zniesławienie.[/quote TA Turborakieta i ten wielkibiałykrólik to jedna i ta sama osoba bo jest najmądrzejsza na tym forum i pierwasza do każdej dyskusji o każdej porze dnia czy nocy

Nie wnosisz nic do tematu więc oszczędź czas swój i innych.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bruno27

Doczy: 20 Lut 2012
Posty: 11
Skd: Reykjavik polska
PostWysany: 19 Mar 2012, 21:31    Temat postu: Re: turborakieta i wielkibiałykrólik Odpowiedz z cytatem

[quote="turboneta"]
zeberka10 napisa:
turboneta napisa:
Oby pan nikogo więcej nie oszukał.
Musisz jednak wiedzieć, że pan ma podstawy do oskarżenia Ciebie o jego zniesławienie.[/quote TA Turborakieta i ten wielkibiałykrólik to jedna i ta sama osoba bo jest najmądrzejsza na tym forum i pierwasza do każdej dyskusji o każdej porze dnia czy nocy

Nie wnosisz nic do tematu więc oszczędź czas swój i innych.




jupi
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
antenka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysany: 19 Mar 2012, 22:36    Temat postu: Re: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
kpkacha napisa:
"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną."

Nie ma żadnych podstaw do posądzenia mnie o zniesławienie.
Opisana przeze mnie sytuacja jest prawdziwa i służy ostrzeżeniu innych właścicieli mieszkań przed nieuczciwością najemców.


Po pierwsze:
Nie bierzesz pod uwagę tego, że pan zawsze może tłumaczyć się tym, że pieniądze chciał oddać w późniejszym terminie.
Po drugie:
Czy masz spisaną jakąkolwiek umowę w której jak pisałaś wcześniej pan zobowiązał się do opłacenia pokoju we wskazanym przez Ciebie terminie?
Jeżeli nie to pan jednak ma podstawy aby oskarżyć Cię o zniesławienie. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że najpierw trzeba udowodnić winę aby zastosować cytowany przez Ciebie art. k.k.

NIE K.K TYLKO K.P.K
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 19 Mar 2012, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 20 Mar 2012, 3:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kyrieelejson
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 20 Mar 2012, 9:12    Temat postu: Re: Uwaga dla wynajmujących pokoje! Odpowiedz z cytatem

antenka napisa:
turboneta napisa:
kpkacha napisa:
"Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213. § 1. k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną."

Nie ma żadnych podstaw do posądzenia mnie o zniesławienie.
Opisana przeze mnie sytuacja jest prawdziwa i służy ostrzeżeniu innych właścicieli mieszkań przed nieuczciwością najemców.


Po pierwsze:
Nie bierzesz pod uwagę tego, że pan zawsze może tłumaczyć się tym, że pieniądze chciał oddać w późniejszym terminie.
Po drugie:
Czy masz spisaną jakąkolwiek umowę w której jak pisałaś wcześniej pan zobowiązał się do opłacenia pokoju we wskazanym przez Ciebie terminie?
Jeżeli nie to pan jednak ma podstawy aby oskarżyć Cię o zniesławienie. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że najpierw trzeba udowodnić winę aby zastosować cytowany przez Ciebie art. k.k.

NIE K.K TYLKO K.P.K



Kodeks Postępowania Karnego to coś zupełnie innego moja droga. W tym przypadku mowa jest o Kodeksie Karnym.
Proponuję też zapoznać się z art. 214 k.k.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 20 Mar 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko powyzej oprocz pierwszego postu ,nie zmienia faktu ,ze lepiej brac kaucje za wynajmowany lokal przynajmniej za 1 mc.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gisli74

Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysany: 20 Mar 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ma polski kk czy kpk do Islandii?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
edIT

Doczy: 20 Pa 2009
Posty: 187
Skd: Islandia
PostWysany: 20 Mar 2012, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę sie mylić ale tutaj umowna słowna "tzw. na gebe" jest tak samo ważna jak papierkowa.
grunt żebyś miał/miała odcinek podpisany przez obie strony o wpłacie za miesiąc taki i taki...
ale mogę sie mylić... nie jestem do końca w temacie.
Czekam na lincz w razie pomyłki !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zigolo

Doczy: 22 Lip 2011
Posty: 26
PostWysany: 20 Mar 2012, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edIT napisa:
mogę sie mylić ale tutaj umowna słowna "tzw. na gebe" jest tak samo ważna jak papierkowa.
grunt żebyś miał/miała odcinek podpisany przez obie strony o wpłacie za miesiąc taki i taki...
ale mogę sie mylić... nie jestem do końca w temacie.
Czekam na lincz w razie pomyłki !
hah a kto placi podatek od najmu? smerfy? wszystko powinno byc zgloszone w odpowiednim urzedzie wraz z przedlozonymi umowami
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 21 Mar 2012, 4:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam tez pisze sie na lincz
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
edIT

Doczy: 20 Pa 2009
Posty: 187
Skd: Islandia
PostWysany: 21 Mar 2012, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakieś zboczenie ? Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron