reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Kredyt

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sizah

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 37
PostWysłany: 13 Maj 2012, 2:42    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy jest możliwość uzyskania kredytu na Islandii? Jeśli tak to w jaki sposób? Nie chodzi mi o kredyt mieszkaniowy tudzież samochodowy. Chciałbym pomóc osobie chorej w mojej rodzinie. Czy jest jakaś opcja zaciągnięcia kredytu? Dziękuję za wszystkie porady i sugestie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Trialerror

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 169
Skąd: Reykjavik 111
PostWysłany: 13 Maj 2012, 12:18    Temat postu: Re: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Sizah napisał:
Mam pytanie czy jest możliwość uzyskania kredytu na Islandii? Jeśli tak to w jaki sposób? Nie chodzi mi o kredyt mieszkaniowy tudzież samochodowy. Chciałbym pomóc osobie chorej w mojej rodzinie. Czy jest jakaś opcja zaciągnięcia kredytu? Dziękuję za wszystkie porady i sugestie.
Jeśli pracujesz to,jesteś w stanie uzyskać 5 mln.koron.Na okres spłaty 5 lat. Ale rozpatrzenie jest zawsze indywidualne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sizah

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 37
PostWysłany: 13 Maj 2012, 13:00    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

ale gdzie? co? i jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamqs

Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 241
Skąd: CK/KEFLAVIK
PostWysłany: 13 Maj 2012, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz znależć samochód który cię interesuje, iść do komisu i zapytać o szczegóły. W zależności od banku który udziela kredytu wymagania są różne. Na pewno będą chcieli umowę o pracę na stałe, dochody z ostatnich miesięcy i 20-30% wkładu własnego. Ale mówię to zależy od komisu i banku. Możesz też starać się o debet w banku. Ale najważniejsze trzeba iść i zapytać to nic nie kosztuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 13 Maj 2012, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamqs napisał:
Musisz znależć samochód który cię interesuje, iść do komisu i zapytać o szczegóły. W zależności od banku który udziela kredytu wymagania są różne. Na pewno będą chcieli umowę o pracę na stałe, dochody z ostatnich miesięcy i 20-30% wkładu własnego. Ale mówię to zależy od komisu i banku. Możesz też starać się o debet w banku. Ale najważniejsze trzeba iść i zapytać to nic nie kosztuje.

hehehehe ale sie usmialem
jaka umowe jakie zaswiadczenia

poprostu wybierasz samochod idziesz badz dzwonisz do komisu badz salonu podajesz kenitala oni wpisuja w system i w pare minut masz odpowiedz
przykladowo samochod 3mln wplata 20% czyli 600tys ale mozna sie umowic ze bierze sie kredyt 3mln a wplata jest poprostu podniosa cene samochodu o te 600tys i niby wplacone praktycznie kazdy komis na taki uklad pujdzie zawsze zalezy im na sprzedaniu
nie trzeba zadnych dokumentow tylko kenitala siepodaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 13 Maj 2012, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w komisie musilam przedstawic swoje 3ost.launy,wplacic 20% i podac swoje kennitala,aby sprawdzic czy nie mam zadnych zadluzen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 13 Maj 2012, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mythm napisał:
Ja w komisie musilam przedstawic swoje 3ost.launy,wplacic 20% i podac swoje kennitala,aby sprawdzic czy nie mam zadnych zadluzen.



to jest sprawdzane w systemie wpisuje sie kenitala cene samochodu plus ewentualna wplate ubezpieczenie gdzie bedzie i po robocie gosc wciska wyslij i po chwili czasem godzinka jest odpowiedz czy dostaniesz kredyt

w twoim przypadku moze gosc chcial cie sam pierw sprawdzic zanim wysle twoja prozbe o kredyt
ja juz kilka razy pomaalem ludziom wuzyskaniu kredytu na samochod i nigdy sie nie spotkal;em aby chcieli jakies papiery wystarczylo tylko podac kenitala koszt samochodu sami znaja i w jakij sie chce ubezpieczenie i byla odpowiedz
czasami jest tak ze jest odmowa a gosc niema pojecia co zrobic trzeba zmniejszyc poprostu kredyt a wiecej wplacic i jak dojdzie do sumy ktora udzieli dany bank czy inna firma wtedy ponownie zwieksza sume nasamochod oczywiscie po uwczesnym powiadomieniu wlasciciela i wieksza sume w[platy i jest kredyt troche trzeba sie nagadac i tlumaczyc ale czasem warto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sizah

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 37
PostWysłany: 13 Maj 2012, 15:43    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie pisałem o kredycie samochodowym Smile proszę czytać ze zrozumieniem tak:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 17 Maj 2012, 0:57    Temat postu: KREDO Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak jak mówisz, bo w tej chwili maks. kredytu to 70-80%, dane te takie jak kennitala, launasedill sztuk 3 potrzebne również jak najbardziej! Byłam osobiście w niegdysiejszym sp fjarmognum, dzisiejsze Landsbankinn .... i to są potrzebne dokumenty i dane... babeczka zrobiła ksero i za ok 2 godziny miałam odpowiedź ... co do kredytu konsumpcyjnego to jest to dośc wysokie oprocentowanie, rzędu ok 25 % na 84 miesiące, to było ze 3 lata temu, jak się dowiadywałam, więc mogło ulec zmianie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron