reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia19

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 2
PostWysłany: 30 Maj 2012, 14:16    Temat postu: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 30 Maj 2012, 14:24    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

kasia19 napisał:
Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?



jakie wakacyjne za co?

to chyba jest tylko dla pracujacych tak mi sie wydaje

a moze jeszcze beda dawac bilety za darmo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 14:53    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

antenka napisał:
kasia19 napisał:
Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?



jakie wakacyjne za co?

to chyba jest tylko dla pracujacych tak mi sie wydaje

a może jeszcze dedą dawac bilety za darmo

a właśnie że płacą!!! tak samo jak płacili w grudniu świąteczne(wtedy był to 7grudzień),ja wtedy byłam dopiero 3.5miesiąca na zasiłku i dostałam 16tyś,teraz też jakoś na początku czerwca będą płacić,jutro już powinien pokazać sie laun na stronce ile dostaniemy i kiedy wypłacą. Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g6

Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 192
PostWysłany: 30 Maj 2012, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam może płacą, ale na pewno nie jest to wynagrodzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 15:25    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

antenka napisał:


a moze jeszcze beda dawac bilety za darmo

bilety też będą dawać za darmo!!! jak nie jesteś antenka na zasiłku i nie wiesz to nie pisz,bezrobotnym też strącają podatek,na związki,na emerytalne itd,wiec......tak mi sie wydaje że chyba też jesteś na zasiłku skoro piszesz posty rano,w południe,wieczorem(14:20,22:27,13:01,19:32,18:23,10:23,15:22itd.),no chyba że pracujesz w nocy to gratuluje "siły" że chodzisz do pracy,a puzniej w ciągu dnia piszesz posty.
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 30 Maj 2012, 15:34    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

garłoc napisał:
antenka napisał:


a moze jeszcze beda dawac bilety za darmo

bilety też będą dawać za darmo!!! jak nie jesteś antenka na zasiłku i nie wiesz to nie pisz,bezrobotnym też strącają podatek,na związki,na emerytalne itd,wiec......tak mi sie wydaje że chyba też jesteś na zasiłku skoro piszesz posty rano,w południe,wieczorem(14:20,22:27,13:01,19:32,18:23,10:23,15:22itd.),no chyba że pracujesz w nocy to gratuluje "siły" że chodzisz do pracy,a puzniej w ciągu dnia piszesz posty.


ja pracuje na zmiany rano i popoludnie i 2 dni wolne w tygodniu 1 weekend w miesiacu a sily nie mam mam jeszcze dziecko ale trzeba dawac sobie rade


a w pracy tez mam komputer



pewnie zapytasz sie gdzie taka prace mozna znalesc odpowiem w domu starcow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok Smile ale w każdym razie czy się należy czy nie to płacą ten dodatek(wakacyjne) czy jak to się tam nazywa bezrobotnym.Skoro płacą to widać że się należy...
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antenka
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 91
PostWysłany: 30 Maj 2012, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

garłoc napisał:
ok Smile ale w każdym razie czy się należy czy nie to płacą ten dodatek(wakacyjne) czy jak to się tam nazywa bezrobotnym.Skoro płacą to widać że się należy...


ale ja nie napisalam ze nie dostaniecie tylko ze mnie to dziwi ze maja placic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natala1234

Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 71
PostWysłany: 30 Maj 2012, 17:05    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

kasia19 napisał:
Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?

XXXXX siedza nic nie robia kase biora,same przywileje i jeszcze wakacyjne by chcieli,ja to bym was wszystkich kuroniowiczow do roboty wyjebala i tyle,a zarobcie sobie na wakacje

Jestem pracownikiem i nigdy nie korzystałem z żadnych przywilejów, ale


TEKST ZOSTAŁ PODDANY EDYCJI PRZEZ ADMINISTRATORA FORUM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek222

Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 62
PostWysłany: 30 Maj 2012, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na szczęście g...o możesz, i zastanów się co piszesz, zachowuj się trochę możesz komentować, a nie obrażać.Nie wszyscy bezrobotni siedzą na zasiłku z wyboru, nikt nie dostał zasiłku na piękne oczy. A ludziom twojego pokroju po prostu trzeba współczuć. Zazdrość aż od Ciebie bije.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 30 Maj 2012, 17:19    Temat postu: Plebs Odpowiedz z cytatem

natala1234, tak jak wspomniał Maciek, zasiłek to bezrobotni sobie wypracowali i nic Ci do tego... orlofsuppbott, to rzeczywiście zawrotna suma, jakieś 28 tysi chyba niespełna, z resztą do podatku ..., no zaszaleć można, że ho ho !!! ... zastanów się o co drzesz japę... Mając taką mordę niewyparzoną, jaką Ty masz, to dziwię się że masz pracę, bo gdybym był Twoim szefem to sam bym Cię za takie traktowanie innych - z roboty, jak Ty to mówisz "wyjebał" ... !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smok8419

Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 4
PostWysłany: 30 Maj 2012, 19:09    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

natala1234 napisał:
kasia19 napisał:
Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?

XXXXX siedza nic nie robia kase biora,same przywileje i jeszcze wakacyjne by chcieli,ja to bym was wszystkich kuroniowiczow do roboty wyjebala i tyle,a zarobcie sobie na wakacje


TEKST ZOSTAŁ PODDANY EDYCJI PRZEZ ADMINISTRATORA FORUM.


a co dobie zal xxxx ściska ze inni ludzie nie maja pracy skąd wiesz ze nic nie robią a możne szukają pracy.zobaczymy jak cie z pracy wywala to wtedy pogadamy , co ty myślisz ze masz prace i jesteś kimś żal mi ludzi takich jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 20:11    Temat postu: Re: Wynagrodzenie wakacyjne w czerwcu dla bezrobotnych. Odpowiedz z cytatem

natala1234 napisał:
kasia19 napisał:
Mam pytanie czy wiecie coś na temat wypłaty wakacyjnego dla bezrobotnych w czerwcu,czy będą wypłacac i kiedy?

XXXXX siedza nic nie robia kase biora,same przywileje i jeszcze wakacyjne by chcieli,ja to bym was wszystkich kuroniowiczow do roboty wyjebala i tyle,a zarobcie sobie na wakacje


TEKST ZOSTAŁ PODDANY EDYCJI PRZEZ ADMINISTRATORA FORUM.

jak na razie to nie ty decydujesz czy mają płacić ten dodatek czy nie,sami bezrobotni sobie tego nie wymyślili !!!!!!!!!!!! a może maja złożyć skargę dlaczego niby dostają ten dodatek,widocznie się należy!!!
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 20:13    Temat postu: Re: Plebs Odpowiedz z cytatem

mythm napisał:
natala1234, tak jak wspomniał Maciek, zasiłek to bezrobotni sobie wypracowali i nic Ci do tego... orlofsuppbott, to rzeczywiście zawrotna suma, jakieś 28 tysi chyba niespełna, z resztą do podatku ..., no zaszaleć można, że ho ho !!! ... zastanów się o co drzesz japę... Mając taką mordę niewyparzoną, jaką Ty masz, to dziwię się że masz pracę, bo gdybym był Twoim szefem to sam bym Cię za takie traktowanie innych - z roboty, jak Ty to mówisz "wyjebał" ... !

brawa
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pablo30

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 48
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 30 Maj 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes pewna ze vmst placi letnie?
jakos rok temu nie placili a teraz zadnej wiadomosci o tym nie ma na ich stronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 30 Maj 2012, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co ja wam powiem? i jedni i drudzy maja racje. sama bylam na zasilku 9 miesiecy ale... po pierwsze : bezrobotni niech nie mowia ze nie ma pracy- bo pracy jest od groma i ciut ciut.. tylko trzeba chciec ! po drugie .. to nie bezrobotnych wina ze rzad ma nas*ane we lbach ze rozdaje kase na prawo i lewo a pozniej upss kryzys .. PRACUJACY .. trzeba sie z tym pogodzic.. wiem jaki to bol, kiedy my zapieprzamy na " leni " ktorym nie chce sie pupek ruszyc zeby sie rozejrzec za jakas robota.. bo przeciez po co pracowac jak to kiedys ktos powiedzial : czy sie stoi czy sie lezy 160 000 sie nalezy .. " niestety .. a po za tym .. EMERYTALNEGO BEZROBOTNI NIE PLACA !!! nie liczy Wam sie ten okres do emerytury .. Smile nie wiedzieliscie? upss przykre rozczarowanie ? noo to do pracy rodacy ! Smile

powodzenia i milego wydawania " ciezko " zarobionych wakacyjnych pieniazkow .. ;/ wrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek222

Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 62
PostWysłany: 30 Maj 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę już tego komentować ale nie mogę się powstrzymać. Jak w każdym społeczeństwie, są ludzie mądrzy, wykształceni, myślący, tak samo jak i jest ciemna nie wykształcona masa, która nie potrafi myśleć samodzielnie tylko plecie co usłyszy. Zal wam że musicie pracować na leni, to jest tylko wasza mętalność i żal wam xxxx sciska, bo pytam jaki procent waszego podatku idzie na osoby bezrobotne, jaki procent podatku przejada kulawy system biurokratyczny, i w końcu sedno jaki procent podatku idzie na pokrycie przekrętów i afer. Ludzie co sie tak uczepiliście tych bezrobotnych, to co wam z podatku zabierają na bezrobotnych to kropelka.Bezrobotny też wcześniej pracował i płacił podatek. O czym wogle te dyskusje, popatrzcie się troche na siebie na swoją mętalność na zawiść i zazdrość jaka w was siedzi. Ja osobiście współczuje ludziom którzy są bezrobotni, jedni oczywiście siedzą bo im dobrze ale swoje odsiedzą i albo do pracy albo do swojego kraju.A co z ludzmi którzy naprawde chcą iść do pracy mają rodziny na utrzymaniu i naprawde jest im ciężko znaleść prace, co może najlepiej do gazu z nimi pasorzytami i leniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 30 Maj 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klania sie czytanie ze zrozumieniem. pisalam ze bylam tez na zasilku i wiem co to znaczy. ale wy myslicie ze pojdziecie od razu do pracy za Bog jeden wie jakie pieniadze.. nam nie jest zal ze wy siedzicie na xxxx i nic nie robicie.. tylko mowie ze rzad postepuje nie halo wobec tych co pracuja.. takie jest moje zdanie .. i koniec tematu !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek222

Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 62
PostWysłany: 30 Maj 2012, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale ból masz że zapierdzielasz na leni. Dobra koniec bo to bez sensu, każdy niech sobie myśli w takich kategoriach na jakie mu szare komórki pozwalają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 30 Maj 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek222 napisał:
No ale ból masz że zapierdzielasz na leni. Dobra koniec bo to bez sensu, każdy niech sobie myśli w takich kategoriach na jakie mu szare komórki pozwalają.


ty to powiedziales ... ktos tu mowil ze sa ludzie madrzejsi i glupsi .. bardziej kumaci i mniej.. echh jaki pech ze tych drugich jest mniej .. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron