reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

gdzie są posty yiraki-ego ?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
yiraki
Go
PostWysany: 16 Kwi 2006, 0:23    Temat postu: gdzie są posty yiraki-ego ? Odpowiedz z cytatem

Wykasowano

Ostatnio zmieniony przez yiraki dnia 16 Kwi 2006, 19:48, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Grom
Go
PostWysany: 16 Kwi 2006, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie się unosisz. Jeśli dorobiłeś się tutaj wrogów dałeś im satysfakcję.

P.S. Może założyć nowy inny serwis np. Islandia bez mitów ? Very Happy
Powrt do gry
CHRISTCRUSHER
Go
PostWysany: 16 Kwi 2006, 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mimo wszytko żałuję... przydaje się inny pogląd a nade wszytkim własne zdanie
P.S. i mimo ,że wszystkich wrzuciłeś do jednego worka to życzę Ci powodzenia
Powrt do gry
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 16 Kwi 2006, 16:44    Temat postu: Re: gdzie są posty yiraki-ego ? Odpowiedz z cytatem

yiraki napisa:
Wszystkie swoje posty wykasowałem! nie zasługujecie na nie!

Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 16 Kwi 2006, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wszystkie swoje posty wykasowałem! nie zasługujecie na nie! Nie zamierzam nigdy zabrać głosu na tym fałszywym forum więc możecie mnie sobie zbanować. Rejestrację na iceland.pl uważam za błąd, którego postaram się nie popełnić więcej w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia dla tych użytkowników tego forum, którzy wykazali się PRLowską postawą, znaleźli czas i szczere chęci, by odszukać pracodawcę, o którym pisałem i poinformować go (chyba bezinteresownie), że jeden z ich pracowników na łamach tego forum opisuje sposób traktowania Polaków w jego instytucji. (słowo "poinformować" powinienem raczej zastąpić słowem "podkablować" "donieść" "zameldować" "zgłosić") Cóż jednak, utwierdziłem się w wyobrażeniu Polaków jako zwykłego polactwa.
Dostałem nauczkę, by nie pomagać, nie informować rodaków o niczym, gdyż w grupie słuchających zawsze znajdzie się ktoś kto z uśmiechem na twarzy po prostu podrzuci kłodę pod nogi. Dziękuję ci polonio!
Z forum po prostu sam się wypisuję!


Podobno wykasował wszystkie posty!
To po jaką cholere pozostawił ten. Chłopak się chwali czy żali zastanawia się
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Cezary_Baryka
Go
PostWysany: 17 Kwi 2006, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak zwylke wiking wpisuje się bez sensu! Po co w ogóle coś wpisujesz? Twoje kretyńskie posty nie wnoszą nic wartościowego! zawsze (za przeproszeniem szanownych cenzorów) Wiking Twoje wpisy, to zawsze pieprzenie o xxxx maryny. Dyskusja o niczym! przygłupiaste komentarze, i docinki. Jak czujesz, że nie dotyczy Cię ten temat, to nie wpisuj się! Załóż sobie wątek o tytule głupoty wikinga i tam pisz o swoim życiu.
Powrt do gry
corel

Doczy: 01 Sie 2005
Posty: 44
Skd: Kópavogur
PostWysany: 17 Kwi 2006, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow
_________________
A Vibovit jest lepszy...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Kwi 2006, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No jak zwylke wiking wpisuje się bez sensu! Po co w ogóle coś wpisujesz? Twoje kretyńskie posty nie wnoszą nic wartościowego! zawsze (za przeproszeniem szanownych cenzorów) Wiking Twoje wpisy, to zawsze pieprzenie o xxxx maryny. Dyskusja o niczym! przygłupiaste komentarze, i docinki. Jak czujesz, że nie dotyczy Cię ten temat, to nie wpisuj się! Załóż sobie wątek o tytule głupoty wikinga i tam pisz o swoim życiu.


A jak można inaczej skomentować zachowanie takiego kogoś jak Yiraki i wcześniejsze Musica.
Z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuje że Tobie sie takie zachowanie podoba. Też zamierzasz usunąć wszystkie swoje posty?
A jak Ci się nie podobają moje posty to ich poprostu nie czytaj.
Nie lubisz mnie bo nie odpowiedziałem na Twoją ptywatną wiadomość czy może dlatego że dobrze mi się żyje na Islandii i nie narzekam na wszystko?
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
yiraki
Go
PostWysany: 17 Kwi 2006, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupoty! tyle mam do powiedzenia
Powrt do gry
Cezary_Baryka
Go
PostWysany: 17 Kwi 2006, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Nie lubisz mnie bo nie odpowiedziałem na Twoją ptywatną wiadomość czy może dlatego że dobrze mi się żyje na Islandii i nie narzekam na wszystko?


Coś Ci się chyba pomyliło! nie mam pojęcia po co miałbym wysyłać Ci prywatną wiadomość!!!!
Nie lubie Cię nie z powodu Twojego poziomu życia, którym się tak bardzo chciałeś pochwalić, ale nie lubie Cię po przeczytaniu Twoich postów! Tak po prostu!
Usuwanie postów uważam za dobry pomysł, gdy przekonujesz się o zakulisowej działalności pewnych użytkowników. Pozdrowienia dla "agentów".....
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Kwi 2006, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Usuwanie postów uważam za dobry pomysł, gdy przekonujesz się o zakulisowej działalności pewnych użytkowników. Pozdrowienia dla "agentów".....


Cezary Ty zmień lekarza. Obecny cię okłamuje
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 17 Kwi 2006, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yiraki sam wykasował swoje posty, mam nadzieje, że nie przypuszczaliscie, że to nasza robota...

No i widzicie... Po tym co nam zrobił music, zablokowalismy mozliwosc edycji postow. Ale zawrzalo z tego powodu, wiec przywrocilismy te mozliwosc. No i doczekalismy sie powtórki!
Teraz juz niestety musimy zablokowac to na dobre. Przykro mi, że przez takich uzytkowników musza cierpiec Ci, którzy nie maja złych zamiarów. Ale sami widzicie, ze to czyni tematy i całe dyskusje nieczytelnymi. Piszcie wiec uwaznie teraz, sprawdzcie posty przed wyslaniem, czy wszystko jest dobrze. Jesli juz bardzo bedziecie pozniej chcieli poprawic posta, to napiszcie do nas co i jak, a my to Wam poprawimy.

Temat zostanie usunięty w ciągu 24 godzin.


Ostatnio zmieniony przez Jola dnia 17 Kwi 2006, 19:28, w caoci zmieniany 2 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 17 Kwi 2006, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w momencie pojawienia oskarzen zrobilo sie...niesmacznie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron