reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

tarot:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
tarocista

Doczy: 14 Sty 2013
Posty: 6
PostWysany: 17 Lut 2013, 11:21    Temat postu: tarot:) Odpowiedz z cytatem

Witaj! Wydawałoby się, że magia odchodzi w zapomnienie, jednakże w rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odwrotnego.
Szukaj w kartach odpowiedzi na Twoje pytania? Może dzięki temu unikniesz problemów, a może dzięki celnym wskazówkom osiągniesz bardzo dużo?


Posiadam liczne grono swoich klientów, którzy wciąż do mnie wracają, potwierdzając trafność moich wróżb i prognoz. kontakt na priv:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
K4t4rynka

Doczy: 03 Wrz 2013
Posty: 3
PostWysany: 4 Wrz 2013, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna oszustka z gazety z programem tv. Tarot powinien być zakazany...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
malczewska.alicja

Doczy: 11 Pa 2013
Posty: 24
PostWysany: 11 Pa 2013, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że ludzie tak łatwo dają się nabierać na tego typu oferty. a osoby, które wykorzystują naiwność innych... szkoda słów.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
alka.m.

Doczy: 27 Pa 2013
Posty: 2
Skd: Warszawa
PostWysany: 27 Pa 2013, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy powinien byc na tyle rozsądny żeby sam ocenic to, czy warto w ogóle warto zawracac sobie głowę takimi ofertami
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
malczewska.alicja

Doczy: 11 Pa 2013
Posty: 24
PostWysany: 4 Lis 2013, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alka.m. napisa:
Wydaje mi się, że każdy powinien byc na tyle rozsądny żeby sam ocenic to, czy warto w ogóle warto zawracac sobie głowę takimi ofertami


Z tym rozsądkiem to u ludzi bywa własnie różnie i straszne jest to, że ktoś to wykorzystuje. Chociaż fakt faktem można sobie powiedzieć, że niektórzy sami są sobie winni.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
robert007

Doczy: 17 Sie 2013
Posty: 103
Skd: Olsztyn , Kopavogur
PostWysany: 4 Gru 2013, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malczewska.alicja napisa:
alka.m. napisa:
Wydaje mi się, że każdy powinien byc na tyle rozsądny żeby sam ocenic to, czy warto w ogóle warto zawracac sobie głowę takimi ofertami


Z tym rozsądkiem to u ludzi bywa własnie różnie i straszne jest to, że ktoś to wykorzystuje. Chociaż fakt faktem można sobie powiedzieć, że niektórzy sami są sobie winni.







Wlasnie widzicie mozna kase na tym trzepac a tu takie bezrobocie na islandii wiecznie kasy mi brakuje nie mam za co jesc .Jutro lece do sklepu i kupie szklana kule i fioletowy wraczek hmmm myslicie ze czapeczka w tym kolorze tez bedzie potrzebna .Aha i faktury Vat za wrozenie chyba tez na to nie trzeba wystawiac super to tak jak w kosciele lol Same korzysci tylko Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
adamkafajka

Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 3
PostWysany: 16 Gru 2013, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja osobiście wierzę w sprawy nadprzyrodzone ale z pewnością nie jest nią stawianie tarota...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 19 Gru 2013, 22:48    Temat postu: Re: tarot:) Odpowiedz z cytatem

tarocista napisa:
Witaj! Wydawałoby się, że magia odchodzi w zapomnienie, jednakże w rzeczywistość pokazuje coś zupełnie odwrotnego.
Szukaj w kartach odpowiedzi na Twoje pytania? Może dzięki temu unikniesz problemów, a może dzięki celnym wskazówkom osiągniesz bardzo dużo?


Posiadam liczne grono swoich klientów, którzy wciąż do mnie wracają, potwierdzając trafność moich wróżb i prognoz. kontakt na priv:)
Pie....dol, pie...dol, ja pslucham, Very Happy , jak chce wrozby to zagladam na vedur.is Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron