reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Podr贸偶 do Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Balbinka

Do潮czy: 20 Sty 2013
Posty: 2
Sk眃: Sztokholm
PostWys砤ny: 20 Sty 2013, 22:13    Temat postu: Islandia luty 2013 Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam
Pierwszy raz tu jestem oraz pierwszy raz bede koncem lutego w Reykjavik.
Jedziemy na doslownie 3 noclegi ale ciesze sie i z tego Smile
Tradycyjnie: z Blue Lagoon i przejazdzka Jeepem oraz krotkie szwedanie sie po miescie, muzeach itd.
Czy w niedziele jest wszystko otwarte?
Jaka restauracje/pub polecacie? Wiem, ze wszystko zalezy od tego ile chcemy zaplacic itd. Mieszkamy w Szwecj i przeliczamy z SEK na ISK.
Jaka jest pogoda zwykle w tym okresie?

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
szop1983
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 21 Pa 2008
Posty: 41
Sk眃: Hveragerdi
PostWys砤ny: 20 Sty 2013, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehe Very Happy w tym roku to pogoda jest pora偶ka Very Happy chyba 偶e kto艣 lubi deszcz Smile dopiero jak sie pojedzie w G脫RY Very Happy to mozna zasmakowa膰 islandzkiego 艣niegu Very Happy aczkolwiek nie radz臋 si臋 pcha膰 jednym autem bo mo偶na 偶a艂owa膰 Very Happy je艣li chodzi o restauracje to nie pomog臋 bo nie jestem z stolicy Very Happy ale sklepy s膮 otwarte w niedziel臋 i galerie te偶 Very Happy
_________________
SZOP1983
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
Balbinka

Do潮czy: 20 Sty 2013
Posty: 2
Sk眃: Sztokholm
PostWys砤ny: 21 Sty 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz.
Deszcz...hmmm...no coz, damy rade Smile Sa parasole bynamniej chodzac w miescie bede do uzytku. Gorzej jak bedzie mgliscie i guzik bedzie widac Sad
Wyprawa tym Jeepem jest organizowana wiec chyba bedzie okej.
Wczoraj spedzilam kilka godzin w necie szukajac info na temat tego kraju, ze w nocy we snie juz tam bylam j臋zyk Szal!
Czekam na wiecej informacji oraz pozdrawiam z zasniezonej i minusowej Szwecji Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
gisli74

Do潮czy: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWys砤ny: 21 Sty 2013, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbinka napisa:
Very Happy
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz.
Deszcz...hmmm...no coz, damy rade Smile Sa parasole bynamniej chodzac w miescie bede do uzytku. Gorzej jak bedzie mgliscie i guzik bedzie widac Sad
Wyprawa tym Jeepem jest organizowana wiec chyba bedzie okej.
Wczoraj spedzilam kilka godzin w necie szukajac info na temat tego kraju, ze w nocy we snie juz tam bylam j臋zyk Szal!
Czekam na wiecej informacji oraz pozdrawiam z zasniezonej i minusowej Szwecji Smile


To b臋dziecie chyba jedynymi osobami pod parasolem w Islandii Very Happy Very Happy deszczyk
Sza艂 jest, ale trzeba przyjecha膰 w lipcu. A miasto i muzea mo偶na sobie odpu艣ci膰. Gdzie jecha膰 - wszytko mo偶na znale藕膰 na tym forum kierowca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
helicopter3
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWys砤ny: 16 Mar 2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kto艣 jest zainteresowany d艂u偶szym pobytem na Islandii to mog臋 odst膮pi膰 na kilka tygodni mieszkanko sypialnia, salon z kuchni膮 i malutki pok贸j za w miar臋 normaln膮 cen臋. By艂 by to okres po艂owa sierpnia do po艂owy wrze艣nia. Mieszkanie wyposa偶one z internetem w mi艂ej spokojnej dzielnicy. Blisko sklepy i przystanki autobusowe
_________________
niki
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
kuba55

Do潮czy: 01 Cze 2013
Posty: 1
PostWys砤ny: 1 Cze 2013, 10:09    Temat postu: Co i jak w Islandii - 3-miesi臋czne prkatyki Odpowiedz z cytatem

Cze艣膰 wszystkim, razem z 2 kolegami udajemy si臋 na praktyki do Reykjavik University. Mamy problem z noclegiem, za nasze skromne 500 euro/miesi膮c ze stypendium erasmusowego trudno co艣 znale藕膰, najlepiej blisko uniwersytetu. Czy znacie mo偶e tanie miejsca ? Co warto zabra膰 ze sob膮 i co zrobi膰 po przyje藕dzie ? Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
jareckihg

Do潮czy: 07 Cze 2013
Posty: 1
Sk眃: Rzesz贸w
PostWys砤ny: 7 Cze 2013, 10:26    Temat postu: Witam:) Odpowiedz z cytatem

Zamierzam si臋 wybra膰 w najbli偶szym czasie na jeden dzie艅 do Reykjavik'u. Co polecicie mi do zwiedzania?Smile
Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
roger9300
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWys砤ny: 7 Cze 2013, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden dzien to troche malo. jak to twoj pierwszy raz to polecam Perlan- ciekawe miejsce a zarazem dobry punkt widokowy. wieczorek proponuje wybrac sie do Faktory - typowy islandzki bar z dobra muzyka.
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
adelkaw

Do潮czy: 13 Sie 2013
Posty: 2
PostWys砤ny: 13 Sie 2013, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie gejzer polecacie do zobaczenia jako pierwszy w okolicach Reykjaviku?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ziomex123-91

Do潮czy: 22 Lip 2012
Posty: 59
PostWys砤ny: 17 Sie 2013, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam forumowicze Wink potrzebuje informacji o drodze na polnoc Smile zamierzam jechac do akureyri i tak sie zastanawiam czy dalbym rade przejechac przez "srodek". jak wyglada trasa ?? czy duzo dolow ?? wyoskich kamieni ?? jak szybko mozna jechac ?? mam zwykly samochod ( passata) bez 4x4 i potrzebuje jak najwiecej info by nie trzeba bylo zawracac Smile pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
CHRISTCRUSHER
Go舵
PostWys砤ny: 17 Sie 2013, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

F35 powiniene艣 da膰 rad臋 , dodatkowo zaliczysz Hveraverill. F26 odradzam ,kilka brod贸w i du偶o wyjeb贸w na drodze. Jecha艂em obydwiema trasami 2 tygodnie temu i warunki by艂y dobre , na Sprengisandur wyj膮tkowo niskie poziomy rzek ale i tak za g艂ebokie dla passata.
Powr髏 do g髍y
jack

Do潮czy: 10 Pa 2013
Posty: 9
Sk眃: Polska
PostWys砤ny: 10 Pa 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobi艣cie si臋 bardzo dobrze jezdzi艂o po Islandi , a najezdzi艂em sie troche bo pracowa艂em przez 2 miesi膮ce jako kierowca busa Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
duatlyadundTc2

Do潮czy: 20 Sty 2014
Posty: 5
PostWys砤ny: 20 Sty 2014, 12:14    Temat postu: KOSZT Odpowiedz z cytatem

JAK JEST ORINTACYJNA CENA??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kacha

Do潮czy: 20 Sty 2014
Posty: 1
PostWys砤ny: 20 Sty 2014, 15:34    Temat postu: ISLANDZKA ZIMA Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. zacz臋艂am kombinowa膰 wyjazd na tydzie艅 do Reykiaviku w okolicy po艂owy lutego, ale troch臋 sie zatrzyma艂am, bo zaczyna mnie martwi膰 czy jest sens odwiedza膰 ten ob艂臋dny kraj w zimie. Moje pytanie brzmi: czy jest sens?.. jest co zobaczy膰?, mo偶na w zimie po偶yczy膰 auto i pojecha膰 gdzie艣 poza miasto, czy jest bia艂o i niebezpiecznie?..
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
turboneta

Do潮czy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Sk眃: Gda艅sk
PostWys砤ny: 20 Sty 2014, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka偶da pora roku ma swoje zalety i wady. Zim膮 mo偶esz podziwia膰 zorze polarne ale te偶 trafi膰 na okres mocnych wiatr贸w i opad贸w co znacznie ograniczy zwiedzanie.
Gdybym to ja mia艂a wybiera膰 pomi臋dzy wizyt膮 w miesi膮cu zimowym, a letnim to na pewno zdecydowa艂abym si臋 na podr贸偶 w tym drugim.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
roger9300
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWys砤ny: 21 Sty 2014, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbo, co ty wygadujesz!!! Zima jest pi臋kna Smile
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
turboneta

Do潮czy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Sk眃: Gda艅sk
PostWys砤ny: 21 Sty 2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, 偶e tak ale nie ka偶dy ma plecak pe艂en sprz臋tu wspinaczkowego Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
HeyHoLetsGo

Do潮czy: 24 Maj 2014
Posty: 4
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 18 Cze 2014, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, hej.
Nie wiem gdzie to wrzuci膰 wi臋c przenie艣cie mnie gdzie trzeba. Wydaje mi si臋 偶e to ca艂kiem cenna informacja;)

Uda艂o mi si臋 dzisiaj kupi膰 bilet z Berlina do Reykiaviku za 580 z艂 z baga偶em podr臋cznym i rejestrowanym. Wylot w listopadzie na ponad 2 tygodnia. Z Warszawy do Berlina na t膮 chwil臋 mo偶na si臋 dosta膰 za 30 z艂 Polskim busem, wi臋c deal jest niesamowity;)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
aniap

Do潮czy: 04 Wrz 2014
Posty: 1
PostWys砤ny: 4 Wrz 2014, 21:31    Temat postu: nocleg w okolicach 脥safj枚rður Odpowiedz z cytatem

Witajcie Very Happy Razem ze znajomymi wyruszamy w przysz艂ym tygodniu eksplorowa膰 Islandi臋. S艂yszeli艣my 偶e ewentualny nocleg warto za艂atwi膰 wcze艣niej, 偶eby nie zosta膰 "na lodzie". Znacie mo偶e jakie艣 tanie noclegi w okolicach 脥safj枚rður bo nic nie mo偶emy znale藕膰. Z g贸ry dzi臋ki za pomoc Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
genszer17

Do潮czy: 06 Wrz 2014
Posty: 2
Sk眃: polska poludniowa
PostWys砤ny: 6 Wrz 2014, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTCRUSHER napisa:
F35 powiniene艣 da膰 rad臋 , dodatkowo zaliczysz Hveraverill. F26 odradzam ,kilka brod贸w i du偶o wyjeb贸w na drodze. Jecha艂em obydwiema trasami 2 tygodnie temu i warunki by艂y dobre , na Sprengisandur wyj膮tkowo niskie poziomy rzek ale i tak za g艂ebokie dla passata.
Witam.Wybieram si臋 14 wrze艣nia na drog臋 F26,suzuk膮 4x4,i mam pytanie,czy tym samochodzikiem dam rad臋 przejecha膰 w jeden dzie艅? czy potrzeba jakie艣 dodatkowe wyposa偶enie?Z g贸ry dzi臋ki za wszelkie info
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Nast阷ny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron