reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Podr贸偶owanie motorem (motocyklem)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
DarekJ

Do潮czy: 26 Cze 2006
Posty: 2
PostWys砤ny: 27 Cze 2006, 10:50    Temat postu: Podr贸偶owanie motorem (motocyklem) Odpowiedz z cytatem

Witam czy istnie mozliwoc wpozyczenia motoru na islandi i podrozownie jezeli tak to prosze o jakis namira bede wdzieczny bardzo.
Ma pytanie przyokaz czy byl by to dobry pomysl ze wzgledu na to ze obawiam sie troche o pogode.dzieki za odpowiedz Smile Smile [/size]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Pepi膷ek knedli膷ek

Do潮czy: 03 Sie 2006
Posty: 1
Sk眃: Cz臋stochowa PL / Karvin谩 CZ
PostWys砤ny: 3 Sie 2006, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc, ja tez mysle o Islandii na motorze. Ja akurat chce na skuterku ktory kupie w tym roku (Yamaha Majesty 150 lub Kymco Bet&WIN 125) i na nim pojezdze do przyszlego lata. Mam w planie Norwegie i Islandie, jeszcze nie wiem co bedzie pierwsze a co zostawie do zwiedzania o rok pozniej. I w Islandii i w Norwegii planuje zrobyc objazdowke trwajaca kolo miesiaca. Bez pospiechu, tak zeby sie delektowac a nie gnac KM.
W zwiazku z moim planem prosze forumowiczow o info w jakiej odleglosci sa od siebie stacje benzynowe na drodze okolo wyspy i w interyorze. Czy to sa odleglosci wieksze niz 300 KM? Moze moje pytanie jest naiwne, ale nie mam mapy gdzie bym zobaczyl co gdzie jest.
Szukam tez rownie szalonego/na kompana/ke z wlasnym motorem na taki wyjazd. Jestem mniej wiecej normalnym facetem, Czechem, lat 34, raczej zawsze usmiechnietym, mieszkajacym w Cz臋stochowie lecz tez jestem obywatelem swiata Wink Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 4 Sie 2006, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stacje beznynowe s膮 cz臋艣ciej ni偶 300 km. Ale gdy wjedziesz w interior to pilnuj si臋, bo tam w艂a艣ciwie brak stacji benzynowych, a kr臋c膮c si臋 po pi臋knej okolicy pojazd zu偶ywa sporo benzyny Smile

Najlepiej przez Islandi臋 podr贸偶owa膰 na motorze o du偶ych ko艂ach - wtedy mo偶na bezpiecznie przeprawi膰 si臋 przez brody o g艂臋boko艣ci ok 50-60 cm.
Nazwa skuter kojarzy mi si臋 z ma艂ym motorem z ma艂ymi ko艂ami. Taki pojazd mo偶e si臋 niebezpiecznie napi膰 wody...
Chyba, 偶e chce podr贸偶owa膰 tylko dooko艂a Wyspy bez wje偶d偶ania w interior. Dooko艂a wiedzie w艂a艣ciwie ca艂y czas asfalt贸wka. Smile
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Mlynek

Do潮czy: 06 Mar 2004
Posty: 41
Sk眃: Stargard Szczec.
PostWys砤ny: 14 Sie 2006, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam gdzie nie ma asfaltu, to i tak da si臋 przejecha膰 nawet hulajnog膮 Smile (Powy偶szy tekst dedykuj臋 Generalnej Dyrekcji Budowy Niewidzialnych Autostrad Sad )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Basia

Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 14 Sie 2006, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, Pepiczku, ale czytajac twojego posta wyobrazilam sobie Krecika ze znanej wszystkim bajki, w czerwonej czapeczce, podrozujacego wokol Islandii na skuterku:-) Nie pytaj sie czemu... Moze to ten twoj nick...?
Jak juz pisano - objedziesz Islandie na skuterze bez problemu, to moze byc nawet fajne, co do interioru - raczej nie polecam (brody).
Powodzenia!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mmoeller

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 1
Sk眃: Szczecin
PostWys砤ny: 9 Pa 2006, 13:55    Temat postu: wakacje na motorze doszly do skutku? Odpowiedz z cytatem

Jestem cikawa czy Pepi膷ek knedli膷ek lub ktos inny pojecha
    na Islandie na motorze i czy w tym przypadku dalej uwaza ze jest to tam dobry srodek transportu? Mysle juz o przyszlych wakacjach i zastanawiam sie czy rozgladac sie za motorem czy starczy rower? (Polka mieszkajaca w Czechach Smile )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron