reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

zasilek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
ziomex123-91

Doczy: 22 Lip 2012
Posty: 59
PostWysany: 24 Sie 2013, 12:19    Temat postu: zasilek Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałabym spytać jak tu jest z zasiłkiem kiedy sama się zwolnię??
Pracuję na Islandii już ponad rok w szklarnii. Ostatnio praca wymęcza mnie strasznie fizycznie i przede wszystkim psychicznie przez innych pracowników. nie mam już siły iść każdego dnia do roboty. kolezanka powiedziala mi ze w takim przypadku moge sie zwolnic i pojsc na zasilekj. tylko pytanie czy mi wtedy rónież przysługuje??
i kolejne moje pytanie jesli tak to co powinnam zrobic krok po kroku żeby ten zasiłek dostac? musze pojsc do szefa dogadac sie z nim jakos? podawac powod? czy tylko rozwiązać kontrakt? musi byc napisane ze np z mojej winy/jego albo ze za porozumieniem stron cyz to jest wazne? i ile mam okresu wypowiedzenia? jak to wygląda z składaniem wniosk,ów? z czekaniem na ten zaziłęk? i jak wygląda jak juz dostane?? musze sie co jakiś czas zgłaszać na jakieś rozmowy?
Tylko tu jest problem - nie posiadam prawa jazdy ani samochodu a raczej nikt nie bedzie mogl mnie wozic czy na takie rozmowy czy do innej pracy, bo moj chlopak pracuje a mieszkamy w malej wiosce oddalonej od selfossu o ponad 40km od fludiru tez ok 40 a juz o reykjaviku nie mowie dlatego moze byc ciezko z dojezdzaniem do nowej pracy a w mojej wiosce mysle ze juz zadnej pracy sie nie znajdzie.

Proszę o pomoc, bo już napprawdę nie daję rady, a do Polski nie mogę wrócić
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kamilgrzelka

Doczy: 23 Pa 2013
Posty: 6
PostWysany: 23 Pa 2013, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat. Ale mam nadzieje, że już gdzieś się zaczepiłaś i nie szukasz info o zasiłkach. Też mnie zastanawia jak jest z socjalami dla nowo przybyłych.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron